CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (388)
DMYTRYSZYN Włodzimierz (1905 - 1992)
"W dzień handlowy"
olej na tekturze
24 x 34 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "W. Dmytryszyn".

1 600 zł

31-07-2020
Nowość
ŻABOKLICKA-BUDZICHOWA Maria (1924-1977)
"Behemot i Małgorzata" , 1976
olej na płótnie
80 x 60 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "mż | 76".

4 800 zł

31-07-2020
Nowość
DYMICZ Jan (1877 - 1945)
"Wenecja - Piazza San Marco" , 1934
olej na tekturze
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Dimitsch Johann | 1934".
31-07-2020
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Zimowy pejzaż z chatami"
olej na płótnie
50 x 61 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "WIKTOR KORECKI".

4 600 zł

31-07-2020
Nowość
"W świetle księżyca"
XVIII w.
olej na blasze miedzianej
25 x 36 cm

9 200 zł

31-07-2020
Nowość
BUKOWSKI Jan (1873-1943)
"Zachód słońca"
olej na tekturze
40 x 32 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "JAN BUKOWSKI".

2 800 zł

31-07-2020
Nowość
BUKOWSKI Aleksander (ur. 1913)
"Wysokie świerki"
olej na tekturze
40 x 32,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "JAN BUKOWSKI 1932".

2 800 zł

31-07-2020
Nowość
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Pokłon Trzech Króli" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "StefMrożewski" oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "1935 MS".

1 000 zł

31-07-2020
Nowość
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Taniec" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "3/20 StefMrożewski | Amsterdam 935" oraz sygnowany monogramem na płycie w prawym, dolnym rogu: "MS".

900 zł

31-07-2020
Nowość
PRIECHENFRIED Alois Heinrich (1867 - 1953)
"Talmudysta"
olej na desce
12 x 9,5 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "Priechenfried".

3 900 zł

31-07-2020
Nowość
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
pastel na papierze
37 x 28 cm
sygnowany w prawym, dolnym: "St. Górski".

4 000 zł

31-07-2020
Nowość
ZIN Wiktor (1925 - 2007)
"Nil pod Luksorem" , 1968
tusz na papierze
25,5 x 38 cm
sygnowany, datowany i dedykowany w prawym, dolnym rogu: "Dla Monisi zgodnie z obietnicą | rysunek z Egiptu – Nil pod Luxorem | 23-11-1968 r Wiktor Zin".

1 850 zł

31-07-2020
Nowość
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"Dróżka w sadzie" , 1941
olej na płótnie
62 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "StPaciorek | 1941 Kraków".

6 200 zł

31-07-2020
Nowość
MAREK Józef (ur. 1922 r.)
"Koguty" , 1966
drzeworyt na papierze
36 x 63 cm
sygnowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "Koguty drzeworyt Eprouve d'artiste II/V | Marek 1966".

1 100 zł

31-07-2020
Nowość
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
"Jesień" , 1921
olej na tekturze
24 x 35 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "B. RYCHTER-JANOWSKA 1921".

8 600 zł

31-07-2020
Nowość
STUDENCKI Stanisław (1900 - 1944)
"Ułan z koniem" , 1925
olej na płótnie
44 x 57 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "ST. STUDENCKI 925".

5 200 zł

31-07-2020
Nowość
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
"Letnie popołudnie w Parku Krakowskim"
olej na tekturze
72 x 88 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Antoni Bartkowski".

4 200 zł

31-07-2020
Nowość
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
"Pejzaż z Zimnej Wody" , 1913
olej na płótnie
76 x 99 cm
sygnowany i datowany u dołu kompozycji: "R. Bratkowski 1913 Zimna Woda".

9 500 zł

31-07-2020
Nowość
ZYGMUNTOWICZ Ignacy (1875 Warszawa -1947 Warszawa)
"W miasteczku"
olej na płótnie
31 x 41 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Zygmuntowicz".

11 500 zł

31-07-2020
Nowość
FRANIČ Felix (1871 - 1937)
"Gęsty las" , 1921
olej na tekturze
32 x 31 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Felix Franić | 1921".

1 800 zł

31-07-2020
Nowość
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
"Bukiet piwonii"
olej na tekturze
39 x 30 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Stefan Filipkiewicz".

3 400 zł

31-07-2020
Nowość
BUNSCH Adam (1896 Kraków -1969 Kraków)
"Gęsi" , 1931
drzeworyt barwny na papierze
16,5 x 25,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Adam Bunsch 1931", opisany w prawym, dolnym rogu: "drzeworyt".

1 200 zł

31-07-2020
Nowość
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
"Starość i młodość"
pastel na papierze
77 x 57 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "T. Axentowicz".

58 000 zł

31-07-2020
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Anielska muzyka" , 1923
olej na tekturze
45 x 65 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil Hofman | 1923".

59 000 zł

31-07-2020
Nowość
Wiesław Grzymalski (1891 - 1941) - "W sadzie"
olej na tekturze, 33 x 23,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W GRZYMALSKI".

1 400 zł

01-03-2019
/16
liczba obiektów: 388