Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7663)
OSUCH Michał
MASKA
drewno bzu dejowane, woskowane, podstawa z drewna bukowego, wym.: 47 x 20 x 18 cm

1 500 zł

07-08-2020
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela pt. "Mędrzec i dziewczyna" , 2020
Akwarela pt. "Mędrzec i dziewczyna" Tomasza Sętowskiego z 2020 roku. Praca sygnowana przez artystę na froncie w górnej części: T. Sętowsli "Mędrzec i dziewczyna" Akwarela w formacie 33 cm × 24 cm.

6 000 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Magiczna kula" , 2020
Olej na płótnie pt ."Magiczna kula" Tomasza Sętowskiego. Praca z 2020 roku, w formacie 40 cm × 30 cm, obraz posiada certyfikat autorski z podpisem artysty. Obraz jest oprawiony w szerokie passe-parout oraz prostą, elegancką ramę.

25 000 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!
07-08-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STĘPNIAK Małgorzata (ur. 1973, Częstochowa)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis
07-08-2020
Nowość
GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara (Katowice, 1927-2010, Zakopane)
Waleria , 2001
tusz, papier
wymiary: 66 x 50 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

1 200 zł

06-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ZDOBYLAK Dawid (ur. 1993)
We dwoje , 2020
olej, płótno
wymiary: 70 x 100 cm

2 700 zł

05-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ZDOBYLAK Dawid (ur. 1993)
Drzewo , 2020
olej, płótno
wymiary: 80 x 100 cm

2 900 zł

05-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ZDOBYLAK Dawid (ur. 1993)
Aleja drzew , 2020
olej, płótno
wymiary: 60 x 70 cm

2 200 zł

05-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 7663