Akwarela na papierze, sygnowana l. d. "A.Setkowicz".
Wymiary w ramie: 25x40 cm (16x31 cm)
2 500 zł
20-11-2024
Nowość
Szkoła włoska "Dzieci i mysz", k. XIX w.
Olej na desce.
Wymiary w ramie: 40x33 cm (31x23 cm)
4 500 zł
18-11-2024
Nowość
“Pułkownik Zastępu Zaporoskiego”, po 1880 r.
Olej na blasze cynkowej.
Wymiary w ramie: 67x52 cm (50x35 cm)
9 000 zł
15-11-2024
Nowość
NASZYJNIK AŻUROWY, FRANCJA, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
dekoracyjne ogniwa
długość: 43 cm
masa: 6,96 g
ID 3867/KGS
ID 3868/KGS
14-11-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
dekoracyjne ogniwa
długość: 45 cm
masa: 8,76 g
ID 3868/KGS
14-11-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETKA SEGMENTOWA, XX W.
złoto brak pr. (~ 0,680)
dwubarwne: żółte i czerwone
1 szt. ósemka zabezpieczająca
długość: 18 cm
masa: 78,46 g
ID 3876/KGS
14-11-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
WISIOREK W FORMIE SERCA, FRANCJA, 1 POŁ. XX W.
złoto pr. 0,750
dwubarwne
z grawerunkiem Eucharystii i motywem ostrokrzewu
wymiary: 2,0 x 2,7 cm z zawiesiem
masa: 0,90 g
ID 3886/KGS
14-11-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
dekorowany motywem kosza z kwiatami
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
wewnątrz ramka
wymiary: 2,3 x 3,0 z zawiesiem
masa: 3,23 g
stan zachowania: pęknięte zawiesie
ID 3887/KGS
14-11-2024
Nowość
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
wymiary: 1,8 x 3,8 cm
masa: 4,36 g