KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1091)
KRZYŻYK Z DIAMENTAMI, Francja, XX w.
złoto pr. 0,750
6 szt. diamentów ł. ~ 0,20 ct G/VS

wymiary: 2,6 x 1,4 cm; masa: 1,59 g

ID 2612/KGS
23-03-2023
Nowość
WISIOREK-KRZYŻYK, prawd. Francja, pocz. XX w.
złoto pr. nieczytelna (~ 0,750)
wymiary: 4,1 x 2,4 cm z zawiesiem; masa: 2,18 g

ID 2725/KGS
23-03-2023
Nowość
KRZYŻYK Z MOTYWEM GWIAZD, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750, satynowane
grawerowane gwiazdki

wymiary: 5 x 2,4 cm z zawiesiem; masa: 3,24 g

ID 2724/KGS
23-03-2023
Nowość
KRZYŻYK Z PERŁAMI, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
perły

wymiary: 4,2 x 2,1 cm z zawiesiem; masa: 1,49 g

ID 2609/KGS
23-03-2023
Nowość
WISIOREK Z MONOGRAMEM „RCF”, pocz. XX w.
złoto brak pr.
emalia niebieska i biała

średnica: 2,2 cm
długość z zawiesiem: 3,5 cm
masa: 4,67 g
stan zachowania: niewielkie ubytki emalii

ID 2734/KGS
23-03-2023
Nowość
PIERŚCIONEK EMALIOWANY, 2 poł. XIX w.
złoto pr. nieczytelna
grawerowane detale,
emalia błękitna i biała

rozmiar: 16, masa: 2,80 g
stan zachowania: wyszczerbienia emalii

ID 2563/KGS
23-03-2023
Nowość
PIERŚCIONEK Z TURKUSAMI, XX w.
złoto niskopróbne
turkusy kaboszony

rozmiar: 17; masa: 10,15 g

ID 2769/KGS
23-03-2023
Nowość
KLIPSY Z ZIELONĄ EMALIĄ, 1 poł. XX w.
złoto pr. 0,750
14 szt. diamentów ł. ~ 0,60 ct G-H/VS-SI
emalia zielona

średnica: 1,9 cm; masa: 11,33 g

ID 2598/KGS
23-03-2023
Nowość
NASZYJNIK Z GRANATAMI, 1 poł. XX w.
srebro złocone brak pr.
granaty fasetowane

długość: 45,5 cm; masa: 9,28 g

ID 2763/KGS
23-03-2023
Nowość
srebro pr. „3” (0,900)
granaty fasetowane

rozmiar: 15; masa: 6,82 g

ID 2767/KGS
23-03-2023
Nowość
KOLCZYKI-SZTYFTY Z GRANATAMI, 1 poł. XX w.
srebro pr. 0,925
2 szt. granatów owalnych fasetowanych
24 szt. granatów okrągłych fasetowanych

wymiary: 1,5 x 1,3 cm; masa: 5,99 g

ID 2765/KGS
23-03-2023
Nowość
BRANSOLETA Z GRANATAMI, kon. XIX w.
metal nieszlachetny
granaty piropy fasetowane
zapięcie szufladkowe
łańcuszek zabezpieczający

obwód: 16 cm, masa: 30,98 g
stan zachowania: ślady reparacji

ID 2667/KGS
23-03-2023
Nowość
PIERŚCIONEK Z ROZETAMI DIAMENTOWYMI, pocz. XX w.
złoto, srebro brak pr.
11 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,75 ct

rozmiar: 14; masa: 3,54 g

ID 2744/KGS
21-03-2023
Nowość
BROSZA Z MOTYWEM KONICZYNY, 2 poł. XIX w.
złoto brak pr.
3 szt. diamentów ł. ~ 0,90 ct
6 szt. diamentów ł. ~ 0,30 ct H-J/P

wymiary: 4,6 x 1,2 cm; masa: 4,94 g

ID 2748/KGS
21-03-2023
Nowość
żółte i białe złoto pr. 0,585
1 szt. rozeta diamentowa ~ 0,25 ct

rozmiar: 13; masa: 1,99 g

ID 2743/KGS
21-03-2023
Nowość
KOLCZYKI ART DÈCO, Francja, l. 20.-30. XX w.
żółte i białe złoto pr. 0,750
grawerowane detale
2 szt. spineli?
zapięcie: bigiel zapinany z tyłu

długość: 1,5 cm; masa: 1,7 g

ID 2740/KGS
21-03-2023
Nowość
KOLCZYKI Z ONYKSAMI, Francja, kon., XIX w.
złoto pr. 0,750
2 szt. onyksów rzeźbionych
zapięcie: bigiel zapinany z przodu

długość: 1,6 cm; masa: 2,37 g

ID 2739/KGS
20-03-2023
Nowość
złoto pr. 0,750
perełkowanie
1 szt. granat okrągły fasetowany
2 szt. pereł, onyks

długość z zawiesiem: 2,7 cm; masa: 3,09 g

ID 2737/KGS
20-03-2023
Nowość
metal nieszlachetny
1 szt. diament ~ 0,005 ct H/SI
czarne elementy

długość: 22,5 cm; masa: 16,13 g
sygn. „COMETE”

ID 2686/KGS
20-03-2023
Nowość
BRANSOLETA EMALIOWANA, XX w.
metal złocony „złoto damasceńskie”
emalia czarna, biała i złota
zapięcie szufladkowe

długość: 18,5 cm; masa: 38.72 g

ID 2679/KGS
20-03-2023
Nowość
CHARM-WAGA, ZSRR, 2 poł. XX w.
złoto pr. 0,585
długość z zawiesiem: 2 cm, masa: 0,83 g
punca cyrylicą: „MOЮ”

ID 2501/KGS
20-03-2023
Nowość
WISIOREK-WAGA, Polska, 2 poł. XX w.
złoto pr. 0,583
grawerowane detale
wymiary: 1,7 x 1,5 cm; masa: 1,31 g

ID 2500/KGS
20-03-2023
Nowość
CHARM-MŁOTEK, XX w.
złoto brak pr.
długość z zawiesiem: 1,6 cm; masa: 0,61 g

ID 2505/KGS
20-03-2023
Nowość
złoto pr. 0,750
4 szt. imitacji kamieni ozdobnych

wymiary: 2,2 x 1,2 cm z zawiesiem; masa: 1,82 g

ID 2708/KGS
20-03-2023
Nowość
BROSZA Z DIAMENTAMI, Wiedeń, 2 poł. XIX w.
złoto pr. nieczytelna
grawerowane detale
7 szt. diamentów w starych szlifach brylantowych ł. ~ 1,40 ct H-J/VS2-P2

wymiary: 4,2 x 1,3 cm; masa: 6,31 g

ID 2747/KGS
17-03-2023
Nowość
/44
liczba obiektów: 1091