Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7651)
SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
Dom Scharouna , 2015
Akwaforta na papierze z 2015 roku, wymiar odcisku płyty 16 x 22 cm, papieru 40 x 28 cm, sygnatura artysty

430 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 12 , 1998
Akwaforta na papierze z roku 1998, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 9 , 1995
Akwaforta na papierze z roku 1995, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 4 , 1991
Akwaforta na papierze z roku 1991, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 3 , 1991
Akwaforta na papierze z 1991 roku o wymiarach 15 x 11 cm / odcisk płyty/ papier 40 x 27 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium , 1990
Akwaforta na papierze z 1990 roku o wymiarach 15 x 11 cm /odcisk płyty/ papier 39 x 16 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
WOLF Maja (ur. 1981)
Kot Mit

250 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
Martwa natura z żółtą butelką

1 900 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
MUCHA Grażyna
Jesienna łąka , 2020

1 990 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
liczba obiektów: 7651