Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7690)
KUSKOWSKI Stanisław Leon (1941-1995)
Próba , 1991
olej, płótno
wymiary: 73 x 70 cm
wymiary z oprawą: 76 x 73 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
27-05-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
27-05-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
27-05-2020
Nowość
JAKUBCZAK Piotr
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
27-05-2020
Nowość
TYMUSZ Halina
"Tancerka" 2020, olej na płótnie, 90x110cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
27-05-2020
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
27-05-2020
Nowość
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
"z cyklu Bezsenność" 2019, olej na płótnie, 70x70cm
27-05-2020
Nowość
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Niebieska linia
serigrafia, papier; 62 x 49 cm w świetle ramy; sygn. p. d.: "R. CIEŚLEWICZ" (ołówkiem); oznaczenie egzemplarza l. d.: "95/100" (ołówkiem)

1 200 zł

26-05-2020
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KRATOCHVIL Antonin (ur. 1947)
Bono
fotografia czarno-biała; 29,4 x 39,3 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "AKratochvil"; oznaczenie egzemplarza l. d.: "1/10"

4 900 zł

26-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 7690