Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7651)
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
"z cyklu Bezsenność" 2019, olej na płótnie, 70x70cm
27-05-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Niebieska linia
serigrafia, papier; 62 x 49 cm w świetle ramy; sygn. p. d.: "R. CIEŚLEWICZ" (ołówkiem); oznaczenie egzemplarza l. d.: "95/100" (ołówkiem)

1 200 zł

26-05-2020
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KRATOCHVIL Antonin (ur. 1947)
Bono
fotografia czarno-biała; 29,4 x 39,3 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "AKratochvil"; oznaczenie egzemplarza l. d.: "1/10"

4 900 zł

26-05-2020
Nowość
ESCH Hans Georg (ur. 1964 Neuwied, Niemcy)
Architektura
fotografia barwna; 58,5 x 83 cm w świetle ramy;
sygn. i oznaczenie egzemplarza w kompozycji p. d.: "H G Esch / 239/300"; napis tłoczony l. d.: "H. G. ESCH"

4 300 zł

26-05-2020
Nowość
WIŚNIEWSKI Mieczysław (1929 - 2018)
Układ LV/144
technika własna, płótno; 46 x 47,2 cm; opisany na krośnie: "Mieczysław Wiśniewski / „UKŁAD LV/144” – 2006. 46 x 47"

13 500 zł

26-05-2020
Nowość
KUNKA Lech (1920-1978)
Akt kobiecy
olej, płótno; 113,5 x 81,5 cm; sygn. i dat. l. d.: "L Kunka. 54"

8 600 zł

26-05-2020
Nowość
JACHTOMA Aleksandra (ur. 1932r.)
gwasz, papier; 20,5 x 14,8 cm w św. p-p.; sygn. i dat. p. d.: "A JACHTOMA 1997" (ołówkiem)

2 500 zł

26-05-2020
Nowość
SKARŻYŃSKI Jerzy (1924 - 2004)
technika mieszana, gwasz, papier; 70 x 31 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "Lidia i Jerzy / Skarżyńscy / 75"

3 700 zł

26-05-2020
Nowość
ŁABĘCKI Stanisław (ur. 1935)
MMV-2
akryl, płyta; 79,5 x 79,5 cm; na odwrocie: "STANISŁAW ŁABĘCKI / MMV-2 / Acryl 79,5 x 79,5 cm / 2005" (ołówkiem)

7 400 zł

26-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 7651