Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7631)
WĄSOWSKA Beata (ur. 1955, Orzesze)
"3920 Pasmo podwójne". 2020,
olej, płótno, 120 x40 (80) cm, dat., syg.,
Certyfikat autentyczności.
info@warsawartgallery.com
tel. +48 504 006 630
02-04-2020
Nowość
Warsaw Art Gallery
OSIECKA Monika (ur. 1965, Mediolan)
Balet akt III , 2010
Brąz patynowany, stal.
Wysokość 71 cm.
Sygnowana, posiada certyfikat autentyczności.
02-04-2020
Nowość
Galeria van Rij
WYPYCH Anna (ur. 1984)
Rysunek 4
Technika własna.
60 x 90 cm
02-04-2020
Nowość
Galeria van Rij
WYPYCH Anna (ur. 1984)
Rysunek 3
Technika własna.
60 x 90 cm
02-04-2020
Nowość
Galeria van Rij
KARŁOWICZ Magdalena (ur. 1978)
We dwoje
brąz patynowany, wym.: 36 x 9,5 x 12 cm, sygn. MK

4 600 zł

02-04-2020
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Olej na płótnie pt. "Urządzenie do poławiania... , 2020
Obraz olejny na płótnie pt. "Urządzenie do poławiania czasu" w formacie 30 cm × 30 cm. Praca z 2020 roku. Obraz sygnowany przez artystę w lewym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

6 000 zł

01-04-2020
Galeria Foksal 17
JAKUBCZAK Piotr
"Marysia" 2020, olej na płótnie, 100x70cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
01-04-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
01-04-2020
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
01-04-2020
Nowość
liczba obiektów: 7631