Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7020)
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 9x8x7 cm

330 zł

07-08-2019
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Pędzący zaprzęg
olej, płótno
68,5 x 98,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
80 x 110 cm (wymiary z oprawą)

Więcej informacji na stronie Galerii Sztuki ATTIS: www.galeria-attis.pl
06-08-2019
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
„Wnętrze”
Olej na tekturze, sygnowany p. d. „ B. RYCHTER-JANOWSKA”.

Wymiary w ramie: 38x48 cm (25x35 cm)

9 300 zł

06-08-2019
Wiosna idzie , Roztopy
Akwarela na kartonie , 102 - 69 cm , sygnowany lewy dolny róg
Feliks Szewczyk ,
Nalepki z wystaw .

13 000 zł

05-08-2019
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
WIOSNA IDZIE , ROZTOPY
05-08-2019
WERNER August Teodor (1836 Warszawa - 1902 Warszawa)
Szczypce do cukru, Polska, XIX w.
Cążki do cukru; srebro pr. 84, złocone od wewnątrz, sygnowane.

Długość: 12 cm

280 zł

05-08-2019
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
Cukiernica kawiornica srebrna XIX w. Niello
Niello , srebro pr. 12 waga 236 g. wys.10 cm. śr.14 cm. sygnatura nieczytelna i 12 w kwadracie. Austro Węgry ?

1 350 zł

02-08-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wazon w stylu Art Deco, sygnowany; szkło gładkie, prasowane, barwione w masie na fioletowo, korpus fasetowany. Dekorowany pasem metalu złoconego przedstawiającego scenę rodzajową.

Wysokość: 20 cm

1 200 zł

02-08-2019
liczba obiektów: 7020