CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (40)
Żardiniera , srebro, Francja II poł. XIX wieku.
Żardiniera srebrna z oryginalnym kryształowym wkładem.
Francja II połowa XIX wieku
Wymiary; wys. 23 cm x szer. 38 cm.
06-11-2019
Nowość
Patera, Francja XIX wiek
Patera w stylu Ludwika XVI, Francja XIX wiek, brąz złocony, szkło kryształowe o szlifie brylanowym.
Wysokość 37 cm, średnica 34 cm.
06-11-2019
Nowość
Żardiniera, szkło fioletowe, trawiony fryz złocony, lata 30 XX wieku, Czechy? Niemcy?
13-05-2019
Żardiniera, Francja II poł. XIX wieku
Żardiniera drewno intarsjowane, zdobione brązami, wkład metalowy.
Francja II połowa XIX wieku.
wymiary: 36 X 22cm, wysokość:18 cm.
24-09-2019
Wisior otwierany, Europa XIX wiek.
Wisior otwierany z przedstawieniem wanitatywnym w formie ludzkiej czaszki.
Europa XIX wiek.
25-09-2019
Talerze
Para talerzy,porcelana,Misnia,okres Marcoliniego (1774-1814)
malowane w kwiaty, brzeg ażurowy,średnica 23cm
Stan zach.:bardzo dobry
20-03-2018
23-04-2019
Szkatuła na kosztowności, Niemcy, 1605 rok.
Szkatuła wykonana w metalu, malowana. Zamek oraz klucz z epoki.
03-09-2019
Stolik z szufladą, Wiedeń, około 1800 roku
Stolik z szufladą, Wiedeń około 1800 roku, drewno: orzech, mahoń. Intarsjowane, malowane oraz rzeźbione dekoracją drewniana.
11-09-2019
25-04-2018
01-12-2015
Rzeźba Sw.Jan Chrzciciel
Rzexba w drewnie polichromowanym, Św.Jan Chrzciciel jako dziecko,XVIII wiek,Polska wys.postaci 34cm
/dorobiony fragmentprawej ręki i krzyżyk/
28-06-2017
10-10-2018
Patrol , 1934
Obraz,Patrol,sygn.l.d.Jerzy Kossak 1934,olej/tektura
wym.40cmX30cm,oprawa współczesna
28-08-2018
23-04-2019
15-03-2019
13-03-2019
Para foteli neobarokowych.
Fotele dekoracyjne, tapicerowane z II połowy XIX wieku.
wysokość: 114 cm
13-09-2019
23-04-2019
Martwa natura - vanitas
Martwa natura typu Vanitas, Holandia XVIII wiek, niesygnowana.
Wymiary; 60 X 70 cm
09-10-2019
Malarstwo, Święty Dominik, XVIII wiek
Obraz, olej na blasze miedzianej, przedstawiający Świętego Dominika oraz Madonne z Dzieciątkiem trzymającym w ręku różaniec . Rama barokowa, drewno złocone. Wymiary 30x27 cm, XVIII wiek, Europa
21-03-2018
Makata z motywami dwóch pasów kontuszowych o dwudzielnych głowach. Buczacz, pracownia Artura Potockiego XIX/XX wiek, sygnowana na odwrocie krajką z herbem Pilawa z napisem Buczacz i inicjałami AP.
Jedwab, nić metalowa złocona, technika żakardowa.
25-04-2019
krzesła
Para krzeseł,Holandia,XVIII/XIX wiek
konstrukcja :wiąz,bogate intarsje kwiatowe i zwierzęce
stan zach.b.dobry wys.110cm

/XIX wiek
24-01-2018
Krater, porcelana, Niemcy Furstenberg
Krater, porcelana malowana złotem i kobaltem, wysokość 42 cm, pocz. XX wieku, Niemcy Furstenberg
04-09-2019
16-01-2019
liczba obiektów: 40