SIENIAWSKA-MAJEWSKA Zofia (1879 - 1930)

"Portret kobiecy na tle kilimu" ,

Drukuj

Olej na płótnie.

Sygn. nieczytelnie "Z.Sieniawska 1913(?)"

Wymiary: 91 x 66 cm

25-10-2021
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Marszałkowska 43
00-648 Warszawa
22 629 24 80
galeria@antyki-mdm.pl

poniedziałek-piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 11.00 - 15.00
Inne obiekty na sprzedaż:
"Św. Hieronim w pracowni"
data dodania: 25-10-2021
"W drodze do kościoła"
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
data dodania: 25-10-2021
"Tryptyk warszawski"
KLOPFER Karol
data dodania: 25-10-2021
"Martwa natura z żółtymi chryzantemami"
IWANOWSKI Błażej
data dodania: 25-10-2021
"Portret dziewczyny"
data dodania: 25-10-2021
"Martwa natura z ptakami"
WĄSOWICZ Rafał
data dodania: 25-10-2021