Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6995)
Patera, Austro-Węgry, XIX w.
Srebro pr. 3, sygnowana monogramem złotnika „GD”.

Waga: 480 g

Wymiary: 8x33x22 cm

2 400 zł

30-09-2019
Wazon "Noga Słonia" Pruszków
Duży wazon z porcelitu tzw. "Noga Słonia" projektu Wiesławy Gołajewskiej, pokryty szkliwem zbiegającym; Zakłady Porcelitu Stołowego Pruszków, lata 60 - te XX w.
27-09-2019
Silesia Art Antyki
Wazon, Moser, Karlsbad, lata 30-te. XX w.
szkło fioletowe, przezroczyste, szlifowane, szeroki, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Moser/Karlsbad wys. 21,5cm. śr. wlewu 14 i podstawy 10,5 cm.; Moser Karlsbad, firma Ludwig Moser & Sohne

1 300 zł

26-09-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Sosjerka srebrna duża, srebro pr. 800, waga. 467 g. wym.14x24x15,5 cm sygn; 4279, korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy Koch & Bergfeld - Bremen. Niemcy, Koch&Bergfeld, Brema lata 1888-1920

1 700 zł

26-09-2019
Patera, Moser Karlsbad, firma Ludwig Moser & Sohne
szkło, przezroczyste, szlifowane, szeroki, trawiony, złocony u spodu sygnowany: Moser/Karlsbad wym. 12x29x14 cm. Moser Karlsbad, firma Ludwig Moser & Sohne

1 500 zł

25-09-2019
Patera srebrna ażurowa Holandia, 2 poł. XIX w.
Paterka srebrna ażurowa, srebro próby 2 (833) waga 535 g. cechowane: w sześciokącie lew z cyfrą 2 (cecha państwowa z lat 1814-1953); złotnik HH. Holandia, 2 poł. XIX w.

2 150 zł

25-09-2019
Wisior otwierany, Europa XIX wiek.
Wisior otwierany z przedstawieniem wanitatywnym w formie ludzkiej czaszki.
Europa XIX wiek.
25-09-2019
CONNAISSEUR
szkło szafirowe, przezroczyste, szlifowane, szeroki, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Madei in CzechoSlovakia Moser Karlsbad wys. 16cm. śr. wlewu 10 cm. uszczerbiony delikatnie na dole.

500 zł

25-09-2019
Solniczka, Berlin, XIX w.
Porcelanowa dwudzielna solniczka na rocaillowej podstawie z czterema nóżkami. Ręcznie malowane dekoracje oraz częściowe złocenia zdobią dwa owalne, niskie pojemniczki, pomiędzy którymi znajduje się pełnoplastyczna figurka putta; sygnowana.

1 200 zł

25-09-2019
liczba obiektów: 6995