Obraz pt. "Bonsai" z 2020 roku , 2020

Drukuj

Obraz wykonany w technice mieszanej olej + akryl na płótnie pt. "Bonsai" Wojciecha Muda/Munke.
Praca w formacie 25 cm × 30 cm, sygnowany na froncie w lewym dolnym rogu.

cena: 5 000 zł

estymacja: 5500 - 6000

Obiekt został sprzedany
26-02-2020
data dodania
Obraz w niedużym formacie 25 cm × 30 cm z 2020 roku pt. "Bonsai" Reprezentuje cykl miniaturowych obrazów z kategorii realizmu magicznego. Praca wykonana z precyzyjną dokładnością przejrzysty, dający do myślenia. Obraz dostępny z certyfikatem.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl

Inne obiekty na sprzedaż:
Kamienie pokutne
LEWANDOWSKI Mariusz

22 800 zł

data dodania: 06-06-2016
Przyspieszenie
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

10 000 zł

data dodania: 25-06-2016
Canzona
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 500 zł

data dodania: 02-07-2016
Konstruktywna krytyka
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 800 zł

data dodania: 06-07-2016
Pomiędzy światłem a cieniem
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 800 zł

data dodania: 01-08-2016
Ponad wszystko
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław

8 800 zł

data dodania: 31-08-2016