Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7020)
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
"We wnętrzu"
olej, tektura 20 x 20,5 cm sygn. l.d.: R. Kanelba
09-08-2019
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
"Na targu"
olej, płótno 27,5 x 30 cm sygn. p.d.: H.Epstein 1930
09-08-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Tancerka
Olej/płótno, wymiary 74cm x 54 cm
Sygnowany l.d: , F.M.Wygrzywalski`
09-08-2019
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Cukiernica, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa, złocona wewnątrz, wsparta na czterech nóżkach, grawerowana; srebro pr. 800.

Wymiary: 13x15x10 cm

Waga: 320 g

3 900 zł

09-08-2019
porcelana , malatury naszkliwne, wym.8x21x10 cm. Sygnowana: na podstawie ryte wycisk : Nacke i naszkliwnie zielona pieczęć: F w okręgu pod koroną | FRAUREUTH |UNTERGLASUR Niemcy, Saksonia, Fraureuth, Carl Nacke (1876-1948 )

680 zł

09-08-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Świeczniki Art Deco, lata 30-te XXw.
Para świeczników dwuświecowych; plater, sygnowany.

Wymiary: 27x25 cm

790 zł

08-08-2019
Para solniczek, XX w.
Para srebrnych solniczek ze szklanym wkładem, dekorowane repusowanym motywem roślinnym.

Wymiary: 4x6x3 cm

650 zł

08-08-2019
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 8x7x5 cm

330 zł

07-08-2019
SKARZYŃSKI Andrzej
Pejzaż zimowy
olej, płyta; 28 x 38 cm (w świetle oprawy)(50x60 cm z ramą); sygn. p. d.: A. Skarzyński.

1 200 zł

07-08-2019
liczba obiektów: 7020