ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (676)
Kielich srebrny mszalny, k. XIX w
srebro, złocone; wys. 22,5 cm, śr. wlewu 8,5 cm. śr. stopy 13 cm; waga 406 g. pr. 84 Kielich srebrny mszalny, k .XIX w.

3 600 zł

24-01-2021
Nowość
Komplet srebrny do kawy po 1888 r.
Komplet srebrny do kawy po 1888 r. srebro pr.800, waga 1110 g. , sygn; korona, półksiężyc, 800, Zestaw srebrny wymiary; taca 31x23 cm., dzbanek 17x20 cm., cukiernica 9x12 cm., mlecznik 7,3x11 cm. Niemcy po 1888 r

4 400 zł

24-01-2021
Nowość
Patera srebrna XIX w. Złotnik Johann Wagner
Patera srebrna XIX w. Złotnik Johann Wagner srebro; wys. 23 cm, szer. 24,5 cm, głęb. 16 cm; waga ze szkłem 819 g.(waga srebra ok.250g.)cechowana; Wagner, 12, A, znak miejski Berlina.Berlin, lata. 1848-54

2 000 zł

22-01-2021
Nowość
ze szklanym wkładem szlifowanym , srebro, pr.800 waga bez szkła 348 g., wym.23x24x12 cm. sygn. 62222, półksiężyc, korona , 800, WTB. Niemcy, WTB Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund po 1888r.

1 900 zł

22-01-2021
Nowość
Cukiernica srebrna Francja XIX w.
srebro złocone próby 1 (950) wys. 14 cm, szer. 15x11 cm,; waga 489 g. cechowana; głowa Minerwy z próbą 1; Francja, k. XIX w.

2 700 zł

22-01-2021
Nowość
Patera srebrna Br.Hempel, Warszawa lata 1921-1931
srebro pr. 3, netto 247 g. wys.6 cm.( z uchwytem 21 cm.) śr.18,5cm.,szkło kryształowe szlifowane, Cechowana; w ściętym owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni Warszawskiej oraz WH, Kosz srebrny Polska, Warszawa, W.Hempel, l.1921-1931

1 900 zł

22-01-2021
Nowość
Kielich srebrny mszalny, Lwów XVIII/XIX w
srebro kute, repusowane, odlewane, złocone; wys. 24,5 cm, śr. wlewu 9,2 cm., śr. stopy 13,8 cm; waga 624 g Cecha kontrybucyjna CD (cecha kontrybucyjna lwowskiego urzędu probierczego z lat 1806-1809) i P.SEIP w Krakowie

5 500 zł

21-01-2021
Nowość
Karafka okuta w srebro po 1888 r.,
szkło, przezroczyste, szlifowane, srebro pr.800, wys.27,5 cm., sygn; korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy, Niemcy po 1888 r.

950 zł

21-01-2021
Nowość
szkło kryształowe, przezroczyste, szlifowane w ptaki kwiaty, srebro pr.800, wys.16 cm., śr. 25,5 cm., sygn; korona, półksiężyc, 800, znak warsztatowy, Berlin, Korner&Proll po 1888 r.

1 100 zł

21-01-2021
Nowość
Patera - koszyk Srebro, próba 84, waga 364 g., wys. 8 (z uchwytem25) cm,śr.20 cm. Puncowana: monogram probierza BЪ z datą 189? i próbą 84, zna miejski św.Jerzy i złotnik, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder .. Rosja, Moskwa, 189? r.

1 700 zł

20-01-2021
Nowość
porcelana, druk złocony i barwny naszkliwnie; .wym. 15x13x22 cm Sygnowana: zielonym drukiem: gwiazdka | w wieńcu RS | TILLOWITZ | Silesia. Śląsk, Tułowice (Tillowitz), Fabryka Porcelany Reinholda i Erharda Schlagelmilcha (zał. 1894)

450 zł

20-01-2021
Nowość
srebro, pr. 84, waga. 52 g, wys. 8 cm. Cechowany;w prostokącie POGORZELSKI, w okręgu: głowa w kokoszniku, AP. (probierz A. Romanow z monogramem A.P) Cecha probierni Warszawskiej z lat 1896-1908

500 zł

20-01-2021
Nowość
Mlecznik srebrny po 1888 r. .
Srebro, próby 800, waga. 100 g, wys. 11cm. cechowany: sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy w okręgu S. Niemcy po 1888 r

450 zł

20-01-2021
Nowość
srebro pr.3, kość, waga 1340 g., wys; 29 cm. cechowana : w prostokącie JW oraz w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, złotnik JW (Jodłowski Wojciech?), po 1931r.

6 100 zł

19-01-2021
Nowość
Taniec brzucha, 1935
Aleksander LASZENKO (1883 Annówka pow. Wołczański, gub. Charkowska - 1944 Włocławek) Taniec brzucha, 1937 drzeworyt barwny, papier;wym 43 x 24 cm.(z ramą55x37cm.); sygn. i dat.; l. d.: A. Laszenko (ołówkiem); p. d.: drzeworyt 1935 (ołówkiem).

1 300 zł

14-01-2021
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
ŻUBR, Polska, pocz. XX w.
Figura z brązu brąz patynowany, marmur, wym. wym. 26x35x15 cm. Żubr autor nierozpoznany XX w.

2 500 zł

27-10-2020
Żardiniera srebrna z wkładem szklanym, k. XIX w.
srebro próby 800, szkło, wymiary. wys.10 i 15 cm. z uszami, szer.42 cm, głęb.19 cm; waga 619g (bez wkładu szklanego). Patera srebrna na czterech nóżkach k. XIX w.

4 300 zł

29-09-2020
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

2 800 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016
Żardiniera ażurowa, Plaue, Schierholz, k. XIX w.
Patera ażurowa, porcelana malowana ręcznie, złocona, wym. 40x17,5x12 cm Turyngia, Plaue, Schierholz, k. XIX w.

1 250 zł

22-12-2020
Kobieta z kwiatem lotosu, brąz patynowany wys. 24 cm. śr. podstawy 15 cm. Sygn. na podstawie: A. Clerget, na postumencie stempel zakładu odlewniczego: SIOT - DECAUVILLE FONDEUR PARIS i wycisk A72 .

2 900 zł

29-01-2020
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018
/28
liczba obiektów: 676