CZARNECKA Agata (ur. 1986, Toruń)
Czarnecka Agata-Latawiec, 120x80 cm, olej, spray/płótno
Agata Czarnecka
Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu, dyplom z malarstwa w pracowni prof. M. Ziomka ze specjalnością Malarstwo w Architekturze. Stypendystka L’Ecole Superieure des Beaux Arts w Liege 2010 r. Stypendystka Miasta Torunia w Dziedzinie Kultury – 2011 r.
Wystawy:
2005 – Galeria pod Ratuszem, Ouvre Votre Arte, Chełmża
2009 – Mosty, mural w Galerii Wiadukt w Toruniu
2010 - „Makatki”, Galeria 011, Klub Pracy Twórczej Odnowa, Toruń
2010 – „Przestrzeń w pejzażu”, wystawa międzynarodowa V Międzynarodowego Studenckiego Pleneru Malarskiego w Kazimierzu Dolnym, Dwór Artusa w Toruniu
2011 - „Obrazy zachowane w pamięci”, Toruńskie Centrum Targowe PARK, Toruń
Uczestniczka plenerów oraz sympozjów artystycznych.
cena: 1 300 zł