Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6912)
SEIDENBEUTEL Efraim i Menasze (1902-1945)
"Zakole Wisły z widokiem na Most Dębnicki" , 1934
olej na sklejce
60,5 x 70 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Seidenbeutel 34 r."

55 000 zł

11-08-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
"Wierzby" , 1937
olej na sklejce
40,5 x 50,5 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "KAMOCKI | KRZĘCIN | 1937".

11 000 zł

11-08-2020
Nowość
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Irysy w wazonie" , 1917
technika mieszana (akwarela, pastel, gwasz) na papierze
63 x 46,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Sichul17".

16 500 zł

11-08-2020
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Japończyk w Galicji" , 1903
cynkografia na papierze
28 x 14 cm
sygnowana na płycie w prawym, górnym rogu: "LWyczół".

4 600 zł

11-08-2020
Nowość
KONARSKI Marian (Marzyn) (1909 - 1998)
"Ogrodnik" , 1951
olej na płótnie
100 x 72 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "M. Konarski | 51.".

16 000 zł

11-08-2020
Nowość
MOKWA Marian (1889 - 1987)
"Jesień pod Wawelem" , 1980
olej na płótnie
75 x 120 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Mokwa 1980".

12 500 zł

11-08-2020
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
Dziewczynki
Obraz Wlastimila Hofmana "Dziewczynki" olej tektura sygnowany prawa góra wymiary 26.5 cm wysokość 39 cm długość na odwrocie tektury pieczątka
07-08-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
MISKY Ludwik (1884 - 1938)
Irysy w wazonie
olej, płyta
wymiary w świetle oprawy: 68,5 x 48,5 cm
wymiary z oprawą: 89 x 69 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

3 500 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys.25 cm. Sygnowana kobaltem druk podszkliwny z literami ENS wpisane w krzyż i nr.7527. Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

850 zł

07-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 6912