Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6995)
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
Wazon, Moser, Karlsbad, lata 30-te. XX w.
szkło żółte, przezroczyste, szlifowane, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Moser . wys. 14,5cm.

700 zł

24-09-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
patera, srebro, pr. 3, kryształ szlifowany, śr. 21 cm. wys. 9,5 cm. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej z lat 1932-1963 oraz WWS. Warszawska Wytwórnia Sreber, lata 1945-1963

550 zł

24-09-2019
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
„Szarża ułanów”
Olej na płótnie, sygn. p. d. „M. Krzyżak”.

Wymiary w ramie: 79x99 cm (60x80 cm)

6 500 zł

24-09-2019
Żardiniera, Francja II poł. XIX wieku
Żardiniera drewno intarsjowane, zdobione brązami, wkład metalowy.
Francja II połowa XIX wieku.
wymiary: 36 X 22cm, wysokość:18 cm.
24-09-2019
CONNAISSEUR
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
„Trębacz”, 1920 r.
Olej na kartonie, sygn. l. d. „Wojciech Kossak 1920”, na rewersie rodzinna lakowa pieczęć Herbu Kos oraz orzeczenie biegłego sądowego dr. Stanisława Dąbrowskiego, Kraków 1950.

Wymiary w ramie: 48x36 cm (35x27 cm)

28 000 zł

24-09-2019
Para solniczek, Mainz, Niemcy, ok. 1850 r.
Para solniczek; szkło barwione, srebro puncowane pr. 13.

Wymiary: 5x7x4 cm

950 zł

23-09-2019
MAYER Maurice (czynny 1846 - do lat 70. XIX w.)
Para lichtarzy, Paryż, lata 60-70 XIX w.
Para dekoracyjnych lichtarzy na dużej wielolistnej stopie z cokolikiem, silnie wywyższonej, przechodzącej w tralkowy trzon, zakończony wazonową tulejką z profitką. Całość bogato dekorowana ceownikami i liśćmi akantu, taśmowymi rezerwami z ornamentem

6 500 zł

23-09-2019
zegarek medalionowy Tiffany
zegarek medalionowy w kopercie złotej z kobaltową emalią, rautami diamentowymi i perełkami. tarcza porcelanowa z rzymskimi cyframi, naciąg kluczykowy. Mechanizm cylinder, sygnowany "Tifffany" . Na wewnętrznej kopercie grawerowany numer 3216.

3 800 zł

20-09-2019
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 6995