Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7014)
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Pejzaż nadrzeczny
Olej na płycie 48x57cm, sygnowany lewy dolny: K.Mackiewicz
30 aukcyjnych pejzaży letnich i 30 aukcyjnych pejzaży zimowych na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
28-01-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Tabakiera, Europa zachodnia, k. XIX w.
Srebro, złocone wewnątrz, grawerowane.

450 zł

28-01-2020
Nowość
Kosz, Fraget, Warszawa k. XIX w.
Paterka ażurowa w formie kosza; plater, sygnowany.

Średnica: 19 cm

Wysokość: 14 cm

550 zł

28-01-2020
Nowość
skrzyneczka na cygara i papierosy , drewno, srebro ,wym.5,5 x 18,5 x 12,5 cm waga:492 g, wkład drewniany, srebro cechowane w okręgu pięcioramienna gwiazdka i w pięciokącie cecha 17 i B. Hiszpania po 1934r.

1 400 zł

27-01-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
DOBRIAK Michał (1904-2001)
Latem nad Strugą, 1952
olej na płótnie 67x38 cm.(77x49cm) na odwrocie naklejka ;Wystawa obrazów Michała Dobriaka , Kalisz Muzeum 15 II - 8 III 1953 ,technika olej l.p.86 tytuł "Latem nad strugą" sygn. p.d. "M.Dobriak 1952"

5 000 zł

27-01-2020
Nowość
RZEŹBA APOSTOŁA, XVIII w. Polska
Drewno polichromowane, wys. 57,8 cm Postać świętego w antycznych szatach z księgą w dłoni. Figura usytuowana na wtórnym wysokim cokole ustawionym na szerokiej kwadratowej plincie.

3 500 zł

27-01-2020
Nowość
Łyżka do kawioru, Rosja, XIX w.
Łyżka do kawioru; srebro pr. 84, emalia komórkowa.

Waga: 29 g

Długość: 15 cm

1 500 zł

27-01-2020
Nowość
Filiżanka w srebrze, Włochy, XX w.
Filiżanka porcelanowa firmy Limoges, oprawiona w srebro pr. 800.

Wysokość 6 cm, średnica podstawka 10 cm.

Dostępne 6 sztuk. Cena za sztukę.

330 zł

27-01-2020
Nowość
NARUSZEWICZ Mieczysław (1923 Warszawa - 2006 Warszawa)
porcelana biała, czarna farba naszkliwna, wys. 13,5 cm; sygn. i oznaczenia: Ć / Ćmielów / Made in Poland, ręcznie: C-117-398 Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów w Ćmielowie; proj. z 1957 r.

550 zł

25-01-2020
Nowość
/780
liczba obiektów: 7014