CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (335)
Święta Rodzina
olej na desce
ok. 1580 - ok. 1600 r.
68 x 75 cm
Na odwrocie nalepka z opisem w języku angielskim. Praca po kompleksowej, profesjonalnej konserwacji.

28 000 zł

05-11-2020
Wiesław Grzymalski (1891 - 1941) - "W sadzie"
olej na tekturze, 33 x 23,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W GRZYMALSKI".

1 400 zł

01-03-2019
Tapiseria ze zwierzętami
wełna, osnowa lniana , 200 x 145 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

19 000 zł

31-05-2017
Tapiseria z czaplą
wełna, osnowa lniana, 252 x 180 cm, Niderlandy lub Francja – XVII/XVIII wiek.

32 000 zł

31-05-2017
Plakieta ze sceną adoracji pasterzy
brąz patynowany, Augsburg - 2. Połowa XVIII wieku, 10 x 7,7 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "I:Q". Na odwrocie wydrapany znak własnościowy: "JM". Reliefowa plakieta ze sceną na tle architektury.

11 500 zł

17-11-2017
Para pałacowych figur
brąz patynowany, Europa Zachodnia (Francja?) - początek XX wieku, wysokość każdej z figur ok. 170 cm, średnica podstawy: 44 cm.

28 000 zł

25-10-2016
Pal Horvath (1936 - ) "Trzy kolory w superpozycji" , 2002
akryl na płycie, 2002 rok, 50 x 70 cm, opisany autorsko na odwrocie: "- 3 couleurs | (superpositions) | - 2002 | - 50 x 70 cm | - ACRYL sur MDF. | PAL HORVATH".

1 800 zł

27-10-2017
brąz patynowany, wysokość: 37,5 cm, wymiary podstawy: 15 x 12 cm, sygnowany z tyłu na podstawie: "Burgschmiet 1848".

4 800 zł

11-05-2018
Barokowe putto
drewno lipowe, polichromowane, Polska - ok. połowy XVIII wieku, wysokość: 54 cm, szerokość: 72 cm. Praca po profesjonalnej konserwacji.

7 800 zł

06-07-2017
August III Sas w stroju Cesarza Rzymskiego
porcelana ręcznie malowana, szkliwiona, Miśnia - projekt Johanna Joachima Kaendlera z ok. 1736 roku, wysokość: 44 cm, wymiary podstawy: 17 x 16 cm. Z tyłu oraz na spodzie wycisk z numerem modelu: "194", na spodzie podstawy także wycisk: "35" i naszkliwnie

21 000 zł

22-11-2018
drewno polichromowane, Europa Środkowa – dwudziestolecie międzywojenne, wysokość: 42 cm. Praca nawiązuje swoją formą i tematyką do klasycznej sztuki antycznej –kobiety noszące wazy pojawiały się jako częsty motyw zarówno w rzeźbie jak i malarstwie wazowym

1 650 zł

11-05-2018
Andrzej Gałek (1916 - 1993), "Taniec zbójnicki"
malarstwo na szkle, 49 x 39 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Gałek".

1 400 zł

22-11-2018
malarstwo na szkle, 49 x 39 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A. Gałek".

1 400 zł

22-11-2018
olej na desce, 19 x 15 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. L. MIELICH".

11 000 zł

07-06-2018
"Ruiny świątyni z antyczną rzeźbą"
olej na płótnie, 58 x 44,5 cm, Włochy?, koniec XVIII wieku (początek XIX w.?), niesygnowany.

8 400 zł

29-08-2017
"Nocny widok na Wawel"
tusz lawowany na papierze
32 x 26 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Poraj Fabijański".

2 800 zł

30-07-2019
"Martwa natura z winogronami" , 1912
0k. 1912
olej na tekturze
56 x 76,5 cm
sygnowany w prawym, górnym rogu: "R. Kramsztyk".

125 000 zł

11-08-2020
"Kąpiąca się" , 1917
olej na płótnie
54,5 x 40 cm
sygnowany, datowana i opisany u dołu: "Paul Chabas | cop. M.E. 17.".

Praca jest kopią z dzieła słynnego, francuskiego malarza Paula Emila Chabasa (1869-1937). Oryginał znajduje się jako depozyt w paryskim Musée d'Orsay.

3 600 zł

18-11-2020
"Góral tatrzański" , 1911
litografia barwna na papierze
31,5 x 23,5 cm

700 zł

05-11-2020
"Cyganka"
koniec XIX wieku
farby naszkliwne na porcelanie
20 x 10 cm
na odwrocie oznaczenie: "Mignon | nach G.Hom | Vervielfaltigung | verboten".

2 800 zł

18-11-2020
"Autoportret II"
pastel na papierze w kratkę
28 x 19 cm
sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Panek".

1 650 zł

30-07-2020
WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
Kompozycja , 1963
tusz na papierze
25 x 35 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Witold. K. 1963."

4 200 zł

08-09-2020
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Wydma"
olej na płótnie naklejonym na tekturę
33 x 41,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Aneri"

Praca opisana i reprodukowana w katalogu wystawy: A. Konopacki, R. Weiss, "Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss", w cyklu: "Spotkania ze sztuką", Łaziska Dol

6 500 zł

18-11-2020
"Wnętrze z lustrem" , 1918
olej na tekturze
47,5 x 31 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "aneri".

4 600 zł

21-05-2019
"Pejzaż z Prowansji" , 1928
olej na tekturze
45,5 x 56,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "aneri 1928".

7 400 zł

13-06-2019
/14
liczba obiektów: 335