HAMADA Konrad (ur. 1981, Kraków)
Konrad Hamada
olej/płótno
70/50 cm
sygnatury, certyfikat
Malarz, reżyser, scenarzysta. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (2005) oraz Wydziału Reżyserii w Krakowskiej Szkole Filmu i Komunikacji Audiowizualnej (2010). Uprawia malarstwo olejne i akwarelowe, których dominującym tematem jest pejzaż. Miał 22 wystawy indywidualne.