CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (315)
KRUSZEWSKI Józef Wincenty (1853 - 1920)
"Lajkonik na krakowskim Rynku"
akwarela, tusz na papierze
37 x 52 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "J. Kruszewski".

3 400 zł

22-05-2020
Nowość
PODGÓRSKI Stanisław (1882 - 1964)
"Mury Krakowa" , 1911
autolitografia barwna na papierze
28,5 x 38 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "Stanisław Podgórski | 911".

900 zł

22-05-2020
Nowość
MALINA Marian (1922-1985)
"Głowa" , 1961
cellografia na papierze
41 x 29 cm
sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "4/XX Głowa | M. Malina 1961 R. ".

800 zł

22-05-2020
Nowość
BŁOCKI Włodzimierz (1885-1921)
"Kościół św. Marka w Krakowie" , 1911
30 x 20 cm
sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu: "WBłocki 911".

450 zł

22-05-2020
Nowość
FARA Józef (1908 - 1973)
"Podkrakowskie Bielany" , 1970
olej na tekturze
29,5 x 49 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "JózefFara | Bielany, 26/4 70.".

1 500 zł

22-05-2020
Nowość
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
"Na Nowym Kleparzu" , 1962
akwarela, flamaster na papierze
17 x 24 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "K. PODSADECKI" oraz datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "KLEPARZ NOWY - 23.8.1962".

1 200 zł

22-05-2020
Nowość
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
"Chmury nad Dnieprem"
olej na tekturze
21 x 28 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "JAN STANISŁAWSKI".

72 000 zł

22-05-2020
Nowość
AJDUKIEWICZ Tadeusz (1852 - 1916)
"Scena orientalna" , 1879
olej na desce
24 x 42,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Tadeusz Ajdukiewicz" oraz datowana w lewym, dolnym rogu: "Kraków | 1879".

34 000 zł

22-05-2020
Nowość
GROTT Teodor (1884-1972)
"Martwa natura z talerzem" , 1912
akwarela na papierze
sygnowana i datowana w prawym, górnym rogu: "Teod Grott 912".

7 400 zł

22-05-2020
Nowość
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
"Dzikie kaczki" , 1924
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Stefan Filipkiewicz".

7 600 zł

22-05-2020
Nowość
TETMAJER-NAIMSKA Jadwiga (1891-1975)
"Bałwan"
olej na tekturze
29,5 x 23 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "JT".

3 200 zł

22-05-2020
Nowość
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
"Zimowa bajka"
olej na płótnie
80 x 72 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "ST. GAŁEK".

18 000 zł

22-05-2020
Nowość
BURZEC Henryk (1919-2005)
"Zawstydzona"
drewno jesionowe
55,5 x 24 x 14 cm
sygnowany z tyłu przy podstawie: "H.BURZEC".

6 200 zł

22-05-2020
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Na alarm!" , 1933
olej na sklejce
28 x 38 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1933".

15 500 zł

22-05-2020
Nowość
ŚLIWIŃSKI Jan (1908-1983)
"Mały koncert"
technika własna (collage, tusz, gwasz) na papierze
21 x 28 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "JŚliwiński".

1 800 zł

22-05-2020
Nowość
BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
"O zachodzie słońca" , 1928
olej na tekturze
30,5 x 33 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Borysowski 1928" oraz drugi raz w lewym, górnym rogu: "Borysowski".

2 800 zł

22-05-2020
Nowość
"Trębacz ułanów z koniem" , 1936
olej na tekturze
50 x 70 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1936".

22 000 zł

22-05-2020
Nowość
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Zimowe zaprzęgi" , 1926
olej na płótnie
100,5 x 159 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Cz. Wasilewski 1926".

54 000 zł

22-05-2020
Nowość
BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
"Na polowanie"
olej na płótnie
50 x 70,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

3 200 zł

22-05-2020
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"List proszalny"
kredki na papierze
29 x 20 cm
opisany autorsko u dołu: "MALARZKARTSYTA | KRENICASEŁONESYTORNA".

5 400 zł

22-05-2020
Nowość
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
"Martwa natura z nagietkami i lutnią"
olej na płycie
58 x 75 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "JHrynkowski".

8 200 zł

22-05-2020
Nowość
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
"Różokrzyż" , 1993
olej na płótnie
73 x 65 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "J. Kraupe".

6 800 zł

22-05-2020
Nowość
JABŁOŃSKI Mieszko (Mieczysław) (1892 - 1965)
"Tryptyk huculski"
olej na płótnie
71 x 199 cm
sygnowany w środkowej kwaterze w prawym, dolnym rogu: "MJabłoński".

18 000 zł

22-05-2020
Nowość
MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)
"Zimowy zachód słońca" , 1980
olej na płycie
32 x 40 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "SMazuś 80".

1 400 zł

22-05-2020
Nowość
WIERCIAK Zygmunt (1881-1950)
"Krakowski Kazimierz" , 1942
akwarela, gwasz na papierze
28,5 x 20 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Z. M. WIERCIAK. 942" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "Kraków Boże Ciało".

1 800 zł

22-05-2020
Nowość
/13
liczba obiektów: 315