Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7664)
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Grecki
olej/płótno
10-08-2020
Nowość
Galeria Maya
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
Arcydzieło IX
auto cynkografia 48,5/39 cm.

1 600 zł

10-08-2020
Nowość
Galeria Maya
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
" Piątka koni", 2011
akwarela, tusz, technika własna, papier
Wymiary: 33x49cm ( w świetle p-p), sygn.p.d.
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
tel:+48 504 006 630

12 000 zł

10-08-2020
Nowość
Warsaw Art Gallery
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
" Tabun z siwkiem", 2011
gwasz, akwarele, tusz, technika własna, papier
wymiary : 33x48,5cm ( w świetle p-p), sygn.p.d.
Certyfikat autentyczności.
info@warsawartgallery.com
tel. +48 504 006 630

11 000 zł

10-08-2020
Nowość
Warsaw Art Gallery
Cwenarski Waldemar 1926, Lwów-1953, Wrocław
„Pejzaż z Bierutowic” , 1951
olej na płótnie, wymiary 52×32 cm
08-08-2020
Nowość
Galeria Giza
SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
08-08-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
Akt
papier/tusz

1 490 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Maya
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
Akt
tempera, gwasz/papier

54,5/39 cm

3 300 zł

07-08-2020
Nowość
Galeria Maya
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
akwarela, karton
wymiary w świetle oprawy: 34 x 49 cm
wymiary z oprawą: 57 x 72 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
07-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 7664