ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (748)
Świecznik srebrny. Srebro, waga 267 g; wym; 23,5 x 9,3 x 9,3 cm. cechowany: RUDOLPH / BAUMANN; w owalu: …en? Polska, Poznań, złotnik Baumann, lata 30-40. XIX w.

1 700 zł

25-05-2020
Nowość
Zegar kolumienkowy srebrny z lat 1963-1986
Zegar srebrny z lat 1963-1986 marmur, srebro pr. 3; wys. 20,6 cm, szer. 17 cm, głęb. 6,5 cm. Polska XX w.; punce z lat 1963-1986. oraz numer: "687";

2 100 zł

25-05-2020
Nowość
BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
Koń - odpoczynek przy zagrodzie
konik w ulewie obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 50x39 cm. Sygnowany na dole po prawej R.Breintenwald.

2 500 zł

22-05-2020
Nowość
Zestaw sztućców platerowy Fraget na 6 os/37 szt..
Komplet platerowy na 6 os. 37 szt. Plater, stal nierdzewna , zestaw po 6 łyżek, widelców, noży, łyżek do herbaty, do kawy, widelców do ciasta i łyżeczka do cukru złocona.; razem 37 szt. sygnowane: FRAGET/BM/PLAQE, , na ostrzach Gerlach nierdzewne. Pudełko

1 300 zł

21-05-2020
Nowość
Pierścionek złoty z kameą Warmet lata 1963-1986
złoto próby 3 (585), kamea, waga 5,7g. wym. 2,2x2 cm. rozmiar 17 cechowany; 3, głowa rycerza i cyfra W i znak firmowy Warmetu Polska, Warszawa, Warmet, lata 1963-1986

1 200 zł

20-05-2020
Nowość
Pierścionek złoty z Warmet lata 1963-1986
złoto próby 3 (585), zielony kamień (agat zielony? Jadeit?), waga 5 g. wym 1,6x1,8x1,2 cm., rozmiar 15 cechowany; 3, głowa rycerza i cyfra W i znak firmowy Warmetu Polska, Warszawa, Warmet, lata 1963-1986

1 050 zł

20-05-2020
Nowość
plater, patynowany, wys. 8,5 cm. Puncowanie; w owalu M. H. Spiro / Galw. / Warszawa. Stojak na nożyki do owoców Mordka Hersz Spiro, Warszawa, lata 1907-1920

650 zł

19-05-2020
Nowość
srebro złocona, pr.800 wys.18 cm., waga 500 g. sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy Bruckmann&Sohne-Heilbronn (zał.1806r), firma kupiecka G.ARON. Heilbronn Bruckmann&Sohne k. XIX w.

2 800 zł

19-05-2020
Nowość
Srebro, złocone, pr.800 wys.14 cm., waga 290 g. sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy Bruckmann&Sohne-Heilbronn (zał.1806r), firma kupiecka G.ARON. Heilbronn Bruckmann&Sohne k. XIX w.

1 550 zł

19-05-2020
Nowość
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
Świecznik srebrny Karol Filip Malcz, 1860.
Lichtarz. Srebro pr. 84; waga: 359 g.; wys.: 23,5 cm Puncowane: w owalu kursywą Malcz | w przylegających prostokątach: I.B/1860 - znak probierza | 84 oraz orzeł | w owalu - kotwica znak warsztatowy Karola Malcza Warszawa 1860 r.

3 200 zł

17-05-2020
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

2 800 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016
Kobieta z kwiatem lotosu, brąz patynowany wys. 24 cm. śr. podstawy 15 cm. Sygn. na podstawie: A. Clerget, na postumencie stempel zakładu odlewniczego: SIOT - DECAUVILLE FONDEUR PARIS i wycisk A72 .

2 900 zł

29-01-2020

1 600 zł

16-01-2019
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019
srebro pr. 3, waga 238 g. wys. 15 cm. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie "KiM" Krupski i Matulewicz, Warszawa lata 30 ste. XX w.

1 400 zł

15-05-2020
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżwiarka porcelanowa Wallendorf , Kurt Steiner.
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 23 cm. sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ wycisk 1384 / A projekt. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r.

600 zł

22-02-2020
Srebro, próba 875, waga 413 g. 6 szt., dł. 20,5 cm. Puncowanie: M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875, ЮM7 w dolnej partii trzonka wypukły wzór kobiety w stroju ludowym. Moskwa, lata 1961-1968.

1 400 zł

28-06-2019
Łyżki srebrne do kruszonu – koktajli do picia
zestaw sztućców do kruszonu na 6 os– koktajli , srebro, próba 916, waga 152 g, dł. 26,2 cm. cechowane: C, gwiazdka z sierpem i młotem, 916 oraz 2K. Łyżeczki z rurką do picia. Związek Radziecki, Jekat

900 zł

17-04-2020
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
/30
liczba obiektów: 748