Galeria 32
Krakowskie Przedmieście 62
00-322 Warszawa
22 831 54 09
galeria32@wp.pl
wtorek - niedziela: 11.00 - 18.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (46)
Żyrandol Art Deco
Żyrandol wykonany z mosiądzu srebrzonego, klosze ze szkła matowego, Francja, lata 30 XX w.
07-11-2015
Żardiniera Art Deco
szkło kryształowe, barwione w masie na kolor rozalinowy, szlifowane ręcznie, fasetowane, długość 22 cm, szerokość 13 cm, wysokość 11 cm. Przedmiot powstał w jednej z polskich hut Niemen, Hortensja lub Zawiercie, lata 30. XX w.

1 350 zł

23-06-2020
Świecznik Art Deco
Metal srebrzony, szer. 26 cm., wys. 12.5 cm., sygnowany Gebruder Deyle, Niemcy, Schwabisch Gmund, lata 20-30. XX w.

650 zł

09-05-2020
Wisiorek złoty z perłopławem i brylantami
złoto pr. 0.900, 3 sztuki brylantów łącz. ok 0.12 ct., J/VS, perłopław naturalny o wymiarach 7 x 6.5 mm., waga 2.250 g.

2 200 zł

18-05-2020
Wazon, XIX w.
Wazon wykonany ze szkła opalowego, malowany farbami emaliowymi, wys. 40 cm, poł XIX w.

2 000 zł

08-11-2015
Wazon porcelanowy Giesche
wykonany z białej porcelany, dekorowany motywami kwiatów orchidei i złoceniem, wysokość 22 cm, średnica brzuśca 18 cm., sygnowany Giesche, lata 1928-29. Analogiczny wazon w zbiorach Muzeum Historii Katowic.

850 zł

22-06-2020
Wazon Art deco, WMF
Biały metal dekorowany geometrycznymi motywami, wys. 13.5 cm, śr. 5.5 cm, sygnowany Wurttembergische Metallwarenfabrik, Niemcy, Geislingen, lata 20. XX w.

550 zł

09-05-2020
Wazon Art Deco, Huta Józefina
wykonany ze szkła kryształowego, bezbarwnego, szlifowanego, partiami pokrytego lazurą w kolorze bursztynowym i złocony. Wysokość 13.4 cm. Huta Szkła Józefina, Szklarska Poręba, lata 30. XX w.

650 zł

28-06-2020
Wazon Art Deco "Sowa" Hortensja
wykonany ze szkła prasowanego, barwionego w masie na rzadki kolor ametystowy, wysokość 23.2 cm, Huta Szkła Hortensja, Piotrków Trybunalski, lata 30. XX w.

750 zł

28-06-2020
Tłok pieczętny, srebro, XIX w.
wykonany ze srebra w stylu neorokokowym, punca francuskiego urzędu probierczego (cecha importowa), punca Austro-Węgierskiego urzędu probierczego. długość 8.7 cm, średnica pustego pola 2.4 cm, waga 22.8 g. 2 połowa XIX w.

380 zł

14-06-2020
popiersie wykonane z alabastru przedstawia młodą dziewczynę, sygnowane Umberto Stiaccini, Florencja, XIX/XX w. wys. 28 cm.
25-05-2016
Pierścionek złoty ze szmaragdem i brylantami
złoto białe pr. ok. 0.585 (14k), szmaragd caboszon ok. 2.55 ct, 12 szt. brylantów łącz. ok. 0.60 ct, H/VVS-SI, waga 6.210 g., XX w. (rozmiar 15)

6 500 zł

18-04-2020
Pierścionek złoty z szafirem i brylantami
złoto pr. 0.583 (14k),1 szafir caboszon, ok. 0.95 ct., 2/3, 6 szt. brylantów łącz. ok. 0.20 ct., K/SI-P, złotnik JS. (rozmiar 14)

2 300 zł

25-05-2020
Pierścionek złoty z granatami, Rosja.
Złoto "56" (14k), 3 granaty naturalne, rozety 2.5-3 mm, waga 2.700g, Carska Rosja, XIX/XX w. (rozmiar 12.5-13)

1 250 zł

25-04-2020
Pierścionek złoty z diamentem
Złoto 0.585 (14k), 1 diament ok. 0.18 ct., I/VS, waga 3.100g., Polska, Warszawa, 1920-30. (rozmiar 15)

1 450 zł

10-05-2020
Paterka secesja
wykonana z miedzi tłoczonej w motywy roślinne i głowy kobiet, wym. 24 x 14.5 cm.

650 zł

15-06-2020
Paterka Art Deco
wykonana ze szkła kryształowego, barwionego w masie i szlifowanego ręcznie, wysokość 10 cm, średnica 17.8 cm., lata 30. XX w.

550 zł

15-06-2020
Patera, Secesja, Volkstedt
wykonana z porcelany, dekorowanej wizerunkiem młodej kobiety w kwiatach dzikiej róży, rant złocony, średnica 31 cm, sygnowana Volkstedt, ok. 1900 r.

750 zł

22-06-2020
Patera srebrna, Carska Rosja
srebro próby 84, lustro grawerowane ręcznie w motywy kwiatów oraz ludowych motywów geometrycznych, wymiary 23.2 x 18.5 cm, wysokość z rączką 17 cm. Moskwa, 1899 r.

2 500 zł

14-06-2020
Liść klonu Br. Łopieńscy
Liść klonu wykonany z brązu patynowanego, sygnowany Br. Łopieńscy, lata 20. - 30. XX w.
19-05-2016
Krzyżyk złoty ze szmaragdami
Złoto pr. 0.750 (18k), 6 szt. szmaragdów naturalnych, łącz. ok. 0.65 ct., waga 2.050 g.

2 250 zł

16-05-2020
Krzyż, złoty filigran z ametystem
Złoto pr. ok. 0.750 (18 k), ametyst naturalny, waga 7.200 g., Irlandia, XIX w. ( wym. 40 x 55 mm)

2 200 zł

20-04-2020
Komplet nożyków do owoców Art Deco
Komplet nożyków do owoców wraz ze statywem, plater, ostrza złocone, podstawa drewniana, Art Deco. lata 30. XX w.
19-05-2016
Kolczyki złote, XIX w.
Złoto pr. 0.750 (18k), waga 1.3 g., Francja, XIX w.

850 zł

24-04-2020
Kolczyki złote z perłami i brylantami
Złoto pr. 0.583 (14k), srebro, 2 brylanty, łącz. ok. 0,24 ct., K/Si-P, 2 perły hodowane w formie kropli, 11.5 x10 mm., waga 5.030 g., złotnik JB, Czechosłowacja, 1921-29.

2 900 zł

23-04-2020
liczba obiektów: 46