ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (716)
złoto pr. 3, kompozycja złożona z 5 szt. korali , masa całkowita 7,1 g. wym. 5x2,3 cm. cechowana; 3, głowa rycerza i cyfra W i znak firmow. Polska, Warszawa , lata 1963-1986.

1 300 zł

28-07-2020
Nowość
złoto pr. 3, waga 5,67 g. średnica pierścionka 1,4 cm. korala 1 cm., rozmiar 22 cechowany; 3, głowa rycerza i cyfra W i znak złotnika N12. Polska, Warszawa , lata 1963-1986.

1 300 zł

28-07-2020
Nowość
Pierścionek złoty z koralem Warszawa, po 1930 r.
złoto pr. 3, waga 7,5 g. korpus pierścionka 1,9x1,7 cm. Korala ruchomy 0,8x1,1 cm., rozmiar 10 cechowany; W, głowa rycerza i 3 oraz znak Ł? Polska, Warszawa , lata 30-ste. XX w.

1 300 zł

28-07-2020
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

2 800 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016
Kobieta z kwiatem lotosu, brąz patynowany wys. 24 cm. śr. podstawy 15 cm. Sygn. na podstawie: A. Clerget, na postumencie stempel zakładu odlewniczego: SIOT - DECAUVILLE FONDEUR PARIS i wycisk A72 .

2 900 zł

29-01-2020

1 600 zł

16-01-2019
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019
srebro pr. 3, waga 238 g. wys. 15 cm. cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha probierni warszawskiej oraz w prostokącie "KiM" Krupski i Matulewicz, Warszawa lata 30 ste. XX w.

1 400 zł

15-05-2020
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżwiarka porcelanowa Wallendorf , Kurt Steiner.
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 23 cm. sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ wycisk 1384 / A projekt. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r.

600 zł

22-02-2020
Srebro, próba 875, waga 413 g. 6 szt., dł. 20,5 cm. Puncowanie: M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875, ЮM7 w dolnej partii trzonka wypukły wzór kobiety w stroju ludowym. Moskwa, lata 1961-1968.

1 300 zł

28-06-2019
Łyżki srebrne do kruszonu – koktajli do picia
zestaw sztućców do kruszonu na 6 os– koktajli , srebro, próba 916, waga 152 g, dł. 26,2 cm. cechowane: C, gwiazdka z sierpem i młotem, 916 oraz 2K. Łyżeczki z rurką do picia. Związek Radziecki, Jekat

900 zł

17-04-2020
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
Łyżka wazowa srebrna Frankfurt na Menem XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 13, waga 220 g; dł. 38 cm. cecha miejska Frankfurt na Menem, cecha złotnika w rąbie PC.V13

850 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Drezno XVIII/XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 12, waga 205 g; dł. 35,5cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, F, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik HR? Drezno Saxonia XVIII/XIX w.

800 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Austria lata 1866-1872.
Chochla srebrna, srebro, próba 3, waga 235 g; dł. 31,5cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i w prostokącie MGS?. Austria Lata 1866-1872

900 zł

14-06-2019
Łyżka srebrna półmiskowa Niemcy, lata 1888-1920
srebro, złocony pr.800, waga 52 g. dł. 20 cm cechowana.; znak warsztatowy / półksiężyc/ korona/ 800 oraz .Niemcy, lata 1888-1920

250 zł

20-03-2018
Łyżka srebrna półmiskowa Strzegom ok. 1850 r.
srebro złocone, waga 80g.dł.24,5 cm. cechowana w okręgu skrzyżowany miecz i klucz oraz monogram złotnika „IAL” Strzegom ok. 1850 r.

380 zł

18-01-2016
Łyżka srebrna pamiątkowa z Olsztyna
srebro pr. 800, czerpak emalia z zamkiem w Olsztynie (SCHLOSS ALLENSTEIN) , waga 14 g.dł.11,7 cm., cechowana;800, KFK

200 zł

12-10-2017
srebro pr.800 waga 63 g. długość 21 cm złocony czerpak cechowana; półksiężyc/korona/800 i w gwiazdce A Robert Altermann lata 1879-1927 Zgorzelec (Gorlitz)

260 zł

31-03-2016
/29
liczba obiektów: 716