09.12.2024 poniedziałek
19:00
Antiqua et Moderna. Dom aukcyjny i galeria
ul. Freta 19
Warszawa
Organizator aukcji do kwoty wylicytowanej dolicza opłatę aukcyjną w wysokości 20%.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
olej/płótno, 83 x 102 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 'KRZETUSKA | FORMY 2/67 | ol/pł | 83 x 102
olej/płótno, 33 x 46 cm w świetle ramy, oprawa oryginalna lata 70. XX w.
sygnowany p.d.: Lenica
opisany na odwrocie: A. Lenica | Warszawa | 1974 "Złoty wawrzyn"
technika własna/papier, płyta, 65 x 47 cm (w oprawie autorskiej)
sygnowany p.g.: HMUSIAŁOWICZ
opisany na odwrocie: Z CYKLU - " PORTRET Z WYOBRAŹNI " | 1961 | MUSIAŁOWICZ
olej/płótno, 136 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: J.Tchórzewski 64
ołów, 10 x 9 x 4 cm
sygnowana na bocznej płaszczyźnie podstawy monogramem AS w okręgu
akwarela/papier, 29,6 x 41,9 cm
sygnowana oł. p.d.: AWróblewski
olej/płótno, 51 x 66 cm
sygnowany p.d.: JTarasin 77
opisany na odwrocie: JAN TARASIN 77/"PRZEDMIOTY POLICZONE"
akryl, tempera/płótno, 145 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: T. Pągowska, Kiksa, 1978
technika mieszana/płótno, 120 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie:
WALDEMAR UMIASTOWSKI, 2008 / "HOCKI KLOCKI" | akryl,olej | 120 x 170 cm
technika mieszana/płótno, 80,5 X 65,50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie, na listwie blejtaramu: Mieczysław Wiśniewski | Kompozycja XI B | 1967 | 80 x 60
olej/płótno, 82,5 x 102 cm
sygnowany p.g.: MADEYSKA
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Leon Tarasewicz | 2024 | Acrylic on canvas
olej/płótno, 60,5 x 60,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: S.Krygier 89
opisany na odwrocie: STEFAN KRYGIER | ŁÓDŹ | TYTUŁ RÓŻNE OBLICZA MONY LIZY Z CYKLU SYMULTANIZM FORMY | GRUNT GESO | FARBY TALENS REMBRANDT OLEJNE
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany p.d.: SR '24
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: SŁAWOMIR RATAJSKI | '' ROZMOWA " | 2024 | olej, płótno | 60 x 50 cm
akryl/deska, 30 x 80 cm
sygnowany p.d.: Z Nitka‚ 04
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: Zdzisław Nitka | „Lis i chłopiec” | 2004 | XI - XII | akryl | 30 x 80 cm | prostokątna pieczątka: NITKA
tempera jajkowa/tektura, 70 x 100 cm
ygnowana, datowana i opisana na odwrocie: Marek Sobczyk |2012| Cattelan [Socrealizacja] | Tanz im Sternbild | 70 x 100 cm | temp.jajkowa
tempera/papier, 29,5 x 42 cm
sygnowana p.d.: Tatarczyk
olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany p. d.: PM 21
ygnowany, datowany i opisany na odwrocie:
ICH LIEBE DICH | 90 X 70 | OL/PŁ | P.Młodożeniec | 87
olej/płótno, 81 X 100 cm
sygnowany l.g.: S. MŁODOŻENIEC 2024
S.MŁODOŻENIEC | " PL.ZBAWiCiELA " | 2024 | olej/płótno
olej/płótno
olej/płótno, 81 x 100 cm
Olga Wolniak | " ISFAHAN " | 2016 | ol/pł | 81 x 100 cm
pastel/papier, 63 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'Stasys' 2011
olej/płótno, 28 x 26 cm,
sygnowany p.d.: Olbinski
ołówek/papier, 45 x 60 cm ( w świetle passe-partout)
opisany oł. p.d.: Jan Dobkowski " Zrobił miłosny przechył " 1972 r
akwarela/karton, 50 x 65 cm
opisana na odwrocie ołówkiem: sierpień 1977
ołówek, kredka/papier z perforacją na górnej krawędzi, 33,2 x 24 cm
sygnowany oł. p.d.: T. Ciecier 1977 | Rys. Erotyczny z cyklu | miłość do delfina
na lewo od sygnatury zatarty napis oł.
olej/papier, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na dole: Bożenna Biskupska / " Wytyczanie obrazu "/ 6J 2004
serigrafia/papier, 38 x 54,5 (odbitka), 48,5 x 63 cm (arkusz)
sygnowana i opisana p.d.: Jan Tarasin 76, l.d.: 45/50
tempera,kredka,tusz/papier, 30 x 40 cm
sygnowana i datowana p.g.: TOMEK 85
tusz, ołówek, akwarela, gwasz/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany tuszem p.d.: Tatarczyk 82
sygnowany tuszem p.d.: Tat 82