Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7054)
Taca platerowa Fabryka Wolska Warszawa po1885 r.
Tacka posrebrzana, plater, wym. 29 cm. ( z uchwytem 35cm.)x21 cm. cechowana; z koroną FABR.WOLSKA POD/ WARSZAWĄ/ nr modelu 1410. Warszawa, Fabryka Wolska (czynna 1885 - po 1906, 1939?), XIX/XX w.

950 zł

13-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Taca platerowa Warszawa, Norblin , lata 1897-1914
Taca posrebrzana , plater, drewno ; wym. x.52 cm.( z uchwytem 61cm.)x42 cm., cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2115 oraz BM 53 c/m.; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

1 300 zł

13-09-2019
Nowość
Kosz srebrny, Moskwa, ok. 1815 r.
Kosz empirowy, srebro złocone, giloszowane, pr. 84, znak złotnika cyrylicą "ML"

Wymiary: 10x19x17 cm

Waga: 514 g

9 900 zł

13-09-2019
Nowość
plater, drewno ; wym. 39 cm.( z uchwytem 47cm.)x29,5 cm., cechowana w owalu; NORBLIN i Ska / Galw. / WARSZAWA/A i nr 2115 oraz BM 38 c/m.; Warszawa, Norblin , lata 1897-1914

1 300 zł

12-09-2019
Nowość
Rzeźba, Bali, II poł. XX w.
Palisander indonezyjski.

Wysokość: 103 cm

2 300 zł

12-09-2019
Nowość
Patera srebrna art deco, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930 Srebro próby 830,; waga: 150 g; wym. 3 cm, śr. 20 cm. Puncowana: korona, półksiężyc, 830, w kartuszu GK nad krzyżem. Niemcy, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930

600 zł

12-09-2019
Nowość
Serwis do mokki - Steatyt Katowice
Serwis w stylu neorokoko dla sześciu osób, utrzymany w żywej kolorystyce, ze znanej wytwórni porcelany Z. Buksowicza "Steatyt" w Katowicach; lata 60 -te XX w.
12-09-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Kość rytowana, barwiona.

Długość: 34 cm

990 zł

12-09-2019
Nowość
Para bombonierek srebrnych z różą
Para pudełek srebrnych z różą , srebro złocone wewnątrz próby 900, wys 8 cm. , śr.7,5 cm. waga 183 g. cechowane MY 900

700 zł

11-09-2019
Nowość
liczba obiektów: 7054