Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7630)
RADOSZ Bartłomiej (ur. 1988)
„Bez tytułu” , 2016
olej na płótnie, wymiary 145x100 cm
24-10-2020
Nowość
Galeria Giza
RADOSZ Bartłomiej (ur. 1988)
„Bez tytułu” , 2016
24-10-2020
Nowość
Galeria Giza
RADOSZ Bartłomiej (ur. 1988)
„Bez tytułu” , 2012
olej na płótnie, wymiary 70x50 cm
24-10-2020
Nowość
Galeria Giza
SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
Raj utracony

2 500 zł

24-10-2020
Nowość
Galeria Maya
OCHONKO Eugeniusz (ur. 1964)
Podróże w nieznane , 2012
olej/plótno

82x66cm, z autorską ramą 96x80 cm.

6 500 zł

24-10-2020
Nowość
Galeria Maya
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Agriculations
wymiar z ramą 27/27 cm.
Edycja: 284 z 500

2 700 zł

24-10-2020
Nowość
Galeria Maya
GÓRA Jan (ur. 1936, Dukszty (Litwa))
"Pejzaż fantastyczny"
olej na płótnie o wym. 65x80 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, 600 087 721
wysyłka 24h na terenie kraju - gratis.
24-10-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
JURKOWSKA Beata (1957 - 2015)
"Przed burzą"
olej na płótnie o wym. 80x70 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
24-10-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
JURKOWSKA Beata (1957 - 2015)
"Adam i Ewa"
olej na płótnie o wym. 75x60 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
24-10-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
/848
liczba obiektów: 7630