Art Deco, Chrystus / brąz Auguste Dubois , lata 20/30 XX w. ,

Drukuj

Krzyż wykonany w stylu Art Deco w całości z patynowanego brązu. W centralnym miejscu skrzyżowania ramion półplastyczna głowa Chrystusa. Na dole napis BRONZE oraz imienna sygnatura A.Dubois. Krzyż jest dość duży o wymiarach 55 x 31 cm.

cena: 1 500 zł

22-03-2019
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
e-antyki.com
ul. Królewskie Lipy 10
05-500 Piaseczno
505 254 755
poczta@e-antyki.com
www.e-antyki.com
Inne obiekty na sprzedaż:

7 000 zł

data dodania: 20-06-2018

1 800 zł

data dodania: 20-06-2018

2 900 zł

data dodania: 20-06-2018

7 900 zł

data dodania: 22-06-2018

3 300 zł

data dodania: 28-06-2018

5 400 zł

data dodania: 28-06-2018