ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
601 379 535
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (681)
Porcelanowy Kogut farby podszkliwne wym.18,5x31 cm. Sygnowana wiatrak z wpisanymi literami ENS oraz nr. seryjny Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919 r.

1 200 zł

27-11-2021
Nowość
Para flamingów, porcelana farby podszkliwne wym.29x18x10 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie, wiatrak z wpisanymi literami ENS Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919 r.

1 500 zł

27-11-2021
Nowość
Figurka kakadu , porcelana farby podszkliwne wys.34 cm. Syg: podszkliwnie z literami ENS Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919

1 400 zł

27-11-2021
Nowość
HOLLER Wiktor Kazimierz (1881 Warszawa - 1975 Wrocław/?/)
olej, tektura, wym. 28 x 36 cm; sygn. l.d.: K.Holler

3 300 zł

26-11-2021
Nowość
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Dziewczyna z chartem , 1919 , 1919
brąz patynowany, wys. 26 cm; podstawa;. 30x16 cm; sygn. na podstawie: F. Gornik / 1919 stempel odlewni w prostokącie litery AT5.

5 000 zł

26-11-2021
Nowość
Cukiernica srebrna Austro Węgry lata 1872-1922.
Paterka kosz. wkład szklany, srebro, próby 3(800); waga 397 g.(bez szkła 118 g.) wym. 14x10x6,5 (z uchwytem 16 cm.) cm. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą , monogram złotnika FB. Austro-Węgry, Cukierniczka z rączką

1 200 zł

26-11-2021
Nowość
Cukiernica srebrna Rosja, Moskwa lata 1899-1908.
srebro, złocone, pr. 84, wys. 5 cm. (z uchwytem 10,5 cm) śr. 10,5 cm.; waga 146 gr; cech. w owalu: 84, głowa w kokoszniku, ИЛ; CA złotnik, ИЛ probierz Iwan Siergiejewicz Liebiedkin; CA Sergiej Iwanowicz Agafonow Rosja, Moskwa lata 1899-1908

1 200 zł

25-11-2021
Nowość
Patera porcelanowa Miśnia lata 1860-1924
porcelana ręcznie malowana, bogato złocona, z dekoracją kwiatową, wym. 31x20,5x7,5 cm. , Sygn.: podszkliwnie kobaltem, skrzyżowane miecze oraz wycisk w masie. Niemcy, Saksonia, Miśnia lata 1860-1924

1 800 zł

25-11-2021
Nowość
Patera srebrna ze szklanym wkładem pocz. XX w. .
Srebro, waga bez szkła 391 g., szkło szlifowane, wys. 23 cm., śr.20 cm. Puncowania: w owalu głowa kobiety i AP pocz. XX w.

1 800 zł

22-11-2021
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna z wkładem szklanym, k. XIX w.
srebro próby 800, szkło, wymiary. wys.10 i 15 cm. z uszami, szer.42 cm, głęb.19 cm; waga 619g (bez wkładu szklanego). Patera srebrna na czterech nóżkach k. XIX w.

4 500 zł

29-09-2020
Żardiniera srebrna Wiedeń, lata 1872-1922
wkład szklany, srebro, próby 3(800); waga bez szkła 301g. wym. 13x33x13 cm. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1922

2 900 zł

29-10-2021
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

2 800 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016
Żardiniera ażurowa, Plaue, Schierholz, k. XIX w.
Patera ażurowa, porcelana malowana ręcznie, złocona, wym. 40x17,5x12 cm Turyngia, Plaue, Schierholz, k. XIX w.

1 250 zł

22-12-2020
ŚWIECZNIK, Warszawa, Fraget, przed 1896 r.
plater, wys.11 cm. podstawa. 9x9 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w prostokącie GALW, w rąbie N, nr. 7, plater. Warszawa Fraget lata 1860-1896 r.

490 zł

11-08-2021
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018
srebro obciążane, pr. 835, waga 750 g. wys. 20,5 cm. śr.29 cm sygn. na podstawie: półksiężyc, korona, 835 i znak warsztatowy G w sześcioramiennej gwiazdce Schwäbisch Gmünd Jakob Grimminger (zał. 1895)

2 400 zł

30-06-2021
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik secesyjny z figurą kobiety ok. 1900 r
cyna srebrzona, wys.21,5 cm., śr. podstawy 10 cm. Lichtarz w stylu secesyjnym z postacią kobiety cechowany SG ok. 1900 r. 950/1100 zł.

1 100 zł

20-04-2021
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Łyżwiarka porcelanowa Wallendorf , Kurt Steiner.
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 23 cm. sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ wycisk 1384 / A projekt. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r.

600 zł

22-02-2020
Srebro, próba 875, waga 413 g. 6 szt., dł. 20,5 cm. Puncowanie: M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875, ЮM7 w dolnej partii trzonka wypukły wzór kobiety w stroju ludowym. Moskwa, lata 1961-1968.

1 300 zł

28-06-2019
Łyżki srebrne do kruszonu – koktajli do picia
zestaw sztućców do kruszonu na 6 os– koktajli , srebro, próba 916, waga 152 g, dł. 26,2 cm. cechowane: C, gwiazdka z sierpem i młotem, 916 oraz 2K. Łyżeczki z rurką do picia. Związek Radziecki, Jekat

900 zł

17-04-2020
/28
liczba obiektów: 681