Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6875)
Pierścionek złoty z szafirem i brylantami
złoto pr. 0.583 (14k),1 szafir caboszon, ok. 0.95 ct., 2/3, 6 szt. brylantów łącz. ok. 0.20 ct., K/SI-P, złotnik JS. (rozmiar 14)

2 300 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria 32
Świecznik srebrny. Srebro, waga 267 g; wym; 23,5 x 9,3 x 9,3 cm. cechowany: RUDOLPH / BAUMANN; w owalu: …en? Polska, Poznań, złotnik Baumann, lata 30-40. XIX w.

1 700 zł

25-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Zegar kolumienkowy srebrny z lat 1963-1986
Zegar srebrny z lat 1963-1986 marmur, srebro pr. 3; wys. 20,6 cm, szer. 17 cm, głęb. 6,5 cm. Polska XX w.; punce z lat 1963-1986. oraz numer: "687";

2 100 zł

25-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Portret pięknej góralki, 1938 r. , 1938
Pastel na papierze, 50x35 cm , sygnowana i datowana lewy dolny: St.Górski 1938r.

Więcej podobnych prac na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Ułan i dziewczyna , 1930
Olej na płótnie, 25x35cm, sygnowany i datowany lewy dolny:
"A.Makowski 1930"
Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650

1 500 zł

24-05-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
DZWONKOWSKI Aleksander (1885-1969)
Pejzaż z brzozami
Olej na kartonie naklejonym na tekturę,
50x33cm, sygnowany i datowany lewy dolny:
"A.Dzwonkowski 1909"

MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
Scena z Powstania listopadowego , 1902
sygn. p.d. 'Wojciech Kossak 1902'
olej deska
55x45cm
24-05-2020
Nowość
Galeria K - Antyki i Dzieła Sztuki Krzysztof Baran
złoto pr. ok. 0.585 (14k), 22 szt. diamentów łącz. ok. 0.17 ct., K/SI, 8/8, 5 szt. rubinów łącz. ok. 0.30 ct., 2/3, d/d, 2 perły hodowane, 6-7 mm., złotnik KN.

3 500 zł

23-05-2020
Nowość
Galeria 32
BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
Koń - odpoczynek przy zagrodzie
konik w ulewie obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 50x39 cm. Sygnowany na dole po prawej R.Breintenwald.

2 500 zł

22-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
/764
liczba obiektów: 6875