Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7054)
album wydany przez wyd. Verlag von Mar Leipelt w Cieplicach z 20 wklejonymi fotografiami z widokami Karkonoszy, ciekawych obiektów i miejscowości z tego rejonu. k. XIX w, wym 38,5 x 33 cm, wym fotografii 20,5 x 27 cm.

900 zł

14-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Lampka oliwna
lampka oliwna, metal srebrzony Derby Silver Co. Anglia 4 ćw. XIX w.

300 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Wizytownik, Niemcy, ok. 1909 r.
Wizytownik z onyxu z dekoracją staroegipską, kaboszony z kamieni naturalnych, perły, mosiądz.

Nagroda w regatach, Monachium, 1909 r.

Wysokość: 23 cm

Średnica: 33 cm

2 900 zł

13-09-2019
Nowość
ACCESSORIA STATUT I KONSTYTUCYE Z CZARADZKIEGO... , 1758
wydanie w drukarni J.Filipowiczawe Lwowie,1758 r, oprawa skóra( z epoki) wym. 17 x 11 cm., frontyspis z grafiką (miedzioryt) autorstwa I.Filipowicza, sygn. oraz w tekście drzeworyty -winietki inicjały i finaliki

2 000 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Wazon szklany, Moser Karlsbad

1 300 zł

13-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
szkło lane w odcieniu niebieskim wym: 11,5(8,5)x30,5x13 cm. Polska, Huty Szkła J. Stolle "Niemen" lata 30 te. XX w.

390 zł

13-09-2019
Nowość
Aleksander Korowicki "Proces graniczny" , 1827
praca wykładowcy prawa Uniwersytetu Wileńskiego Aleksandra Korowickiego ( 1797-1864) wyd. Józef Zawadzki własnym nakładem Wilno 1827. Oprawa półskórek. wym. 21 x 13 cm.

1 500 zł

13-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
LAMPA NAFTOWA SECESYJNA, Majolika
Lampa naftowa, Secesja, Majolika, szkło mleczne, średnica klosza 20 cm. ; zbiornik szklany , mosiądz, wys. całk. 59 cm sprawna pocz XX w.

1 200 zł

13-09-2019
Nowość
Para foteli neobarokowych.
Fotele dekoracyjne, tapicerowane z II połowy XIX wieku.
wysokość: 114 cm
13-09-2019
Nowość
CONNAISSEUR
liczba obiektów: 7054