Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (16)
WOAL. L. 20 XX W.
tkanina w kolorze beżowym, wymiary: 170 x 275 cm, stan idealny.
30-03-2020
WOAL, L. 20 XX W.
tkanina w kolorze ecru, wymiary: 270 x 210 cm (bez frędzli), stan idealny
30-03-2020
SZAFA BAROKOWA, NIEMCY, HAMBURG, OK.1685-1670
wymiary: 221,5 x 238 x 86,6 cm.
Pochodzenie: Lord Amherst, Anglia; Sotheby's Londyn, 20.05.1994.
Literatura: Heinrich Kreisel & Georg Himmelheber - Die kunst des deutschen Möbels; Koeppe, Wolfram, Die Lemmers- Danforth- Sammlung Wetzlar.
30-03-2020
SREBRNA PATERA, NIEMCY 2 POŁ. XIX w.
srebro pr. 800, repusowana, grawerowana od spodu: „1866. 25 Listopada 1891 Współpracownicy”, wymiary: 35 x 30,5 x 30,5 cm, waga: 1100 g. Na trzonie patery cecha kupiecka "C. SCHWARTZ".
18-10-2019
PIETRO BAZZANTI / PROF. PAPINI (1825-1895)... , 1928
alabaster żyłkowany, wymiary rzeźby: 100 x 34 x 30 cm, postument: 100 x 44 x 44 cm, sygnowana na podstawie.
Pietro Bazzanti - włoski rzeźbiarz. Specjalizował się w tematyce alegorycznej oraz
w kopiach rzeźb antycznych i renesansowych.
11-03-2020
PATERA SREBRNA, T. Werner i SA (akt. 1864 - 1939)
srebro próby 84, sztancowane, cyzelowane, grawerowane.
Cechowana znakami imiennym i warsztatowym firmy złotniczej, znakiem probierni warszawskiej z inicjałami probierza O. C.
24-02-2020
srebro pr. 12, wymiary solniczki: 8 x 14 x 15 cm, waga 225 g. (120 + 105).
30-03-2020
FILIŻANKA, LIMOGES, FRANCJA 2 POŁ. XIX W.
filiżanka ze spodkiem w głębokiej kobaltowej barwie, filiżanka złocona w środku. Całość zdobiona grubo złoconym ornamentem.
Idealny stan zachowania.
30-03-2020
ANDRIOLLI Elwiro Michał (1836 Wilno - 1893 Nałęczów)
GOLONO, STRZYŻONO
technika mieszana (akwarela, kredka, ołówek, węgiel) na papierze, wymiary: 46 x 64 cm (w świetle passe-partout), 73 x 90 cm w oprawie, sygnowany p.d: "Andriolli". Celowo postarzana rama. Niewielkie zagniecenie papieru w lewym górnym rogu.
30-03-2020
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
SREBRNA SOLNICZKA, WARSZAWA, 1851
srebro pr. 12, wymiary: 8 x 13 x 6 cm, waga: 125 g. Punce: znak firmowy Malcza - kotwica w owalu, znak imienny "Malcz".
25-02-2020
SREBRNA CUKIERNICA, WARSZAWA, 1859
Oryginalna srebrna cukiernica wykonana przez znanego złotnika, Karola Filipa Malcza. Srebro pr. 84, wymiary: 8 x 4,5 x 11 cm, waga: 545 g. Złocone wnętrze.
30-03-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
Sielanka/Idylla , 1920
miedzioryt/papier, 31 x 23 cm (zadruk), 52 x 44 cm z oprawą, sygnowany ołówkiem p.d.: 'JanWojnarski' oraz na płycie p.d.: 'JW'
30-03-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1973)
Sielanka/Idylla , 1920
02-03-2020
SOBEL Judyta (1924 Lwów - 2012 Nowy Jork)
olej na płótnie, wymiary: 77 x 91 cm, sygnowany l.d: 'J. SOBEL'
02-12-2019
BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
MARTWA NATURA
olej na płótnie, 31 x 41 cm (42 x 52 cm w oprawie), sygnowany l.d: "M. Blond".
30-03-2020
TYSZKOWSKI Wilhelm (1878 Raj - 1939 Piaśnica)
Zmierzch , 1917
olej na tekturze, wymiary: 43 x 62 cm (w świetle oprawy), 65 x 85 ca z ramą, sygnowany i datowany l.d: "WILHELM TYSZKOWSKI / TARNOBRZEG 1917"
30-03-2020
liczba obiektów: 16