CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (37)
Żardiniera, szkło fioletowe, trawiony fryz złocony, lata 30 XX wieku, Czechy? Niemcy?
13-05-2019
Żardiniera , srebro, Francja II poł. XIX wieku.
Żardiniera srebrna z oryginalnym kryształowym wkładem.
Francja II połowa XIX wieku
Wymiary; wys. 23 cm x szer. 38 cm.
06-11-2019
Rzeźba przedstawiająca popiersie Łucznika.
Sygnowana Ugo Cipriani (1887-1960 włoski rzeźbiarz działający we Florencji).
Rzeźba wykonana w terakocie, podstawa drewniana.
26-11-2019
Wisior otwierany, Europa XIX wiek.
Wisior otwierany z przedstawieniem wanitatywnym w formie ludzkiej czaszki.
Europa XIX wiek.
25-09-2019
Talerze
Para talerzy,porcelana,Misnia,okres Marcoliniego (1774-1814)
malowane w kwiaty, brzeg ażurowy,średnica 23cm
Stan zach.:bardzo dobry
20-03-2018
23-04-2019
28-04-2020
29-03-2020
25-04-2018
01-12-2015
Rzeźba Sw.Jan Chrzciciel
Rzexba w drewnie polichromowanym, Św.Jan Chrzciciel jako dziecko,XVIII wiek,Polska wys.postaci 34cm
/dorobiony fragmentprawej ręki i krzyżyk/
28-06-2017
Patrol , 1934
Obraz,Patrol,sygn.l.d.Jerzy Kossak 1934,olej/tektura
wym.40cmX30cm,oprawa współczesna
28-08-2018
23-04-2019
15-03-2019
13-03-2019
Para foteli neobarokowych.
Fotele dekoracyjne, tapicerowane z II połowy XIX wieku.
wysokość: 114 cm
13-09-2019
23-04-2019
Makata z motywami dwóch pasów kontuszowych o dwudzielnych głowach. Buczacz, pracownia Artura Potockiego XIX/XX wiek, sygnowana na odwrocie krajką z herbem Pilawa z napisem Buczacz i inicjałami AP.
Jedwab, nić metalowa złocona, technika żakardowa.
25-04-2019
krzesła
Para krzeseł,Holandia,XVIII/XIX wiek
konstrukcja :wiąz,bogate intarsje kwiatowe i zwierzęce
stan zach.b.dobry wys.110cm

/XIX wiek
24-01-2018
Krater, porcelana, Niemcy Furstenberg
Krater, porcelana malowana złotem i kobaltem, wysokość 42 cm, pocz. XX wieku, Niemcy Furstenberg
04-09-2019
Konew, Europa Środkowa, XVI wiek
XVI wieczna konew, drewno okuwane metalem.
Europa Środkowa.
Wysokość : 40 cm
06-04-2020
16-01-2019
Komplet 6 kieliszków, Niemcy, II poł. XVIII wieku
14-03-2018
Komplet 12 łyżeczek do herbaty.
Komplet łyżeczek, srebro złocone pr. 1, Francja II poł. XIX wieku, waga 216 gr.
04-09-2019
Komoda
Komoda półokrągła z marmurowym blatem i trzema szufladami w stylu Ludwika XVI, Francja II poł. XVIII wieku. Mebel fornirowany, intarsjowany.
wymiary: wys. 87 x szer. 66 x gł. 38 cm
20-05-2019
liczba obiektów: 37