CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (423)
Święta Rodzina
olej na desce
ok. 1580 - ok. 1600 r.
68 x 75 cm
Na odwrocie nalepka z opisem w języku angielskim. Praca po kompleksowej, profesjonalnej konserwacji.

28 000 zł

05-11-2020
Wiesław Grzymalski (1891 - 1941) - "W sadzie"
olej na tekturze, 33 x 23,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W GRZYMALSKI".

1 400 zł

01-03-2019
Tapiseria ze zwierzętami
wełna, osnowa lniana , 200 x 145 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

19 000 zł

31-05-2017
Tapiseria z czaplą
wełna, osnowa lniana, 252 x 180 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

32 000 zł

31-05-2017
Sceny napoleońskie. Napoleon pod Bassano"
ok. 1840 - ok. 1860 r.
akwatinta na papierze
64 x 52 cm

2 000 zł

12-03-2021
Plakieta ze sceną adoracji pasterzy
brąz patynowany, Augsburg - 2. Połowa XVIII wieku, 10 x 7,7 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "I:Q". Na odwrocie wydrapany znak własnościowy: "JM". Reliefowa plakieta ze sceną na tle architektury.

11 500 zł

17-11-2017
Para świeczników z amorkami
drewno polichromowane, złocone
34 cm
Małopolska – ok. połowy XVIII wieku

4 200 zł

25-10-2021
Para pałacowych figur
brąz patynowany, Europa Zachodnia (Francja?) - początek XX wieku, wysokość każdej z figur ok. 170 cm, średnica podstawy: 44 cm.

28 000 zł

25-10-2016
Para barokowych amorków
drewno lipowe, polichromowane
43 x 32 x 30 cm
Wykonane w całości z drewna lipowego, polichromowane i złocone rzeźby przedstawiające postacie amorków.

12 500 zł

16-06-2021
Pal Horvath (1936 - ) "Trzy kolory w superpozycji" , 2002
akryl na płycie, 2002 rok, 50 x 70 cm, opisany autorsko na odwrocie: "- 3 couleurs | (superpositions) | - 2002 | - 50 x 70 cm | - ACRYL sur MDF. | PAL HORVATH".

1 800 zł

27-10-2017
olej na desce
16 x 31 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "J. Wolski".

2 800 zł

03-08-2021
brąz patynowany, wysokość: 37,5 cm, wymiary podstawy: 15 x 12 cm, sygnowany z tyłu na podstawie: "Burgschmiet 1848".

4 800 zł

11-05-2018
Barokowe putto
drewno lipowe, polichromowane, Polska - ok. połowy XVIII wieku, wysokość: 54 cm, szerokość: 72 cm. Praca po profesjonalnej konserwacji.

7 800 zł

06-07-2017
Andrzej Gałek (1916 - 1993), "Taniec zbójnicki"
malarstwo na szkle, 49 x 39 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Gałek".

1 400 zł

22-11-2018
malarstwo na szkle, 49 x 39 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A. Gałek".

1 400 zł

22-11-2018
olej na desce, 19 x 15 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. L. MIELICH".

11 000 zł

07-06-2018
"Święta Elżbieta i Zachariasz przed Matką Bożą... , 1800
tempera na desce, srebrna koszulka
21 x 16,5 cm
Moskwa - 1800 rok. Koszulka wykonana ze srebra (próby 84), kunsztownie i precyzyjnie trybowanego. Na krawędzi koszulki rosyjskie próby srebra.

14 200 zł

26-11-2021
"Sprzedawca zegarów" – zegar figuralny
29 x 20 x 12 cm
na spodzie podstawy oznaczenie: "J v E".
Analogiczny zegar znajduje się w zbiorach Muzeum Starych Zegarów w Szczebrzeszynie.

1 600 zł

26-11-2021
"Sceny napoleońskie. Bitwa pod Montereau"
ok. 1840 - ok. 1860 r.
akwatinta na papierze
52 x 64 cm

2 200 zł

12-03-2021
"Scena miejska"
olej na blasze miedzianej
15,5 x 22,5 cm
niesygnowany.

6 800 zł

13-07-2021
"Ruiny świątyni z antyczną rzeźbą"
olej na płótnie, 58 x 44,5 cm, Włochy?, koniec XVIII wieku (początek XIX w.?), niesygnowany.

8 400 zł

29-08-2017
"Przerwa w podróży"
olej na desce
16 x 31 cm

3 200 zł

03-08-2021
"Portret króla Augusta III Sasa"
olej na płótnie
39 x 50 cm
opisany na odwrocie: "August II Król. Pol | 1747 | 20.".

14 500 zł

11-06-2021
"Nocny widok na Wawel"
tusz lawowany na papierze
32 x 26 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Poraj Fabijański".

2 800 zł

30-07-2019
"Napoleon" , 1863
olej na płótnie
78 x 57 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "CH. Caselin | 63".
Praca jest kopią słynnego obrazu z 1846 roku pędzla Hipolita Paula Delaroche (1797-1856), która znajduje się w zbiorach Angielskiej Rodziny Królewskiej.

8 600 zł

02-02-2021
/17
liczba obiektów: 423