BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)

W starym porcie ,

Drukuj

olej na płycie
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "H.Baranowski".

cena: 7 800 zł

08-09-2020
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Inne obiekty na sprzedaż:
"Wijący się bluszcz"
KORSKA Bożena

1 250 zł

data dodania: 18-02-2014
"Akt siedzący"
ANERI (WEISSOWA Irena)

8 200 zł

data dodania: 11-06-2014
chińska misa / waza z motylami

2 200 zł

data dodania: 05-12-2014
"Dorożka"
BARWECKI-SZEWCZYK Tadeusz

1 900 zł

data dodania: 12-03-2013
"Portret na tle baszty"
WALISZEWSKI Zygmunt

2 500 zł

data dodania: 09-09-2013
"Pejzaż z cyprysami"
WEISS Wojciech

5 800 zł

data dodania: 18-02-2014