Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6698)
Plakieta z wizerunkiem pomnika Adama Mickiewicza w Warszawie , porcelana, wym. 17x12,5 cm. podobizna pergaminu złożonego w fundamentach. Komitet budowy pomnika. Na wieczystą rzeczy pamięć Adama Mickiewicza.

650 zł

05-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Pierścionek srebrny z koralem ORNO Warszawa po 1963, koral, srebro próby 3 (800) ; waga 11,2 g. kopułka 3,2x2,5x0,7 cm cechowana; znak firmowy ORNO i zeszlifowana cecha warszawska w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3.

2 500 zł

05-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Muszla, srebro próby 3 (800) ; waga 14,2 g. cm. kopułka 3,1x2,6x1,5 cm cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO

1 900 zł

05-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
obrączka do serwetek z motywami roślinnymi srebro, próby 800 ; wys.3,5 cm., śr 5 cm, waga 33 g. puncowana; półksiężyc, korona, 800. znak warsztatowy i Moritz Stumpf&Sohn Niemcy, Düsseldorf, Franz Bahner, w dystrybucji firmy Moritz Stumpf&Sohn Gdańsk.

590 zł

04-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
obrączka do serwetek srebro złocone pr.84, waga.23 g. wys.3,6 cm., śr 4,5 cm, cechowana Δ, głowa w kokoszniku, 84; złotnik ФИ (Fiedor Iwanow) obrączka do serwet Rosja Moskwa

400 zł

04-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
obrączka do serwet. srebro złocone pr.84, waga.41 g. wys.4,2 cm., śr 4,8 cm, cechowana Δ, głowa w kokoszniku, 84; złotnik MM obrączka do serwetek Rosja Moskwa Michaił Wasiliewicz Masłow lata 1908-1917

490 zł

04-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Serwetnik srebrny secesyjny ok.1900 r.
obrączka do serwetek srebro, złocone próby 900 ; wym. 3,6x6xx3 cm, waga 34g. puncowana; 900, DEPOSE oraz głowa w kokoszniku, 84 z literką C.(cecha celna importowa z lat 1908-1915)

450 zł

04-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
srebro patynowane, próby 3 (800) ; waga 36 g. dł. 21 cm. cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO

1 700 zł

04-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
srebro próby 3 (800) ; waga 32 g. dł. łańcuszka 62cm. przywieszka 6,3x4 cm. cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO

1 800 zł

04-08-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
/745
liczba obiektów: 6698