Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6917)
BUKSOWICZ Zygmunt (1915 Warszawa - 1993 Katowice)
porcelana malowana, opalizująca, złocenia, w skład zestawu wchodzą: 4 filiżanki (wys. 5 cm), 4 spodki ( śr. 11,4 cm), 4 talerzyki ( śr.15,3 cm), dzbanek (wys. 19,8 cm), cukiernica (wys. 10 cm), mlecznik (wys. 8,3 cm) sygnatura: pieczęć fabryki "Steatyt"

850 zł

12-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
Jesienny pejzaż nad wodą
Olej, tektura; 50 x 35 cm. (z ramą 59x44 cm.) Sygnowany p.d.:W.Chorembalski

2 200 zł

12-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Słynna "Panna z koszem" projektu Zbigniewy Śliwowskiej - Wawrzyniak wykonana w Zakładach Porcelany Stołowej "Ćmielów". Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym i ręcznie naniesionym numerem; lata 60 - te XX w.
11-08-2020
Nowość
Silesia Art Antyki
WIERCIAK Zygmunt (1881-1950)
"Wędziska łamią tylko łososie" , 1946
akwarela, gwasz, tusz, ołówek na papierze
43 x 51,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Zygmunt Wierciak | Kraków | XII/1946".

1 800 zł

11-08-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PEŁCZYŃSKI Adam (1865 Gorlice -1926)
"Mała pastereczka" , 1896
olej na płótnie
100 x 55 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Adam Pełczyński | Munchen 96".

6 200 zł

11-08-2020
Nowość
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
"Powitanie wiosny" , 1920
olej na tekturze
64 x 92 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Mieczysław Reyzner | 1920".

8 600 zł

11-08-2020
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Melancholia"
olej na sklejce
25,5 x 34,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil Hofman".

36 500 zł

11-08-2020
Nowość
"Raniony" , 1915
ok. 1915 r.
olej na płycie
56 x 42 cm
niesygnowany.

22 000 zł

11-08-2020
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Przed chatą"
akwarela na papierze, wymiary w świetle ramy 15 x 30 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu A. Setkowicz, rama z epoki.

2 850 zł

11-08-2020
Nowość
Galeria 32
/769
liczba obiektów: 6917