Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7017)
ORDA Napoleon (1807-1883)
„Warszawa”, litografia, lata 1873-1883
Grafika z „Albumu Widoków historycznych Polski”.
„Warszawa nad Wisłą”
Lata 1873-1883
Litografia na papierze.
Sygnowana na płycie lewy dół: Rys. z natury N. Orda
Wymiary: w świetle passe partout 25 x 28,5 cm, całość z oprawą: 41 x 45 cm.

1 200 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Cukiernica, Berlin, Niemcy, XIX w.
Prostokątna cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech lwich łapach. Zamykana na kluczyk. Nakrywa zwieńczona pełnowymiarowa figurką lwa. Srebro pr. 12, puncowane.

Wymiary: 7x14x9 cm

Waga: 395 g

5 500 zł

18-02-2020
Nowość
ŻARDINIERA MAJOLIKA
Jardiniera majolika, z plastyczna dekoracją, malowana, szkliwiona, wys. 27,5 cm. Gerbing & Stephan, Bodenbach, Niemcy k. XIX w.

1 200 zł

17-02-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł. 16,3 cm. waga. 191 g. cechowana; srebro pr. 3, złotnik A.Lewkowicz. złotnik A.Lewkowicz, cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany i 4 oraz E. Austria Galicja, Kraków lata 1866-1872

600 zł

17-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł. 14,5 cm. waga 195 g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963 wzór Francuski

550 zł

17-02-2020
Nowość
zestaw 6 szt. srebro, pr. 3, dł.15 cm. waga 241g. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963

650 zł

17-02-2020
Nowość
NEHRING Maciej (1901-1977)
Pejzaż wiosenny
Leśna droga akwarela, papier, wym. 47 x 37 cm w świetle passe-partout sygnowany l.d.: 'Maciej Nehring'

1 600 zł

17-02-2020
Nowość
Cyna srebrzona; wys. 14 cm., wym. podstawy 27x35 cm Puncowany: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 2007. taca secesyjna, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900r.

1 300 zł

17-02-2020
Nowość
Talerz dekoracyjny, Rosenthal, 1929 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Średnica: 30 cm

1 200 zł

17-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 7017