Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7011)
Cukiernica, srebro, Niemcy, pr. 800, lata 30-te.
Cukiernica ze srebra.
Niemcy
Lata 30-te. XX w.
Pr. 800
Wnętrze złocone.
Stan bardzo dobry.
Normalne ślady użytkowania.
Punce na spodzie widoczne na zdjęciach.
Waga: 212 g.
www.galeriadas.pl

1 900 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
MIĘDZYBŁOCKI Adam (1883-1956)
ŚWIERKI W ZIMOWEJ SZACIE
Pejzaż zimowy, olej na płótnie naklejony na tekturę, wym; 38 x 35 cm, z ramą 42x45cm. sygnowany p.d. A.Międzybłocki

2 700 zł

16-01-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
KOMIEROWSKA Maria (1913 - 1972)
Kwiaty
olej, tektura, wymiary; 28 x 23 cm.; w ramach 32x37 cm. sygnowany po prawej stronie u dołu: M. Komierowska

950 zł

16-01-2020
Nowość
Cukiernica srebrna, na czterech nóżkach, dekorowana motywami kwiatowymi i rocaillami, pokrywa zwieńczona sterczyną; srebro puncowane.

Wymiary: 16x16cm

Waga: 426 g

2 800 zł

16-01-2020
Nowość
Tacka, Hiszpania, Pasgorcy, XX w.
Taca srebrna.

Wymiary: 16x9 cm

Waga: 63 g

350 zł

16-01-2020
Nowość
LILLE Ludwik (1897-1957)
Postaci
węgiel, papier
wymiary w świetle passe-partout: 22 x 27 cm
wymiary z oprawą: 34,5 x 38 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
15-01-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
DMYTRYSZYN Włodzimierz (1905 - 1992)
Kraków
Przedmieścia Krakowa olej, tektura wym. 70x 56 cm. z ramą 84x71 cm. sygn. l.d. W.Dmytryszyn Wystawiany ; Wystawa malarstwa Włodzimierza Dmytryszyna, Biuro Wystaw Artystycznych Katowice ZPAP 1026

3 300 zł

15-01-2020
Nowość
Lichtarz, pocz. XX w.
Srebrny lichtarz pr. 833.

Wysokość: 8 cm

220 zł

15-01-2020
Nowość
Solniczka, Europa Zachodnia, poł. XIX w.
Srebro pr. 13.

Wymiary: 8x6,5 cm

Waga: 55 g

280 zł

15-01-2020
Nowość
liczba obiektów: 7011