Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (132)
ŻARDINIERA MAJOLIKA
Jardiniera majolika, z plastyczna dekoracją, malowana, szkliwiona, wys. 27,5 cm. Gerbing & Stephan, Bodenbach, Niemcy k. XIX w.

1 200 zł

17-02-2020
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Św. biskup

1 600 zł

22-01-2016
ŚNIADANIÓWKA PORCELANOWA ŻARY
zestaw śniadaniowy, porcelana cienkościenna z dekoracją kwiatową, Carstens Sorau Żary lata 30- te XX w.

280 zł

06-02-2020
ZŁOŻENIE DO GROBU wg. P.P. Rubensa
gwasz na papierze napiętym na krosnach, wym. 37 x 50 cm. Obraz powtarza kompozycję ryciny Hansa Witdoeka, sporządzonej według zaginionego pierwowzoru Rubensa, którego stara kopia zachowała się w Staatliche Kunsthalle w Karlsruhe. 2 połowa XIX w.

1 300 zł

26-06-2020
ZESTAW PODRÓŻNY DO PISANIA
zestaw do pisania w etui, kałamarz, pióro,ołówek, nóż do listów i wymienna stalówka. srebro 800, szkło ołowiowe. 2 poł. XIX w.

1 300 zł

14-09-2019
zegarek złoty z dewizką
zegarek w kopercie złotej z dewizką (metal złocony) ,mechanizm cylinder, naciąg kluczykowy,Europa 2 poł. XIX w.

2 400 zł

18-10-2019
zegarek medalionowy Tiffany
zegarek medalionowy w kopercie złotej z kobaltową emalią, rautami diamentowymi i perełkami. tarcza porcelanowa z rzymskimi cyframi, naciąg kluczykowy. Mechanizm cylinder, sygnowany "Tifffany" . Na wewnętrznej kopercie grawerowany numer 3216.

3 800 zł

20-09-2019
Zegarek medalionowy Au, Bronner et Cie.
zegarek medalionowy, złoty. Tarcza porcelanowa z cyframi rzymskimi. Koperta z grawerowaną dekoracją, mechanizm cylinder, 8 kamieni, naciąg kluczykowy Bronner et Cie. nr 97300.

2 500 zł

18-10-2019
wazon szkło opalinowe, manganowe
wazo szkło opalinowe, manganowe wys 10.,5 cm Czechy 1 poł. XX w

120 zł

15-03-2019
wazon i pojemnik Moser
wazon i pojemnik- szkło ołowiowe, miodowe , szlifowane z dekoracją trawioną i złoconą, wazon wys. 14,5 cm, pojemnik o śr. 14 cm. MOSER, Czecho-Słowacja okres międzywojenny XX w. ( sygnatura na dnie wazonu)

1 800 zł

24-10-2017
sygnet herbowy "Kot morski"
sygnet herbowy z grawerowanym herbem "Kot morski"srebro złocone, masa 16,5 g . Cecha krakowskiego UP i złotnika "JW" Polska Kraków okr. międzywojenny XX w.

980 zł

15-11-2017
SOLNICZKA WAŁBRZYCH KPM
solniczka porcelana malowana, złocona Wałbrzych KPM ,
pocz. XX w

60 zł

12-03-2020
SERWIS PORCELANOWY "LUISE"...
serwis porcelanowy " Luise" produkcji fabryki C.Tielscha w Wałbrzychu, zachowane dzbanek, 2 sosjerki,mlecznik, patera na ciasto, 4 półmiski, waza oraz talerze- obiadowe (10 płytkich, 7 głębokich) śniadaniowe 8 i deserowe 10 szt. okr. międzyw. XX w.

800 zł

23-11-2019
serwis do kawy tete a tete.
serwis porcelana, malowana naszkliwnie, złocona. Dzbanek, cukiernica, mlecznik, taca i dwie filiżanki ze spodkami. Taca o wym, 23 x 28 cm, dzbanek o wys.15,5 cm. Europa 2 poł. XIX w. Jeden spodeczek klejony ( widać to na zdjęciu z góry).

1 600 zł

31-07-2019
RYNEK W BYTOMIU
akwaforta na papierze (karta o wym. 31 x 25 cm), opis i sygnatura ołówkiem pod wyciskiem. 1 ćw. XX w.

360 zł

14-04-2020
puzderko szkło opalinowe
puzderko szkło opalinowe, średnica 10 cm Czechy 1 poł. XX w

240 zł

15-03-2019
PATERA PORCELANOWA WAŁBRZYCH TPM
patera z grubościennej porcelany, dekoracja plastyczna, malowana, złocenia, śr. 26 cm, Wałbrzych TPM 2 poł. XIX w.

160 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA JAWORZYNA
patera porcelanowa z uszami, śr. 27,5 cm, dekoracja malowana i złocona. Jaworzyna Śląska 3 ćw. XIXw. 2 szt. a 120 zł

120 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA KPM WAŁBRZYCH
paterka o śr. 21,5 cm,plastyczna dekoracja, malowana, złocona, KPM Wałbrzych. 2 poł. XIX w.

180 zł

10-03-2020
PATERA PORCELANOWA WAŁBRZYCH CT
patera porcelanowa z uszami, średnica 26 cm, kalka podmalowana, złocenia. 3 ćw. XIX w. Wałbrzych CT

120 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA WAŁBRZYCH KPM
dwie patery o średnicy 25 cm. porcelana grubościenna z dekoracją malowaną i złoceniami, Wałbrzych KPM 2 poł XIX w 2 szt a 120 zł.

120 zł

12-03-2020
PATERA PORCELANOWA JEDLINA ZDRÓJ
patera porcelanowa z uszami, średnica 24 cm, dekoracja, malowana i złocona, Jedlina Zdrój, Suliszów , 4 ćw. XIX W.

240 zł

10-03-2020
PATERA PORCELANOWA CT WAŁBRZYCH
patera porcelanowa z ozdobnymi, ażurowymi uszami, dekoracja malowana i złocona, Wałbrzych 2 poł. XIX w.

180 zł

10-03-2020
/6
liczba obiektów: 132