Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7747)
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
"Requies II" 2019, olej płótno, 80x70cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pn-pt 8-16, sob 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel. 602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!
31-07-2019
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr
"Andre Maynet" 2018, olej na płótnie, 100x70cm
galeria@tadeo-art.pl
tel. 602183303
31-07-2019
JAKUBCZAK Piotr
"Bie-Ada" 2019, olej na płótnie, 70x100cm
galeria@tadeo-art.pl
tel. 602183303
31-07-2019
27 C , 2016
obiekt przestrzenny, sklejka, pótno, akryl, 45x20x5 cm

3 400 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Chmury, 100x60 , 2018

4 200 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
SOBCZYK Marek (ur. 1955, Warszawa)
Schody w willi Sonnevelda. Kroki w willi... , 2019

22 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Kaczki na poziomach i pionach Mondriana, 150x73... , 2019

22 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Raster, 150x75 cm, płótno , 2019

22 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Helikopter Szybowiec, 100x73 cm, płótno , 2019

20 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
liczba obiektów: 7747