Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6898)
BUKOWSKI Aleksander (ur. 1913)
"Wysokie świerki"
olej na tekturze
40 x 32,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "JAN BUKOWSKI 1932".

2 800 zł

31-07-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Pokłon Trzech Króli" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "StefMrożewski" oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "1935 MS".

1 000 zł

31-07-2020
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Taniec" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "3/20 StefMrożewski | Amsterdam 935" oraz sygnowany monogramem na płycie w prawym, dolnym rogu: "MS".

900 zł

31-07-2020
PRIECHENFRIED Alois Heinrich (1867 - 1953)
"Talmudysta"
olej na desce
12 x 9,5 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "Priechenfried".

3 900 zł

31-07-2020
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
pastel na papierze
37 x 28 cm
sygnowany w prawym, dolnym: "St. Górski".

4 000 zł

31-07-2020
ZIN Wiktor (1925 - 2007)
"Nil pod Luksorem" , 1968
tusz na papierze
25,5 x 38 cm
sygnowany, datowany i dedykowany w prawym, dolnym rogu: "Dla Monisi zgodnie z obietnicą | rysunek z Egiptu – Nil pod Luxorem | 23-11-1968 r Wiktor Zin".

1 850 zł

31-07-2020
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"Dróżka w sadzie" , 1941
olej na płótnie
62 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "StPaciorek | 1941 Kraków".

6 200 zł

31-07-2020
HAYDEN Henryk (1883 Warszawa - 1970 Paryż)
Pejzaż z Sanary-sur-mer , 1925
olej na kartonie naklejonym na płótno
36,5 x 44 cm (wymiary ramy: 47 x 54,5 cm)
sygn. i dat. l.d.: Hayden / Sanary 1925
31-07-2020
Wejman Gallery
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Jesień" , 1921
olej na tekturze
24 x 35 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "B. RYCHTER-JANOWSKA 1921".

8 600 zł

31-07-2020
liczba obiektów: 6898