Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6726)
Karafka okuta w srebro po 1888 r.,
szkło, przezroczyste, szlifowane, srebro pr.800, wys.27,5 cm., sygn; korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy, Niemcy po 1888 r.

950 zł

21-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
szkło kryształowe, przezroczyste, szlifowane w ptaki kwiaty, srebro pr.800, wys.16 cm., śr. 25,5 cm., sygn; korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy, Berlin, Korner&Proll po 1888 r.

1 100 zł

21-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Fotele w stylu Art Deco
Para foteli wypoczynkowych w stylu Art Deco
Okleinowane wzorzystym palisandrem
Polska, lata 30 XX w.
NR KAT. 539
20-01-2021
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Sekretera w stylu Biedermeier
konstrukcja wykonana z dębiny, okleinowana mahoniem piramidą.
Wkład wewnętrzny wykonany z mahoniu i brzozy.
Powstała w latach 20 XIX w. w Europie środkowej.
Warto zwrócić uwagę na ciekawą formę mebla,
delikatną część górną osadzoną na masywnym cokole.
20-01-2021
Nowość
Patera - koszyk Srebro, próba 84, waga 364 g., wys. 8 (z uchwytem25) cm,śr.20 cm. Puncowana: monogram probierza BЪ z datą 189? i próbą 84, zna miejski św.Jerzy i złotnik, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder .. Rosja, Moskwa, 189? r.

1 700 zł

20-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
porcelana, druk złocony i barwny naszkliwnie; .wym. 15x13x22 cm Sygnowana: zielonym drukiem: gwiazdka | w wieńcu RS | TILLOWITZ | Silesia. Śląsk, Tułowice (Tillowitz), Fabryka Porcelany Reinholda i Erharda Schlagelmilcha (zał. 1894)

450 zł

20-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
srebro, pr. 84, waga. 52 g, wys. 8 cm. Cechowany;w prostokącie POGORZELSKI, w okręgu: głowa w kokoszniku, AP. (probierz A. Romanow z monogramem A.P) Cecha probierni Warszawskiej z lat 1896-1908

500 zł

20-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Mlecznik srebrny po 1888 r. .
Srebro, próby 800, waga. 100 g, wys. 11cm. cechowany: sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy w okręgu S. Niemcy po 1888 r

450 zł

20-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
srebro pr.3, kość, waga 1340 g., wys; 29 cm. cechowana : w prostokącie JW oraz w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, złotnik JW (Jodłowski Wojciech?), po 1931r.

6 100 zł

19-01-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 6726