Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7735)
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!

1 490 zł

17-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
LIPOWSKA Marta (ur. 1978)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
17-02-2020
Nowość
NOWOSIELSKI Jerzy (ur. 1943)
Serigrafia barwna "Abstrakcja, 1997" , 1998
Serigrafia barwna pt. "Abstrakcja, 1997" Jerzego Nowosielskiego. Rok 1998. Format zadruku 92 cm x 70 cm. Praca numerowana w lewym dolnym rogu oraz sygnowana w prawym dolnym rogu: Jerzy Nowosielski.

12 000 zł

17-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
LIPOWSKA Marta (ur. 1978)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
17-02-2020
Nowość
Inkografia pt. "Pozostałość kompromisu ( A.P.... , 2018
Inkografia Edycja Autorska 1/3. Format zadruku 70 cm x 100 cm numerowana w lewym dolnym rogu A.P. 1/3, w prawym dolnym rogu sygnowana: Olbiński.
Obiekt został sprzedany

5 000 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
"baloniki" 2020, olej płótno, 50x40cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
17-02-2020
Nowość
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Obraz olejny na płótnie pt. "Harfy eolskie" , 2019
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 30 cm x 24 cm z 2019 roku pt. "Harfy eolskie" artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

3 000 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Cicha noc" , 2019
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 24 cm x 18 cm z 2019 roku pt. "Cicha noc" artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Zorza polarna" , 2019
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 24 cm x 18 cm z 2019 roku pt. "Pastoralny" artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 7735