ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (496)
SCHIEVELKAMP Helmuth (1849 - 1890)
Akt kobiecy z motylkiem mosiądz, kamienna podstawa; wys. całkowita z kamienną podstawą: 21 cm; śr. 29,5cm. sygn. na podstawie : H. SCHIEVELKAMP.

1 600 zł

17-06-2024
Nowość
Solniczka srebrna Austria Wiedeń, lata 1872-1920
srebro próby 3(800); wym. 5x9x8 cm. waga 68 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika SH. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920

770 zł

17-06-2024
Nowość
Cukiernica srebrna złocona , srebro próby 800, waga. 266 g., wym. 13x14x11 cm. cechowana; półksiężyc, korona, 800, 2, znak wytwórni oraz Gebr.Somme nachf. Niemcy, Berlin, firma Körner & Proll po 1888r.

2 100 zł

17-06-2024
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016

1 100 zł

12-09-2016
ŚWIECZNIK, Warszawa, Fraget, przed 1896 r.
plater, wys.11 cm. podstawa. 9x9 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w prostokącie GALW, w rąbie N, nr. 7, plater. Warszawa Fraget lata 1860-1896 r.

490 zł

11-08-2021
Świecznik trzyświecowy platerowy Taunton Reed & Barton. plater wys, 41 cm. szer. 40 cm. sygnowany; znak firmowy, Reed&Barton, 800. Firma Reed & Barton (czynna 1824-2015) Znana amerykańska wytwórnia sreber i platerów (zał. 1824),

1 250 zł

16-11-2023
Lichtarz Srebro, próba 3, waga 378 g; wym.21x25 cm. podstawa 11,5x11,5 cm. sygnowany; KA, w owalu , cecha probierni austriackiej z głową Diany, próbą 3 obok litera B z lat 1937-1966.Węgry po 1937

2 200 zł

08-12-2022
srebro, próba 13, waga 606 g. wys. 31 cm. podstawa 19x19 cm. Puncowana: data 1814 przedzielona owalną tarczą, znak krzyża z cyfrą 13, nad którą litera A oraz złotnik CB, oraz VR i F cech. bita w latach1810-1824.

4 600 zł

11-09-2022
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
Łyżka wazowa srebrna Frankfurt na Menem XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 13, waga 220 g; dł. 38 cm. cecha miejska Frankfurt na Menem, cecha złotnika w rąbie PC.V13

850 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Drezno XVIII/XIX w.
Chochla srebrna, czerpak wewnątrz złocony, srebro, próba 12, waga 205 g; dł. 35,5cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, F, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik HR? Drezno Saxonia XVIII/XIX w.

800 zł

14-06-2019
Łyżka wazowa srebrna Austria lata 1866-1872.
Chochla srebrna, srebro, próba 3, waga 235 g; dł. 31,5cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i w prostokącie MGS?. Austria Lata 1866-1872

900 zł

14-06-2019
srebro pr. 84, złocona, waga 66 g. dł. 18,5 cm. puncowana; monogram złotnika C.G.E., cecha probierza Dymitra Twerskiego z monogramem ДT i datą 1849, 84, skrzyżowane kotwice i berło.Rosja Petersburg Carl Gustaw Ekqvist,1849

450 zł

25-02-2021
Łyżka srebrna półmiskowa Niemcy, lata 1888-1920
srebro, złocony pr.800, waga 52 g. dł. 20 cm cechowana.; znak warsztatowy / półksiężyc/ korona/ 800 oraz .Niemcy, lata 1888-1920

250 zł

20-03-2018
Łyżka srebrna ażurowa XIX w.
czerpak, chochelka, srebro złocone, pr. 12, waga. 31 g., dł. 16 cm. cechowana; korona, w owalu W.&vH, w prostokącie 12.

380 zł

19-03-2021
srebro, waga 115 g. dł. 33 cm., złotnik: A. Wiśniewski / Poznań / 11 / wężyk probierczy. Poznań A.Wiśniewski Herb Szaława – polski herb szlachecki, używany przez kilkadziesiąt rodzin, z których największe znaczenie uzyskali Ledóchowscy i

1 100 zł

08-07-2021
srebro próby 12 ,waga 151 g, dł.31 cm., cechowany: JJedlikowski, 12 oraz tarcza w owalu trzy wieże z datą wokół 1844 i 12. Polska, Kraków, Jakub Jedlikowski, 1844 r.,

650 zł

13-06-2019
srebro, próba 12, waga 96 g; dł. 34cm.Punca; wężyk probierczy, skrzyżowane miecze z literką D i próbą 12, R, cecha miejska Drezdeńska oraz złotnik CGS? Saxonia Drezno XVIII/XIX w.

450 zł

14-06-2019
srebro pr. 11 łutowej, waga 120 g dł.30 cm, cechowane; w prostokątach: SUCK, 11 ,KALISZ Kalisz, złotnik Jan Fryderyk Suck, lata 1834-1853.

600 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru, Moskwa 1857 r.
z czerpakiem w formie muszelki złoconym. Srebro, próba 84, waga 37 g, dł.18,5 cm. Puncowanie: cecha probierza z monogramem B.C i datą 1857; 84; św. Jerzy, Rosja, Moskwa,
B.C (WS pisane cyrylicą) - Wiktor Sawinkow (czynny 1855-1888)

380 zł

03-06-2019
Łyżka do cukru pudru Anglia XIXw.
srebro , waga 60 gr. dł.18,5 cm., Sitko, cechowana; w kartuszu z koroną AK i w okręgu postać Królowej Viktorii Chochla do marynat Anglia lata 1837-1889/90

500 zł

11-10-2017
Łyżeczki srebrne Moskwa, A.A.Arcibaszew 1896
srebro ; dł.14,7cm; 6szt.,waga 172 gr., cechowane; monogram probierza AA. z datą 1895 i próbą 84, zna miejski św.Jerzy monogram złotnika PA (Aristarchow Roman), cecha probierni Moskiewskiej „AA” Arcibaszew Anatolij Apollonowicz

600 zł

17-10-2018
ŁYŻECZKI W STYLU STARORUSKIM, Rosja XIX w.
Łyżki Srebro, próba 84, waga 12-17 g., dł. ok. 13,5 cm Puncowanie: cecha probierza ; 84, różne wzory pojedyncze i komplety Rosja Carska różne po 130/szt.
10-10-2017
/20
liczba obiektów: 496