PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)

Za dużo na głowie , 2016

Drukuj

Olej na płótnie, 150 x 40 cm ,2016 r.

Autorska oprawa

cena: 7 200 zł

23-11-2020
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria Bellotto
ul. Krakowskie Przedmieście 79
00-079 Warszawa
(022) 826 85 92
sztuka@bellotto.pl
www.bellotto.pl
poniedziałek - niedziela: 11.00 - 19.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Autoportret
TARASIN Jan

990 zł

data dodania: 18-05-2018
Raj
BRATKOWSKA Bożena

2 200 zł

data dodania: 18-05-2018
Siedząca
KAZIKOWSKI Tomasz

1 900 zł

data dodania: 18-05-2018
Akt kobiecy
PĘCAK Maciej

2 200 zł

data dodania: 30-05-2018
Golfista
PĘCAK Maciej

1 200 zł

data dodania: 30-05-2018
Gmach Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena

490 zł

data dodania: 30-05-2018