ZEGAREK KIESZONKOWY, Francja, 1819-1838 ,

Drukuj

złoto pr. 0,750
emalia żłobkowa
motywy floralne na czarnym tle
tarcza giloszowana, cyfry rzymskie, nr koperty 1093, wewnętrzna koperta grawerowana “Besançon”, śr.: 4,5 cm

masa brutto: 41,39 g
stan zachowania: drobne rysy na emalii i niewielkie ubyt

18-01-2021
data dodania
ID 968/KGS Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczności. O szczegóły zapytaj naszego eksperta: paluch@karea.pl lub 882 700 336
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
www.karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Inne obiekty na sprzedaż:
data dodania: 27-08-2020
KOLCZYKI DŁUGIE Z AKWAMARYNAMI, Włochy, XX w.
data dodania: 27-08-2020
data dodania: 27-08-2020
data dodania: 27-08-2020
PIERŚCIONEK KOKTAJLOWY Z KWARCEM RÓŻOWYM XX w.
data dodania: 27-08-2020
data dodania: 27-08-2020