PAWEŁ AKIMOW OWCZYNNIKOW (AKT. 1853-1916) SREBRNY KOMPLET DO KAWY LUB HERBATY, ROSJA, 2 poł. XIX w. ,

Drukuj

srebro pr. 84, elementy wykonane z kości słoniowej, złocone wnętrze. Wymiary dzbanka: 13 x 23 x 9 cm, wymiary mlecznika 14 x 18 x 10, wymiary cukiernicy: 10 x 11,5 x 6 cm, łączna waga: 1300 g.

18-10-2019
data dodania
Na spodzie pod dwugłowym orłem carski 'P.Owczinnikow' (pisane cyrylicą), próba srebra, znak miejski.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Rafał Kucharski
sprzedaż-kupno-komis
Al. Witosa 31/114
C.H. Panorama
00-710 Warszawa
602 789 082
galeriarafal@gmail.com
galeriarafal.com
poniedziałek-piątek: 11.00-18.30
sobota: 11.00-16.00
Inne obiekty na sprzedaż:
data dodania: 16-10-2019
data dodania: 16-10-2019
data dodania: 16-10-2019
SREBRNA PATERA, Ukraina, 2 poł. XIX w.
data dodania: 16-10-2019
KUFEL SREBRNY Z POKRYWĄ, Rosja, XIX w.
data dodania: 17-10-2019
KARAFKA OKUTA W SREBRO, NIEMCY, 2 POŁ. XIX W.
data dodania: 17-10-2019