Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7659)
Cwenarski Waldemar 1926, Lwów-1953, Wrocław
„Pejzaż z Bierutowic” , 1951
olej na płótnie, wymiary 52×32 cm
08-08-2020
Nowość
Galeria Giza
SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
08-08-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
Akt
papier/tusz

1 490 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Maya
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
Akt
tempera, gwasz/papier

54,5/39 cm

3 300 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Maya
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
akwarela, karton
wymiary w świetle oprawy: 34 x 49 cm
wymiary z oprawą: 57 x 72 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
07-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
OSUCH Michał
MASKA
drewno bzu dejowane, woskowane, podstawa z drewna bukowego, wym.: 47 x 20 x 18 cm

1 500 zł

07-08-2020
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela pt. "Mędrzec i dziewczyna" , 2020
Akwarela pt. "Mędrzec i dziewczyna" Tomasza Sętowskiego z 2020 roku. Praca sygnowana przez artystę na froncie w górnej części: T. Sętowsli "Mędrzec i dziewczyna" Akwarela w formacie 33 cm × 24 cm.

6 000 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Magiczna kula" , 2020
Olej na płótnie pt ."Magiczna kula" Tomasza Sętowskiego. Praca z 2020 roku, w formacie 40 cm × 30 cm, obraz posiada certyfikat autorski z podpisem artysty. Obraz jest oprawiony w szerokie passe-parout oraz prostą, elegancką ramę.

25 000 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!
07-08-2020
Nowość
/851
liczba obiektów: 7659