Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7020)
ARNEGGER Alois (1879 Wiedeń - 1963 Wiedeń)
"Innsbruck - Nordkette"
Olej na płótnie, sygnowany p. d. "A.Arnegger" oraz zatytułowany na krawędzi "Innsbruck Nordkette".

Wymiary z ramą: 90x120 cm (70x100 cm)

12 000 zł

02-08-2019
krzyż
krzyż o wym.16 x 11 cm, mosiądz emalia, z grawerowanym medalionem w centrum, 2 poł. XIX w.

600 zł

01-08-2019
Antykwariat Garbary
Lampa, Francja, ok. 1900 r.
Zelektryfikowana lampa; porcelana ręcznie malowana.

Wysokość: 85 cm

1 950 zł

01-08-2019
SKARŻYŃSKI Andrzej
SKARŻYŃSKI Andrzej Pejzaż zimowy
olej, płyta; 28 x 38 cm (w świetle oprawy)(50x60 cm z ramą); sygn. p. d.: A. Skarzyński.

1 250 zł

01-08-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Filiżanka do mokki art - deco - Sorau
Elegancka filiżanka w stylu art - deco; biała porcelana ze stylizowaną dekoracja roślinną; wytwórnia Sorau, okres międzywojenny XX w.; drukowany znak firmowy na spodzie, brak spodka.

Wymiary
średnica - 8 cm
01-08-2019
Silesia Art Antyki
Zegar gabinetowy, Francja, ok. 1930
Zegar gabinetowy z dwoma przystawkami w stylu Art Deco; marmur, emalia komórkowa.

Wymiary: 21x32x10 cm

2 900 zł

01-08-2019
Zestaw dwunastu podstawek w stojaku; srebro pr. 800, sygnowane.

Waga: 320 g

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawki: 7 cm

1 900 zł

31-07-2019
NOWICKI Marian (1904 - po 1939 Gusen)
Napoleon nad rzeką w otoczeniu straży przybocznej
Olej na sklejce, 50x35cm,
sygnowany lewy dolny: Marian Nowicki
Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt tel: 502630650
31-07-2019
Malarstwopolskie.pl
PROCAJŁOWICZ Antoni (1877-1949)
Widok na Kazimierz n/Wisłą
gwasz na kartonie o wym. 32 x 22 cm ( w świetle passe-partout), sygnowany l/d "A.S. PROCAJŁOWICZ".

3 600 zł

31-07-2019
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 7020