Toaletka w stylu Ludwika XV, wykonana z drewna różanego (palisandru) z dekoracyjnymi intarsjami z wielu gatunków drewna oraz elementami z brązu złoconego. Toaletka ma dwie szuflady: mniejszą oraz większą, a także podnoszony blat z lustrem. Wysokość 73 cm,