Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6993)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Dom pod wzgórzem"
akwarela, gwasz na papierze
18,5 x 13 cm
u dołu autorski opis: "KRENICAWIEŚSEŁORMOHAW".

5 600 zł

04-06-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Kościół jesienią"
akwarela, gwasz na papierze
21 x 14,5 cm
u dołu autorski opis: "100ZŁ | MASZARWIESSEŁOROSYTA100".

5 300 zł

04-06-2020
Nowość
SZYMANOWSKI Wacław (1859 - 1930)
"Król Olch" , 1911
brąz patynowany
80 x 36 cm

14 000 zł

04-06-2020
Nowość
KWIATKOWSKI Ludwik (1880-1953)
"Rybaki pod Wawelem"
olej na tekturze
25 x 32 cm
sygnowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "LKwiatkowski - Rybaki".

2 600 zł

04-06-2020
Nowość
STASIAK Ludwik (1858 - 1924)
"Blondynka"
olej na tekturze
49 x 69,5 cm
sygnowany (wtórnie) w prawym, górnym rogu: "LStasiak".

4 800 zł

04-06-2020
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Chaty w górach"
akwarela, gwasz na papierze
20 x 13 cm
opisana autorsko u dołu kompozycji: "MTYNOWWIESSEŁO...".

5 600 zł

04-06-2020
Nowość
Bombonierka Lobmeyr, Austria, Wiede
wykonana ręcznie ze szkła bezbarwnego, szlifowanego i trawionego, malowana farbami emaliowymi i złocona, wysokość 22 cm, średnica brzuśca 12 cm, Lobmeyr, Austria, Wiedeń, XIX/XX w.

1 650 zł

04-06-2020
Nowość
Galeria 32
WIERCIAK Zygmunt (1881-1950)
"Tęcza nad Krakowem"
akwarela na papierze
46,5 x 56 cm
opisana i sygnowana w lewym, dolnym rogu: "Kraków Baszta Introligatorów | według Jerzego Głogowskiego 1808 r. Wier".

1 500 zł

04-06-2020
Nowość
FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)
"Dolina Prutu"
olej na tekturze
25 x 39 cm
sygnowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "Stanisław Fabijański Dolina Prutu".

3 000 zł

04-06-2020
Nowość
liczba obiektów: 6993