Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6618)
17-05-2021
Nowość
CONNAISSEUR
17-05-2021
Nowość
CONNAISSEUR
17-05-2021
Nowość
CONNAISSEUR
17-05-2021
Nowość
CONNAISSEUR
Stolik pomocniczy w stylu Biedermeier
z dwoma szufladkami, wsparty na ażurowych, giętych nogach.
Okleina czereśniowa i w centralnej części blatu jesionowa.
Wym: w. 72, sz. 54, g. 44 cm.
NR KAT. 637
15-05-2021
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
FRAGET Józef (1797-1867)
Plater na mosiądzu, wys. 55, rozstaw ramion 8 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie plater i nr. 2, plater. Łampada Warszawa Fraget lata 1860-1896

1 200 zł

14-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
LEDRU Auguste
brąz patynowany, 25x40,5x6 cm, sygn. l.: Ledru plakieta - płaskorzeźba secesyjna. Francuski rzeźbiarz Ledru August 1860 Paryż-1901

4 700 zł

14-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Szkatułka porcelanowa w okuciu z brązu XIX w.
Kasetka brąz, porcelana z motywami kwiatowymi, ślady złocenia, wym.: 13 x 16,5 x 11,5 cm; skrzynka kluczykowa, brak kluczyka, Francja ?, ok. 1870.

1 100 zł

14-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
"W kinie"
monotypia jednobarwna na papierze
19,5 x 29 cm
sygnowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "WWeiss".

4 800 zł

14-05-2021
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
/736
liczba obiektów: 6618