Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7027)
DEWIZKA ZŁOTA DO ZEGARKA złoto pr. 585 (4) , dł. 186 cm, waga: 50,8 g., Austro-Węgry, 4 ćw. XIX w.

7 100 zł

23-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoletka z granatami. XIX/XX w.
Bransoletka z granatami. metal, granaty trzy rzędowe 24,6 g. XIX/XX w.

1 200 zł

23-08-2019
Nowość
NEHRING Maciej (1901-1977)
„Pejzaż górski”
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. „Maciej Nehring”.

Wymiary w ramie: 45x53 cm (26x33 cm)

2 600 zł

23-08-2019
Nowość
GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
"Powrót z kościoła"
Akwarela na papierze, sygn. p. d. "S.Gibiński".

Wymiary w ramie: 54x74 cm (35x55 cm)

3 900 zł

22-08-2019
Nowość
Lichtarze srebrne. Srebro dociążane, próba 830, 4 szt. waga 840 g., wys.18 cm. Puncowanie: CESONS; G pod koroną; trzy korony; S; 830, N10. Szwecja, Göteborg, Cesons, 1986/1987

2 100 zł

22-08-2019
Nowość
Niello, Srebro, próba 84, waga 60 g, wys. 7 cm, śr.6 cm. Puncowanie: w prostokątach monogram złotnika ; cecha probierza ?C i datą 1875, 84, św. Jerzy.

600 zł

22-08-2019
Nowość
Wazonik, ok. 1900 r.
Wazonik secesyjny; szkło ręcznie malowane, sygnowane.

Wysokość: 8 cm

590 zł

22-08-2019
Nowość
MANNFELD K.J. Bernhard (1848 - 1925)
Ratusz we Wrocławiu
akwaforta na papierze wym. 30,5 x 23 cm ( w świetle passe-partout), oprawiona.

900 zł

21-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.
Zestaw śniadaniowy składający się z trzech elementów; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

21-08-2019
Nowość
/781
liczba obiektów: 7027