Bombonierka Lobmeyr, Austria, Wiede ,

Drukuj

wykonana ręcznie ze szkła bezbarwnego, szlifowanego i trawionego, malowana farbami emaliowymi i złocona, wysokość 22 cm, średnica brzuśca 12 cm, Lobmeyr, Austria, Wiedeń, XIX/XX w.

cena: 1 650 zł

04-06-2020
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria 32
Krakowskie Przedmieście 62
00-322 Warszawa
22 831 54 09
galeria32@wp.pl

wtorek - niedziela: 11.00 - 18.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Żyrandol Art Deco
data dodania: 07-11-2015
Wazon, XIX w.

2 000 zł

data dodania: 08-11-2015
Liść klonu Br. Łopieńscy
data dodania: 19-05-2016
Komplet nożyków do owoców Art Deco
data dodania: 19-05-2016
data dodania: 25-05-2016
Broszka złota z turkusem

1 850 zł

data dodania: 16-04-2020