Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7650)
SKARŻYŃSKI Jerzy (1924 - 2004)
technika mieszana, gwasz, papier; 70 x 31 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "Lidia i Jerzy / Skarżyńscy / 75"

3 700 zł

26-05-2020
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ŁABĘCKI Stanisław (ur. 1935)
MMV-2
akryl, płyta; 79,5 x 79,5 cm; na odwrocie: "STANISŁAW ŁABĘCKI / MMV-2 / Acryl 79,5 x 79,5 cm / 2005" (ołówkiem)

7 400 zł

26-05-2020
Nowość
SIARA Tadeusz Michał (ur. 1941)
Dom Scharouna , 2015
Akwaforta na papierze z 2015 roku, wymiar odcisku płyty 16 x 22 cm, papieru 40 x 28 cm, sygnatura artysty

430 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 12 , 1998
Akwaforta na papierze z roku 1998, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 9 , 1995
Akwaforta na papierze z roku 1995, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 4 , 1991
Akwaforta na papierze z roku 1991, wymiary 15 x 11 cm / odcisk płyty/ 40 x 27 cm papier

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium 3 , 1991
Akwaforta na papierze z 1991 roku o wymiarach 15 x 11 cm / odcisk płyty/ papier 40 x 27 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
Obserwatorium , 1990
Akwaforta na papierze z 1990 roku o wymiarach 15 x 11 cm /odcisk płyty/ papier 39 x 16 cm

210 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria M
WOLF Maja (ur. 1981)
Kot Mit

250 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
liczba obiektów: 7650