Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7704)
GLEICH Joanna
"FEB 2015"
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
GLEICH Joanna
" JANUARY 2011"
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
GLEICH Joanna
"MAI 2017"
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
STOKFISZ-DELARUE Jan
"PIEKARNIA" , 2019
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
STOKFISZ-DELARUE Jan
"CAVE A CIGARS" , 2019
21-10-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
RODAK Krzysztof (ur. 1963, Końskawola)
Tulipan z Barbadosu , 2019
Akryl na płótnie,100 x 150 cm
sygnowany

8 500 zł

21-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
ABERDAM Alfred (1894-1963)
Martwa natura
olej na płótnie, wym.: 46,5 x 55 cm, sygn. p. d.: "Aberdam"

42 000 zł

21-10-2019
Nowość
Plata Art
Szyjąca
olej na płótnie, wym. 71 x 60 cm, n. s.

15 000 zł

20-10-2019
Nowość
Plata Art
STOKFISZ-DELARUE Jan
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
18-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
liczba obiektów: 7704