05.12.2024 czwartek
19:30
Wallspace Gallery
ul. Foksal 15
00-366 Warszawa
21.11 - 05.12.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, gwasz, płótno, 90 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JLisak / 2024.
akryl, gwasz, płótno, 100 x 150 cm;
akryl, płótno naklejone na deskę, 34,5 x 117,5 cm, 28 x 117,5 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: JAN / BER / DYSZ / AK obok: 1993-1994 akryl [numer]
- jedna z części, PASSE-PAR-TOUT XIV [numer] - na drugiej części.
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Bożenna / Biskupska
/ Klatka I / olej płótno / 60 x 80 / 2019 (ołówkiem).
olej, płótno - aplikacja, płótno, 120,5 x 181 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: WIELKIE WYCZEKIWANIA S.RATAJSKI’84;
na odwrocie opis autorski: SŁAWOMIR / RATAJSKI / olej, płótno - 1984 / 120,5 x 181 cm.
technika własna (tusz, ołówek, kredka, gwasz) papier naklejony na płytę, 100 x 70 cm;
sygn. l. g.: HMUSIAŁOWICZ;
sygn. i opisany na odwrocie; Z CYKLU / “WOJNA PRZECIW CZŁOWIEKOWI” / 70 x 100 / 1963 / MUSIAŁOWICZ (kredką).
technika własna (tusz, ołówek, kredka, gwasz) papier naklejony na płytę, 126 x 75 cm;
sygn. l. śr.: MUSIAŁOWICZ.
sygn. l. g.: HMUSIAŁOWICZ;
sygn. i opisany na odwrocie : MUSIAŁOWICZ / Z CYKLU / WOJNA PRZECIW CZŁOWIE / KOWI / 1963 (kredką).
drewno powierzchnia zwęglona, lakier akrylowy bezbarwny błyszczący, 197 x 130 x 12 cm;
sygn. i dat.: M. Januszewski 2020.
olej, płótno, 100 x 134 cm;
sygn. p. d.: Lenica (ryte w warstwie malarskiej);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: A. LENICA / WARSZAWA / 1961 oraz 134 x 100 / ‘KRZYK I’ obok nr 10 [w okręgu], poniżej nr 12/10.
olej, płótno, 30,5 x 100,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Fryz 1/2023 / Marcin Kozłowski / olej na płótnie / 2023 (flamastrem).
brąz, piaskowiec, 33 x 13 x 13 cm;
sygn., dat. i opisana na spodzie: Bożenna / Biskupska / TEKTONIKA 8 /
brąz piaskowiec / 2023 (flamastrem).
brąz, piaskowiec, 25 x 10 x 10 cm;
sygn, dat. i opisany na spodzie: Bożenna / Biskupska / Tektonika / 7/8 (długopisem).
gwasz, olej, papier, 41 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. JACHTOMA 1969 (ołówkiem).
olej, płótno, 116 x 89 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. Sempoliński / Ukrzyżowanie / 79.
olej, płótno, 80 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MICHAŁ ŻĄDŁO / 80 x 70 CM / ‘BACHUS III’ / 2024.
gwasz, papier, 70 x 140 cm.
gwasz, karton, 51 x 51 cm;
sygn. i dat.: S.Gierowski / ... (data nieczytelna);
sygn. i dat. na odwrocie: autentyczne / S.Gierowski / 1975.
pleksi, ledy, 150 x 140 x 22 cm
olej, płótno, 80 x 65 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: Stefan Gierowski / Warszawa / Obraz CCCLII / 1976.
akryl, płyta; 80 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J.Tchórzewski 62 / „ZIMNE ŚWIATŁA”.
akryl, płótno, 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2024 / acrylic on canvas 100 x 120 (flamastrem).
gwasz, papier, 42 x 29,5 cm;
sygn. p.d.: T.PANASIUK.
akryl, płótno, 73,5 x 73,5 cm;
dat. i opisany na odwrocie flamastrem (czerwonym): TRYPTYK FI [odpowiedni numer] 1992.
akryl, płótno, 120 x 121 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JAN PAMUŁA / SERIA KOMP. I / /SYMETRYCZNY/ / 2019/5.
gwasz, papier, 85 x 60 cm;
na odwrocie numer: 72 (w kole, ołówkiem).
gwasz, papier, 47,5 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: JH 69.
akryl, płótno, 151 x x 121 cm;
sygn. p. d.: JERZY KENAR;
sygn. i dat. na odwrocie: JERZY KENAR / 2024 (kredką).
olej, płótno, 175 x 122 x 4,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Igor Dobrowolski „freedom IN you”.
olej, płótno, 69 x 90 cm, 42 x 50 cm, 31 x 31 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: WILHELM SASNAL 2000 [lub 2021] (flamastrem).
technika własna, płyta, 60 x 60 cm;
opisany na odwrocie: 3/III (flamastrem).
olej, płótno, 36 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośnie malarskim: Chleb dzieciństwa – 1968 – FIJAŁKOWSKI (czerwonym tuszem), 30/67 (flamastrem).
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: SGierowski / Ob. DCCXI / 97.
olej, płótno, 100 x 80 cm;
akryl, płótno, 126,7 x 152 cm;
sygn. i dat. p. d.: [pod kreską] Witold - K. 1974.
akryl, płótno, 120 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: A. Bakalarz / 2021 / “FSZK”.
olej, płótno, 61 x 50,5 cm;
sygn. p.d.: Z Dobrzycki 48;
opisany na odwrocie: TENTOONSPELLING DOBRZYCKI Chateau Malou CAVALIER 50 x 61 J.dE MEESTER ASSEBROEK.
olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bartek / Buczek / 2013 (flamastrem).
olej, płótno, 50 x 70 cm;
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn, dat. i opisany na odwrocie:
Łukasz Patelczyk / 2016 / „Morning frost”.
Trzynasta madonna: wydruk pigmentowy/karton, papier archiwalny, 50 x 50 cm;sygn., dat. i opisana na odwrocie na tekturze: PIKSELOWE PROSTYTUTKI / TRZYNASTA MADONNA / 1/5 + 1AP. / 2009 - 2016 / 2019 / POLSKA WARSZAWA / MICHAŁ...
płótno formowane, 33,5 x 22,5 x 7,5 cm
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Kamila Kamińska 2023 / Wydmuszka (długopisem).
tempera żółtkowa, płótno formowane, 13,5 x 13 x 7,5 cm;
sygn. na odwrocie: KAMILA KAMIŃSKA.
fotografia barwna, papier fotograficzny C-print, 30 x 40 cm;
sygnowany; ed. 2/10.
fotografia czarno-biała, papier, 18 x 17,5 cm;
na odwrocie opis: NATALIA LL / „Consumer art” / 1972 / „Sztuka Konsumpcyjna” / Photos on the paper / size: 100 x 100 cm (sic! ołówkiem);
olej, płótno, 60 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Epitaph of absence / 2021 / (Tsar Nicholas II Romanov / with family / Patrycja Piętka (flamastrem).
technika własna, tworzywo sztuczne, obiekt przestrzenny,
57 x 86 x 10 cm i 58 x 54 x 10 cm.
drewno, wys. z podstawą: 200 cm, szer. 60 cm, głęb. 60 cm.
technika własna, olej, płyta, 25 x 25 cm.