Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7650)
TYMUSZ Halina
"Tancerka" 2020, olej na płótnie, 90x110cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
27-05-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
27-05-2020
Nowość
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
"z cyklu Bezsenność" 2019, olej na płótnie, 70x70cm
27-05-2020
Nowość
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Niebieska linia
serigrafia, papier; 62 x 49 cm w świetle ramy; sygn. p. d.: "R. CIEŚLEWICZ" (ołówkiem); oznaczenie egzemplarza l. d.: "95/100" (ołówkiem)

1 200 zł

26-05-2020
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KRATOCHVIL Antonin (ur. 1947)
Bono
fotografia czarno-biała; 29,4 x 39,3 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "AKratochvil"; oznaczenie egzemplarza l. d.: "1/10"

4 900 zł

26-05-2020
Nowość
ESCH Hans Georg (ur. 1964 Neuwied, Niemcy)
Architektura
fotografia barwna; 58,5 x 83 cm w świetle ramy;
sygn. i oznaczenie egzemplarza w kompozycji p. d.: "H G Esch / 239/300"; napis tłoczony l. d.: "H. G. ESCH"

4 300 zł

26-05-2020
Nowość
WIŚNIEWSKI Mieczysław (1929 - 2018)
Układ LV/144
technika własna, płótno; 46 x 47,2 cm; opisany na krośnie: "Mieczysław Wiśniewski / „UKŁAD LV/144” – 2006. 46 x 47"

13 500 zł

26-05-2020
Nowość
KUNKA Lech (1920-1978)
Akt kobiecy
olej, płótno; 113,5 x 81,5 cm; sygn. i dat. l. d.: "L Kunka. 54"

8 600 zł

26-05-2020
Nowość
JACHTOMA Aleksandra (ur. 1932r.)
gwasz, papier; 20,5 x 14,8 cm w św. p-p.; sygn. i dat. p. d.: "A JACHTOMA 1997" (ołówkiem)

2 500 zł

26-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 7650