13.11.2024 środa
12:00
Stowarzyszenie WIELKIE SERCE
ul. Szwedzka 42
30-324 Kraków
Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00
Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00
13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00
Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)
WARUNKI SPRZEDAŻY:
PODATKI I OPŁATY:
FINAŁ I DOGRYWKA:
LICYTACJA
technika własna na płótnie, 2 x 40 x 40 cm, sygn.
linoryt, 32 x 35 cm, sygn.
akwaforta, odbitka II/3/5, 19,5 x 12,3 cm, sygn.
Dar Rodziny.
olej na płótnie, 18 x 22 cm, sygn.
olej na płótnie, 120 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.
tusz na papierze, 30,7 x 43 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.
akryl na płótnie, 40 x 50 cm, sygn.
olej, collage na płótnie, 85 x 70 cm, sygn.
olej na płótnie, 17 x 23 cm, sygn.
22,3 x 17,9 cm.
Dar osoby prywatnej.
akwarela na papierze, 50 x 70 cm, sygn.
olej na płótnie80,5 x 100 cm, sygn.
akryl na płótnie, 80 x 40 cm, sygn.