„Pejzaż sielski”, KPM Berlin, ok. 1840 r. ,

Drukuj

„Pejzaż sielski”
Około 1840 r.
KPM Berlin
Porcelana, malowana.
Sygnowana na odwrocie wyciśniętym w niezaszkliwionym czerepie znakiem wytwórni (berło) oraz literką „H”.
W świetle passe partout: 19 x 24,5 cm, całość z oprawą 35 x 45 cm.
www.galeriada

cena: 4 500 zł

28-05-2020
data dodania
W lewym górnym narożniku niewielka konserwacja drobnego wyszczerbienia, obecnie niewidoczna. Rzadki, kolekcjonerski obiekt.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria D.A.S.
ul. Mała 23
25-012 Kielce
604 509 950
info@galeriadas.pl
galeriadas.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-17.00
sobota: 10.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
"Król August II Mocny", Potschappel, XIX w.

1 200 zł

data dodania: 10-08-2016

1 500 zł

data dodania: 18-01-2017
Karafka ze srebra, Tajlandia, Bangkok, XIX/XX w.

2 500 zł

data dodania: 14-03-2017
Fotele "S" proj. Tom Dixon, lata 80-te. design

2 500 zł

data dodania: 28-03-2017
Talerz z laki, Chiny, XVIII w. Dynastia Qing

1 000 zł

data dodania: 20-04-2017
Pies z upolowanym zającem, MIŚNIA, 1924-1934

2 500 zł

data dodania: 24-04-2017