Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7054)
Plater, wys18 cm. szer.16 cm. gł. 5 cm., sygnowany: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 2662. Nożyki do owoców Fraget, plater,N , Plaque, dług. nożyka: 16 cm;
Obiekt został sprzedany

1 200 zł

11-09-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Miniatura, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, oprawiona w ramkę z mosiądzu.

Wymiary: 9x6 cm

1 800 zł

11-09-2019
Nowość
Stolik z szufladą, Wiedeń, około 1800 roku
Stolik z szufladą, Wiedeń około 1800 roku, drewno: orzech, mahoń. Intarsjowane, malowane oraz rzeźbione dekoracją drewniana.
11-09-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Tacka , srebro, pr.800 wym. 19x30,5 cm. waga 293 g. ręcznie kuty, puncowana; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowy, HANDGEHAMMERT oraz RING. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm po 1888r.

950 zł

10-09-2019
Nowość
Patera srebrna Mannheim, Carl Heisler po 1888 r.
Srebro próby 800,; waga: 390 g; wym. 5x29,5x21 cm, Puncowana: w trójkącie 3 gwiazdki, C.Heisler, korona, półksiężyc, 800, Mannheim, firma Carl Heisler, k. XIX w.

1 400 zł

10-09-2019
Nowość
WĄSOWICZ Rafał (1867-1944)
"Snopki w śniegu", 1938 r.
Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. "Rafał Wąsowicz 1938".

Wymiary w ramie: 74x61 cm (58x48 cm)

9 900 zł

10-09-2019
Nowość
KANT Richard
„Jesienna aleja”
Olej na kartonie, sygn. p.d. „Richard Kant”.

Wymiary w ramie: 92x75 cm (78x60cm)

9 900 zł

10-09-2019
Nowość
Wazon srebrny Włochy, Aleksandria lata 1944-1968
srebro pr. 800, waga 855 g., wys. 30cm. cechowany; znak firmowy, 376AL oraz 800. Włochy, Aleksandria lata 1944-1968.

2 700 zł

09-09-2019
Nowość
Wazon srebrny XX w.
Wazon srebrny, srebro pr.800,złocony wewnątrz, waga 292 g., wys. 22 cm.

930 zł

09-09-2019
Nowość
liczba obiektów: 7054