Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7734)
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Olej na płótnie pt. "Ekspedycja badawcza" , 2019
Obraz olejny na płótnie pt. "Ekspedycja badawcza" autorstwa Jarosława Jaśnikowskiego z 2019 roku. Praca w formacie: 30 cm x 24 cm. Obraz sygnowany przez artystę: front, prawy, dolny róg.
Obiekt został sprzedany

6 000 zł

19-02-2020
Galeria Foksal 17
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Jabłko na codzień
Technika : olej
Podłoże: płótno
Wymiary: 76cm x 63 cm
https://szokart.com/produkt/jablko-na-codzien-2/
19-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki SZOKArt
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Dobra Noc
Technika : olej
Podłoże: płótno
Wymiary: 46cm x 38cm
https://szokart.com/produkt/dobra-noc/
19-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki SZOKArt
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
18-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-02-2020
Nowość
JAKUBCZAK Piotr
"Zastanawiające" 2019, olej na płótnie, 60x70cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
18-02-2020
Nowość
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Olej na płótnie pt. "Ognisty pejzaż" , 2019
Olej na płótnie pt. "Ognisty pejzaż" mistrza Zdzisława Majrowskiego - Meyro z 2019 roku. Format 24 cm x 18 cm, Sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

18-02-2020
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela pt. "Statek widmo" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Statek widmo" z 2019 roku, artysta Tomasz Sętowski, format 25 cm x 33 cm , praca tytułowana oraz sygnowana w górnej, środkowej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17

5 000 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
SÓWKA Erwin (ur. 1936)
"RADOSNY DZIEŃ" , 2020
olej na płótnie o wym. 50x70 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel. 600 087 721
18-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
/860
liczba obiektów: 7734