Galeria 32
Krakowskie Przedmieście 62
00-322 Warszawa
22 831 54 09
galeria32@wp.pl
wtorek - niedziela: 11.00 - 18.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (36)
Cukierniczka srebro, Secesja
wykonana ze srebra złoconego, dekorowana repusowanymi kwiatami dzikiej róży, srebro pr. 0.800, złotnik FV, Austria, Wiedeń, 1872-1921, waga 135 g., śr. 11 cm, wys. 6 cm.

1 250 zł

27-05-2020
Nowość
Czapla Art Deco
wykonana z brązu w zgeometryzowanym stylu Art Deco, osadzona na podstawie z marmuru, która może pełnić funkcje przybornika, popielniczki lub vide poche, sygn. Echte Bronce, Austria, Wiedeń, lata 20. XX w., śr. 15.5 cm, wys. 15 cm.

1 650 zł

27-05-2020
Nowość
Pierścionek złoty z szafirem i brylantami
złoto pr. 0.583 (14k),1 szafir caboszon, ok. 0.95 ct., 2/3, 6 szt. brylantów łącz. ok. 0.20 ct., K/SI-P, złotnik JS. (rozmiar 14)

2 300 zł

25-05-2020
Nowość
Żyrandol Art Deco
Żyrandol wykonany z mosiądzu srebrzonego, klosze ze szkła matowego, Francja, lata 30 XX w.
07-11-2015
Świecznik Art Deco
Metal srebrzony, szer. 26 cm., wys. 12.5 cm., sygnowany Gebruder Deyle, Niemcy, Schwabisch Gmund, lata 20-30. XX w.

650 zł

09-05-2020
Wisiorek złoty z perłopławem i brylantami
złoto pr. 0.900, 3 sztuki brylantów łącz. ok 0.12 ct., J/VS, perłopław naturalny o wymiarach 7 x 6.5 mm., waga 2.250 g.

2 200 zł

18-05-2020
Wisiorek z białego złota z brylantami
Złoto białe, próba 0.750 (18k), 22 szt. brylantów łącz. ok. 0.37 ct., H/VVS-SI, waga 2.270 g.

2 500 zł

10-05-2020
Wazon, XIX w.
Wazon wykonany ze szkła opalowego, malowany farbami emaliowymi, wys. 40 cm, poł XIX w.

2 000 zł

08-11-2015
Wazon Art deco, WMF
Biały metal dekorowany geometrycznymi motywami, wys. 13.5 cm, śr. 5.5 cm, sygnowany Wurttembergische Metallwarenfabrik, Niemcy, Geislingen, lata 20. XX w.

550 zł

09-05-2020
popiersie wykonane z alabastru przedstawia młodą dziewczynę, sygnowane Umberto Stiaccini, Florencja, XIX/XX w. wys. 28 cm.
25-05-2016
Pierścionek złoty ze szmaragdem i brylantami
złoto białe pr. ok. 0.585 (14k), szmaragd caboszon ok. 2.55 ct, 12 szt. brylantów łącz. ok. 0.60 ct, H/VVS-SI, waga 6.210 g., XX w. (rozmiar 15)

6 500 zł

18-04-2020
Pierścionek złoty z granatami, Rosja.
Złoto "56" (14k), 3 granaty naturalne, rozety 2.5-3 mm, waga 2.700g, Carska Rosja, XIX/XX w. (rozmiar 12.5-13)

1 250 zł

25-04-2020
Pierścionek złoty z diamentem
Złoto 0.585 (14k), 1 diament ok. 0.18 ct., I/VS, waga 3.100g., Polska, Warszawa, 1920-30. (rozmiar 15)

1 450 zł

10-05-2020
Pierścionek złoty z akwamarynami i perłami
złoto żółte, pr 0.375, 3 akwamaryny, 4 perły morskie, waga 2.700 g. XX w. (rozmiar 12)

950 zł

19-04-2020
Pierścionek złoty Art Deco
złoto pr. ok. 0.585 (14k), 13 sztuk szafirów naturalnych w szlifie carre, 1 perła hodowana śr. 3 mm ,waga 1.500 g., lata 20. XX w. (rozmiar 9.5)

1 450 zł

20-05-2020
Liść klonu Br. Łopieńscy
Liść klonu wykonany z brązu patynowanego, sygnowany Br. Łopieńscy, lata 20. - 30. XX w.
19-05-2016
Krzyżyk złoty ze szmaragdami
Złoto pr. 0.750 (18k), 6 szt. szmaragdów naturalnych, łącz. ok. 0.65 ct., waga 2.050 g.

2 250 zł

16-05-2020
Krzyż, złoty filigran z ametystem
Złoto pr. ok. 0.750 (18 k), ametyst naturalny, waga 7.200 g., Irlandia, XIX w. ( wym. 40 x 55 mm)

2 200 zł

20-04-2020
Komplet nożyków do owoców Art Deco
Komplet nożyków do owoców wraz ze statywem, plater, ostrza złocone, podstawa drewniana, Art Deco. lata 30. XX w.
19-05-2016
Kolczyki złote, XIX w.
Złoto pr. 0.750 (18k), waga 1.3 g., Francja, XIX w.

850 zł

24-04-2020
Kolczyki złote z perłami i brylantami
Złoto pr. 0.583 (14k), srebro, 2 brylanty, łącz. ok. 0,24 ct., K/Si-P, 2 perły hodowane w formie kropli, 11.5 x10 mm., waga 5.030 g., złotnik JB, Czechosłowacja, 1921-29.

2 900 zł

23-04-2020
Kolczyki złote z diamentami i perłami
Złoto pr. 0.750 (18k), 42 szt. diamentów łącz. ok. 0.60 ct., J/VS-P, 8/8, 10 szt. pereł hodowanych, śr. 5 mm, gat I, waga 9.700 g.,

7 500 zł

07-05-2020
Kolczyki złote z diamentami
Złoto ok. 0.583 (14k), 2 diamenty w starym szlifie, łącz. ok 0.14 ct., waga 2.000 g., średnica 10 mm, Anglia, ok.1910-14.

1 650 zł

29-04-2020
Kolczyki srebrne ze szmaragdami
srebro, szmaragdy naturalne, XX w.

850 zł

16-04-2020
Klipsy złote z perłami
Złoto pr. 0.750 (18k), perły morskie o jasno różowym połysku, 2 szt. 6 mm, 16 szt. 3 mm, zapięcia złote, waga 4.700 g., Francja, lata 50-60 XX w. (średnica 12 mm)

2 300 zł

21-04-2020
liczba obiektów: 36