Galeria 32
Krakowskie Przedmieście 62
00-322 Warszawa
22 831 54 09
galeria32@wp.pl
wtorek - niedziela: 11.00 - 18.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (60)
Żyrandol Art Deco
Żyrandol wykonany z mosiądzu srebrzonego, klosze ze szkła matowego, Francja, lata 30 XX w.
07-11-2015
Żardiniera Art Deco
szkło kryształowe, barwione w masie na kolor rozalinowy, szlifowane ręcznie, fasetowane, długość 22 cm, szerokość 13 cm, wysokość 11 cm. Przedmiot powstał w jednej z polskich hut Niemen, Hortensja lub Zawiercie, lata 30. XX w.

1 350 zł

23-06-2020
Wisiorek złoty z perłopławem i brylantami
złoto pr. 0.900, 3 sztuki brylantów łącz. ok 0.12 ct., J/VS, perłopław naturalny o wymiarach 7 x 6.5 mm., waga 2.250 g.

2 200 zł

18-05-2020
Wisiorek złoty z diamentem
złoto próba 0.750 (18k ), diament ok. 0.30 ct., H/P1, waga 1.100 g

1 650 zł

31-10-2020
Wisior z naturalnego korala
koral w kolorze łososiowym, rzeźbiony ręcznie, oprawa złoto 14k, waga 26.2 g, wym. 5.5 x 3.2 cm

6 500 zł

26-10-2020
Wisior z granatami, XIX w.
granaty (piropy) fasetowane, metal złocony, średnica 4 cm, XIX wiek.

1 200 zł

12-11-2020
Wazon, XIX w.
Wazon wykonany ze szkła opalowego, malowany farbami emaliowymi, wys. 40 cm, poł XIX w.

2 000 zł

08-11-2015
Wazon porcelanowy Giesche
wykonany z białej porcelany, dekorowany motywami kwiatów orchidei i złoceniem, wysokość 22 cm, średnica brzuśca 18 cm., sygnowany Giesche, lata 1928-29. Analogiczny wazon w zbiorach Muzeum Historii Katowic.

850 zł

22-06-2020
Wazon Art deco, WMF
Biały metal dekorowany geometrycznymi motywami, wys. 13.5 cm, śr. 5.5 cm, sygnowany Wurttembergische Metallwarenfabrik, Niemcy, Geislingen, lata 20. XX w.

550 zł

09-05-2020
Wazon Art Deco, Huta Józefina
wykonany ze szkła kryształowego, bezbarwnego, szlifowanego, partiami pokrytego lazurą w kolorze bursztynowym i złocony. Wysokość 13.4 cm. Huta Szkła Józefina, Szklarska Poręba, lata 30. XX w.

650 zł

28-06-2020
Wazon Art Deco, Daum
szkło warstwowe, trawione, sygnowane Daum, Nancy, krzyż lotaryński, wym. 17.5 x 11.5 cm, Francja, lata 20. XX w.

2 800 zł

29-11-2020
Wazon Art Deco "Sowa" Hortensja
wykonany ze szkła prasowanego, barwionego w masie na rzadki kolor ametystowy, wysokość 23.2 cm, Huta Szkła Hortensja, Piotrków Trybunalski, lata 30. XX w.

750 zł

28-06-2020
popiersie wykonane z alabastru przedstawia młodą dziewczynę, sygnowane Umberto Stiaccini, Florencja, XIX/XX w. wys. 28 cm.
25-05-2016
Pierścionek złoty z turmalinami
złoto białe, 14k, turmaliny różowe, waga 5.400 g., rozmiar 17

1 450 zł

21-11-2020
Pierścionek złoty z szafirem i brylantami
złoto pr. 0.583 (14k),1 szafir caboszon, ok. 0.95 ct., 2/3, 6 szt. brylantów łącz. ok. 0.20 ct., K/SI-P, złotnik JS. (rozmiar 14)

2 300 zł

25-05-2020
Pierścionek złoty z oliwinami i brylantami
złoto pr. 0.585, oliwiny 3 szt., brylanty 2 szt., waga 3.600 g., rozmiar 17.

1 850 zł

23-10-2020
Pierścionek złoty z akwamarynem i brylantami
białe złoto 14k, akwamaryn naturalny ok. 3 ct, 10 sztuk brylantów łącznie ok. 0.10 ct., I/VS, waga 3.000 g., rozmiar 13.

3 500 zł

22-10-2020
Pierścionek ze szmaragdem i brylantami
złoto pr. 0.750, 18 szt. brylantów łącz. ok. 0.48 ct, H/VS-P, szmaragd ok. 0.65 ct, waga 4.540 g., rozmiar 15.
09-11-2020
złoto białe pr. ok. 0.585, 1 szmaragd caboszon, ok. 2.55 ct., 12 szt. brylantów łącz. ok. 0.60 ct., H/VVS-SI, waga 6.210 g., rozmiar 15.
10-11-2020
Pierścionek z diamentami i perłami
złoto pr. 0.585, srebro, 1 brylant ok. 0.25 ct., K/VS, 8 szt. rautów diamentowych łącz. ok. 0.14 ct., 6 szt. pereł barokowych, waga 3,820 g, rozmiar 15, Polska, lata 20. XX w.

3 100 zł

27-10-2020
Pierścionek z brylantami i morską perłą
złoto pr. 0.585, 20 szt. brylantów łącz. ok. 0.60 ct., H/SI-P, perła morska hodowana, śr. 6.5 mm, waga 2.870 g., rozmiar 16.5.

2 000 zł

15-11-2020
pierścionek, złoto pr. "56", rubin kaboszon, waga 4.200 g, rozmiar 17 (cena 2100,-), kolczyki złoto 14k, rubiny w formie kropli, waga 4.500 g, (cena 1850,-)

3 950 zł

29-10-2020
Pierścionek Art Deco z brylantami i szafirami
białe złoto pr. 0.750, 1 brylant 0.24 ct., I/P, 10 szt diamentów 8/8 i bagiety łącz. 0.22 ct, J/VS-P, 2 szafiry trójkąty 0.32 ct., lata 30. XX w.

3 200 zł

17-11-2020
Paterka secesja
wykonana z miedzi tłoczonej w motywy roślinne i głowy kobiet, wym. 24 x 14.5 cm.

650 zł

15-06-2020
Paterka Art Deco
wykonana ze szkła kryształowego, barwionego w masie i szlifowanego ręcznie, wysokość 10 cm, średnica 17.8 cm., lata 30. XX w.

550 zł

15-06-2020
/3
liczba obiektów: 60