artofpoland.pl
+48 724 277 888
info@artofpoland.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (89)
JABŁOŃSKA Małgorzata (ur. 1966)
Tytuł pracy: Body 3
Wymiary pracy: 60x120x40cm, plus zabudowa rzeźby
Technika: technika własna: kora bananowca, pleksi, metalowe pręty
Sygnatura: na odwrociu

19 500 zł

03-12-2021
Nowość
WOJCIECHOWICZ-KRAUZE Kamila Anna (ur. 1991, Fitzroy (Australia))
Tytuł pracy: Nauki-Forest Nymphs
Wymiary pracy: 29x41cm
Technika: ołówek, długopis, papier akwarelowy
Sygnatura: Kamila Wojciechowicz-Krauze 2018

4 990 zł

03-12-2021
Nowość
ŻURAŃSKI Andrzej (ur. 1954, Warszawa)
Tytuł pracy: Wagon pośrodku niczego
Wymiary pracy: 87x73cm
Technika: olej, płyta
Rok: 2021
Sygnatura: obraz opisany tytułem, podpisany na odwrociu

7 500 zł

03-12-2021
Nowość
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł pracy: Don Kichot
Wymiary pracy: 31 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności

9 200 zł

03-12-2021
Nowość
Title: Mrs Zen
Date: 2021
Height:178 cm
Signature: Bottom and right foot (side) “K.W.K”
Medium: acrylics and acrylic markers, fiberglass mannequin, buttons, paper mache roses, varnish, spray paint.

18 900 zł

03-12-2021
Nowość
KOVELINAS Andrejus (ur. 1958)
Tytuł pracy: Tancerz ,
Wymiary pracy: 100x100cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A.Kovelinas

14 900 zł

03-12-2021
Nowość
Tytuł pracy: Niezwyciężony
Wymiary pracy: 37 x 24cm, w oprawie 60 x 70cm
Technika: akwarela, akwaforta
Sygnatura: T. Sętowski, ‘Niezwyciężony’, akwarela, akwaforta E/A
Praca w oprawie
Certyfikat autentyczności

5 900 zł

03-12-2021
Nowość
GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
Tytuł pracy: Żagle
Wymiary pracy: 24x18cm, w oprawie 48x38cm
Technika: olej, akryl, płyta
Sygnatura: GOCEK, na odwrociu: Krzysztof Gocek ‘Żagle’ oraz podpis artysty

6 000 zł

25-11-2021
Nowość
Tytuł pracy: ‘Sportowy tryb życia na wakacjach’
Wymiary pracy: 38x33cm, praca w oprawie
Technika: olej, płótno
Rok: 2021
Sygnatura: prawy dół: J.Pałucha 21, oraz na odwrocie

3 800 zł

29-10-2021
BAKALARZ Adam (ur. 1989, Tychy)
Tytuł pracy: RR100
Wymiary: 73cm x 97,5 cm x 15cm, z podstawą 150x100cm
Technika: brąz patynowany
Sygnatura: na spodzie: A. Bakalarz ‘RR100’
Numer rzeźby: 6/8, edycja 8szt

69 000 zł

10-09-2021
Tytuł pracy: RR100
Technika: brąz patynowany

62 900 zł

22-11-2021
KOŁAKOWSKI Adam
Tytuł pracy: Wolne Dni
Wymiary pracy: 120x120cm, w oprawie 130x130cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu

8 900 zł

19-11-2021
ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ Adolf (1892-1971)
Tytuł pracy: Martwa Natura
Wymiary pracy: 71,5x50cm
Technika: akwarela, papier naklejony na tekturę
Sygnatura: A. Inatowicz-Łubiański

1 600 zł

21-07-2021
KOGUT Alicja (ur. 1960, Radom)
Tytuł pracy: Sowa
Wymiary pracy: 100 x 70cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2021
Sygnatura: Alicja Kogut

4 900 zł

11-09-2021
KOVELINAS Andrejus (ur. 1958)
Tytuł pracy: Tancerz
Wymiary pracy: 100x100cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: A.Kovelinas

15 500 zł

29-10-2021
Tytuł pracy: Union Pacific
Wymiary pracy: 87x73cm plus oprawa
Technika: olej, płyta
Rok: 2021
Certyfikat autentyczności

7 500 zł

14-10-2021
DELLERMALM Anna (ur. 1951)
Tytuł pracy: Searching II
Wymiary pracy: 24x24cm plus oprawa
Technika: olej, płótno
Rok: 2007
Sygnatura: AD 2007
Certyfikat autentyczności

2 000 zł

09-09-2021
KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)
Bez Tytułu , 2019
Wymiary pracy: 53,5 x 35,5cm
Technika: technika własna, tkanina, spray
Rok: 2019
Sygnatura: na odwrocie Bartosz Kokosiński

7 800 zł

30-09-2021
GRZESZKIEWICZ Daniel (ur. 1980)
Tytuł pracy: A...
Technika: akryl na płótnie naklejonym na płytę
Wymiary: 75x51cm
Sygnatura: GEDEON 21

3 500 zł

19-11-2021
RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)
Eki 1
Wymiary pracy: 60x60cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2020
Sygnatura: Różyc 2020

2 400 zł

02-10-2021
BALCERZAK Dominik (ur. 1995)
Tytuł pracy: Pasja, Idea , 2019
Wymiary pracy: 100x80cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2019
Sygnatura: na odwrocie: Dominik Balcerzak

4 400 zł

16-09-2021
BALCERZAK Dominik (ur. 1995)
Wymiary pracy: 100x80cm
Technika: olej, płótno
Rok: 2019

4 300 zł

17-11-2021
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł pracy: Zamek od strony Wisły
Wymiary pracy: 81x65cm plus oprawa
Technika: olej, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności autorski
21-11-2021
Tytuł pracy: Set 3 Kontrabasistów
Wymiary pracy: 3 * 13x18cm plus oprawy
Technika: olej, płótno
Rok: 2017
Sygnatura: każda praca sygnowana z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

54 000 zł

10-09-2021
Tytuł pracy: Kontrabasista
Wymiary pracy: 18x13cm plus oprawa
Technika: olej, płótno
Rok: 2017
Sygnatura: 2017 E. Dwurnik oraz na odwrocie
Certyfikat autorski

18 900 zł

08-09-2021
/4
liczba obiektów: 89