CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (357)
MAGIDEY Wladimir (1881-?)
"Degustacja" , 1925
olej na desce
18 x 14 cm
sygnowany w lewym, górnym rogu: "Magidey | München | 25".

3 900 zł

04-06-2020
Nowość
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Pokłon pasterzy" , 1938
olej na płótnie
102 x 222 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Sichulski K | 1938".

220 000 zł

04-06-2020
Nowość
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
"Portret Pana Beyleya"
olej na tekturze
103 x 75 cm
niesygnowany.

160 000 zł

04-06-2020
Nowość
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
"Wybrzeże w Lovranie" , 1908
olej na tekturze
18 x 25 cm
sygnowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "Bratkowski Lovrana".

4 800 zł

04-06-2020
Nowość
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
"Fale Adriatyku" , 1908
olej na tekturze
19 x 25 cm

4 800 zł

04-06-2020
Nowość
GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
"Przeprawa przez rzekę"
olej na płótnie
32 x 64 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "L. Gędłek Wien".

54 000 zł

04-06-2020
Nowość
KRCHA Emil (1894-1972)
"Martwa natura z kwiatami" , 1943
akwarela na papierze
55,5 x 45,5 cm
sygnowana, datowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "Krzemieniec 1943. | E. Krcha.".

2 400 zł

04-06-2020
Nowość
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
"Abstrakcja" , 1997
serigrafia barwna na papierze
79,6 x 57,7 cm
sygnowana, datowana i opisana u dołu kompozycji: "21/64 Jerzy Nowosielski 1997 r.".

8 000 zł

04-06-2020
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Dom pod wzgórzem"
akwarela, gwasz na papierze
18,5 x 13 cm
u dołu autorski opis: "KRENICAWIEŚSEŁORMOHAW".

5 600 zł

04-06-2020
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Kościół jesienią"
akwarela, gwasz na papierze
21 x 14,5 cm
u dołu autorski opis: "100ZŁ | MASZARWIESSEŁOROSYTA100".

5 300 zł

04-06-2020
Nowość
"Biskup z dwójką świętych"
akwarela, gwasz na papierze
11,5 x 15 cm
u dołu autorski opis.

3 900 zł

04-06-2020
Nowość
SZYMANOWSKI Wacław (1859 - 1930)
"Król Olch" , 1911
brąz patynowany
80 x 36 cm

14 000 zł

04-06-2020
Nowość
KONIECZNY Marian (1930 Jasionowo - 2017 Kraków)
"Nike" , 1989
brąz patynowany na kamiennej podstawie
79 x 68 cm
sygnowany z tyłu: "Konieczny 89"

19 000 zł

04-06-2020
Nowość
STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
"Kompozycja"
tusz na papierze
14 x 19 cm
sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Stajuda".

2 500 zł

04-06-2020
Nowość
KWIATKOWSKI Ludwik (1880-1953)
"Rybaki pod Wawelem"
olej na tekturze
25 x 32 cm
sygnowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "LKwiatkowski - Rybaki".

2 600 zł

04-06-2020
Nowość
STASIAK Ludwik (1858 - 1924)
"Blondynka"
olej na tekturze
49 x 69,5 cm
sygnowany (wtórnie) w prawym, górnym rogu: "LStasiak".

4 800 zł

04-06-2020
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Chaty w górach"
akwarela, gwasz na papierze
20 x 13 cm
opisana autorsko u dołu kompozycji: "MTYNOWWIESSEŁO...".

5 600 zł

04-06-2020
Nowość
WIERCIAK Zygmunt (1881-1950)
"Tęcza nad Krakowem"
akwarela na papierze
46,5 x 56 cm
opisana i sygnowana w lewym, dolnym rogu: "Kraków Baszta Introligatorów | według Jerzego Głogowskiego 1808 r. Wier".

1 500 zł

04-06-2020
Nowość
KARWOWSKI Łukasz (1911-1979)
"Krakowski nokturn"
olej na płótnie
82 x 116 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Karwowski".

5 400 zł

04-06-2020
Nowość
LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)
"Pomiędzy koniem a obrazem" , 2003
technika własna
120 x 162 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "POMIĘDZY KONIEM | A OBRAZEM | LUTYŃSKI PIOTR | 2003", na krośnie pieczęć i sygnatura artysty.

12 000 zł

04-06-2020
Nowość
FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)
"Dolina Prutu"
olej na tekturze
25 x 39 cm
sygnowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "Stanisław Fabijański Dolina Prutu".

3 000 zł

04-06-2020
Nowość
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
"Nad polskim morzem" , 1923
olej na płótnie naklejonym na tekturę
34 x 50,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Żurawski | 23.".

3 400 zł

29-05-2020
Nowość
"Pierrot i Kolombina"
porcelana malowana podszkliwnie
24,5 x 13 x 11 cm
Na spodzie podstawy sygnatura: "PACYKÓW | Handpainted | Poland" i wyciskany numer: "690 | 198 | 6".

15 500 zł

29-05-2020
Nowość
REJCHAN Stanisław Józef (1858 - 1919)
"Lwowska cytadela"
olej na płótnie
63 x 49 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Rejchan".

4 500 zł

29-05-2020
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Bolszewik na patrolu"
olej na sklejce
28 x 39 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak".

14 500 zł

29-05-2020
Nowość
/15
liczba obiektów: 357