Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
Rzeszów
+48 606 353 521
galeria.tabot@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (10)
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2021
akryl na płótnie 50 x 50 cm / więcej prac artysty na www.tabot.pl
10-04-2021
Nowość
Helios , 1988
brąz patynowany,trawertyn wys.z podstawą 39 cm ed.B więcej prac artysty na www.tabot.pl
29-01-2021
ŻUCHNIK Ewa (ur. 1986, Bełżyce)
Bez tytułu , 2019
akryl na płótnie 100 x 100 cm / więcej prac artystki na www.tabot.pl
18-01-2021
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
CHRISTOFLE , 1977
Twarz zawoalowana, 1977, srebrny metal (brązowa patyna)
Metal srebrzony, wys. 10 cm, rzeźby 6,5 cm / więcej prac artysty na www.tabot.pl
05-03-2021
MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)
Rybak ze szczupakiem , 2021
tempera jajowa 130 x 110 cm/więcej prac artysty na www.tabot.pl
Obiekt został sprzedany
31-03-2021
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Brzegi - Narodziny Bidulki , 1998
akwarela , tempera / papier 43 x 43 cm
22-03-2019
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2021
akryl na płótnie 50 x 50 cm/ więcej prac artysty na www.tabot.pl
Obiekt został sprzedany

30 000 zł

27-03-2021
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
Satellite , 2005
olej na płótnie 30 x 40 cm / więcej prac artysty na www.tabot.pl
03-04-2021
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
Rzeka Bug , 2012
olej na płótnie 80 x 100 cm / więcej prac artysty na www.tabot.pl
26-09-2020
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Linia kredką XII , 2007
olej na płótnie 24x33cm / więcej prac artysty na www.tabot.pl
02-04-2021
liczba obiektów: 10