Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7487)
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej + akryl na płótnie pt. "Zacisze" 25 × 30 cm , 2021
Obraz Wojciecha Mudy/Munke pt. "Zacisze". Praca w technice mieszanej olej + akryl na płótnie w formacie 25 × 30 cm z 2021 roku. Sygnatura: front, lewy, dolny róg oraz na rewersie.

5 000 zł

10-05-2021
Nowość
Galeria Foksal 17
PUCHALSKI Włodzimierz (1909 Most Wielkie k. Lwowa - 1979 Wyspa Króla Jerzego)
ŻABA
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski i nalepka wystawowa (I WYSTAWA FOTOGRAFIKI, WROCŁAW, 1948).

więcej na: www.galeriarafal.com

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
SŁOWIK I ŻABKA

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
SOWY
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 40 x 30 cm (52,5 x 42,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski i nalepka wystawowa (I WYSTAWA FOTOGRAFIKI, WROCŁAW, 1948).

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
PISKLĘTA CZAJKI
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski i dwie nalepki wystawowe.

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
MŁODE BĄKI
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), sygnowana w prawym dolnym rogu, opisana na odwrocie, stempel autorski.

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
KOSZATKA
fotografia czarno-biała, brom, papier, wymiary: 30 x 40 cm (42,5 x 52,5 cm w oprawie), opisana na odwrocie, stempel autorski i nalepka wystawowa (III Międzpnardowa Wystawa Fotografii w Egipcie, 1949).

4 500 zł

10-05-2021
Nowość
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
„Rysunek tuszem, 145” , 2003
wymiary 32×23 cm
09-05-2021
Nowość
Galeria Giza
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
PRZYTULMY SIĘ olej płótno 50x40cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
09-05-2021
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
liczba obiektów: 7487