Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6728)
Patera srebrna XIX w. Złotnik Johann Wagner
Patera srebrna XIX w. Złotnik Johann Wagner srebro; wys. 23 cm, szer. 24,5 cm, głęb. 16 cm; waga ze szkłem 819 g.(waga srebra ok.250g.)cechowana; Wagner, 12, A, znak miejski Berlina.Berlin, lata. 1848-54

2 000 zł

22-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ze szklanym wkładem szlifowanym , srebro, pr.800 waga bez szkła 348 g., wym.23x24x12 cm. sygn. 62222, półksiężyc, korona , 800, WTB. Niemcy, WTB Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund po 1888r.

1 900 zł

22-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica srebrna Francja XIX w.
srebro złocone próby 1 (950) wys. 14 cm, szer. 15x11 cm,; waga 489 g. cechowana; głowa Minerwy z próbą 1; Francja, k. XIX w.

2 700 zł

22-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
złoto pr. 0,750
1 szt. szafir w szlifie owalnym ~ 3,40 ct
18 szt. diamentów w szlifach mieszanych ł. ~ 0,90 ct H-I/SI-P/ 8/8 i w starym szlifie brylantowym/

masa: 7,62 g; rozmiar: 21

ID 496/KGS

Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczno
22-01-2021
Nowość
KAREA Gemstone Space
w typie “day and night”

złoto, srebro brak pr.
diamenty
rozety diamentowe

masa: 7,77 g; dł. 4 cm

ID 1159/KGS

Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczności.
22-01-2021
Nowość
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z DIAMENTEM, Rosja, XIX/XX wiek
złoto pr. “56”
1 szt. diament ~ 0,88 ct J/VS
sygn.: ΑЛ

masa: 5,37 g

ID 833/KGS

22-01-2021
Nowość
KAREA Gemstone Space
BROSZA Z SZAFIREM, I poł. XX wieku
złoto pr. 0,585, białe złoto
1 szt. szafir ~ 0,65 ct
14 szt. rozet diamentowych

masa: 3,25 g; długość: 6,5 cm

ID 982/KGS

22-01-2021
Nowość
KAREA Gemstone Space
żółte złoto pr. 0,583
1 szt. szafir w szlifie owalnym ~ 0,5 ct
10 szt. diamentów w starym szlifie tablicowym ~ 0,70 ct H-K/SI-P1

masa: 3,98 g; rozmiar: 17

ID 1123/KGS

22-01-2021
Nowość
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETA, Rosja, XIX/XX wiek
złoto pr. “56”
1 szt. szafir 1,27 ct /ważony/
10 szt. diamentów /w tym 1 cushion/ ł. ~ 0,80 ct H-J/VS-P1,
łańcuszek zabezpieczający

masa: 25,33 g

ID 831/KGS

22-01-2021
Nowość
KAREA Gemstone Space
/748
liczba obiektów: 6728