CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (624)
Wiesław Grzymalski (1891 - 1941) - "W sadzie"
olej na tekturze, 33 x 23,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W GRZYMALSKI".

1 400 zł

01-03-2019
Wazon – amfora, ok. 1870 r.
majolika, farby, szkliwo ołowiowe
50 x 28 x 25 cm
na spodzie numer malatury: "440" oraz nazwa manufaktury: "MINTONS".

5 800 zł

16-02-2023
Plakieta ze sceną adoracji pasterzy
brąz patynowany, Augsburg - 2. Połowa XVIII wieku, 10 x 7,7 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "I:Q". Na odwrocie wydrapany znak własnościowy: "JM". Reliefowa plakieta ze sceną na tle architektury.

11 500 zł

17-11-2017
Para barokowych amorków
drewno lipowe, polichromowane
43 x 32 x 30 cm
Wykonane w całości z drewna lipowego, polichromowane i złocone rzeźby przedstawiające postacie amorków.

12 500 zł

16-06-2021
Mapa Pomorza (Borussiae Regnum)
ok. 1750 r.
miedzioryt kolorowany na papierze
48 x 57 cm

1 800 zł

17-11-2022
Mapa Polski i Wielkiego Księstwa Litewskiego
ok. 1772 r.
48 x 58 cm

3 000 zł

17-11-2022
Mapa Królestwa Węgier (Nova et Accurata Hungariae)
ok. 1730 r.
49 x 57 cm
Mapa pokazująca zasięg terytorialny historycznego Królestwa Węgier po około pierwszej ćwierci XVIII wieku.

1 200 zł

17-11-2022
Duże, wiszące lustro z konsolą
drewno, gips, marmur
wymiar lustra z ramą: 166 x 80 cm, wymiary konsoli: 78 x 38 x 29 cm.

11 000 zł

13-10-2023
Barokowe putto
drewno lipowe, polichromowane, Polska - ok. połowy XVIII wieku, wysokość: 54 cm, szerokość: 72 cm. Praca po profesjonalnej konserwacji.

7 800 zł

06-07-2017
Andrzej Gałek (1916 - 1993), "Taniec zbójnicki"
malarstwo na szkle, 49 x 39 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Gałek".

1 400 zł

22-11-2018
malarstwo na szkle, 49 x 39 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "A. Gałek".

1 400 zł

22-11-2018
olej na desce, 19 x 15 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. L. MIELICH".

11 000 zł

07-06-2018
"Święty Hieronim"
XVII wiek,
olej na płótnie
82 x 75 cm
niesygnowany.

14 500 zł

27-06-2023
"Święta Franciszka Rzymianka" , 1895
olej na płótnie
145 x 70 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jos. Kefzler Wien 1895" [?].

24 500 zł

26-02-2022
"Święta Elżbieta i Zachariasz przed Matką Bożą... , 1800
tempera na desce, srebrna koszulka
21 x 16,5 cm
Moskwa - 1800 rok. Koszulka wykonana ze srebra (próby 84), kunsztownie i precyzyjnie trybowanego. Na krawędzi koszulki rosyjskie próby srebra.

14 200 zł

26-11-2021
"Zimowy powrót z polowania"
olej na płótnie
46 x 59,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Potrzebowski"

11 000 zł

23-04-2022
"Wyprawa na niedźwiedzia"
olej na płótnie naklejonym na deskę
37 x 24 cm
niesygnowany.

8 600 zł

02-06-2022
"Witkacy, Nena Stachurska, Stefan Glass,... , 1929
fotografia czarno-biała
8,8 x 11,8 cm

18 000 zł

20-02-2024
"W stadninie"
olej na płótnie
30,5 x 60 cm
niesygnowany.

4 500 zł

17-10-2022
"Uciekający koń" , 1938
olej na sklejce
35 x 50 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "W. Borowicki | 1938".

4 500 zł

29-09-2022
"Trzy teriery"
olej na płótnie
31 x 41 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "EArmfield".

7 400 zł

16-10-2023
"Tabor cygański"
olej na płótnie
32 x 47 cm
praca niesygnowana, opisana odręcznie na odwrocie.

16 500 zł

21-06-2022
"Sprzedawca zegarów" – zegar figuralny
29 x 20 x 12 cm
na spodzie podstawy oznaczenie: "J v E".
Analogiczny zegar znajduje się w zbiorach Muzeum Starych Zegarów w Szczebrzeszynie.

1 600 zł

26-11-2021
"Scena miejska"
olej na blasze miedzianej
15,5 x 22,5 cm
niesygnowany.

6 800 zł

13-07-2021
"Scena bitewna"
olej na płótnie
111 x 157 cm
niesygnowany.

54 000 zł

13-10-2023
/25
liczba obiektów: 624