Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

XXXIII Aukcja Wielkiego Serca

13.11.2024 środa

12:00

Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

ul. Szwedzka 42

30-324 Kraków

Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00

Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00

13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

FINAŁ I DOGRYWKA:

LICYTACJA

215 obiektów
001
001

„Grodzka, Kraków”, 2017

olej na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

002
002

Bez tytułu, 2015

akryl na płótnie, 120 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

003
003

Sylwester AMBROZIAK (ur. 1964, Łowicz)

„Niewinność”, 2020

grafika komputerowa, 30 x 21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

004
004

Michał BACA (ur. 1958r.)

„Złoty deszcz”, 2019

akryl, olej na płótnie, 80 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

005
005

Stanisław BAJ (ur. 1953, Dołhobrody)

„Rzeka Bug”, 2024

olej na płótnie, 20 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

006
006

„Gruszki i karty”, 2020

olej na tekturze, 21 x 27 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

007
007

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 Sanok - 2005 Warszawa)

Bez tytułu, 12.07.2024

Odbitka wykonana w Muzeum Historycznym w Sanoku z oryginalnego zapisu Zdzisława Beksińskiego.
Nakład limitowany, 16/60, 48 x 33 cm.
Dar Muzeum Historycznego w Sanoku.

Cena wywoławcza:

300 zł

008
008

Janina BERDAK (ur. 1933, Zamość)

Bez tytułu, 1988

olej na płótnie, 45 x 60 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

009
009

Stefan BERDAK (1927 - 2018)

„Kaplica”, 2014

olej na płótnie, 46 x 60 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

010
010

Jan BERDYSZAK (1934 Zawory - 2014 Poznań)

„Część-całość IV”, 2008

akryl na desce, 63 x 30,5 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

011
011

Marcin BERDYSZAK (ur. 1964r. Poznań)

„Pustka i grawitacja”, 2019

akryl, deska, płótno, 120 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

012
012

„Czajnik wiosenny”, 2020

olej, akryl na płótnie, 54 x 38,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

013
013

Z cyklu: „Każdy dzień”, 2021

akryl, olej na kartonie, 43 x 64 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

014
014

„Amadeusz”

Plakat - wydruk na papierze kredowym, matowym, 67 x 47 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

015
015

„Żurawie”, 2024

akwarela, 30 x 21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

016
016

„…w purpurze”, 2024

olej na płótnie, 30 x 24 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

017
017

„Portret w pasiastej koszuli”, 2014

linoryt, 1/30, 26 x 19,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

018
018

olej na płycie, 36,5 x 36,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

019
019

„The Point Neuf Wrapped”, 1976

fotografia barwna, 65 x 96 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

020
020

„Toskania”, 2004

pastel olejny, 31,5 x 46 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

021
021

„Rozmowa”, 2020

olej na płycie, 80 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

022
022

„Bieg przez płotki”, 2012

płaskorzeźba z medalem, brąz, 14,5 x 13,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

023
023

fotografia czarno- biała, 70 x 53 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

024
024

„Kazimierz nad Wisłą. Czerwone dachy pensjonatów z tarasu strażnicy”, 2021/2022

olej na płycie, 50 x 29,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

025
025

„Nagie ubranie”, 2024

olej na płótnie, 70 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

026
026

„Madonna”, 2014

sucha igła, a/e, 1/4, 11 x 11 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.

Cena wywoławcza:

300 zł

027
027

Bez tytułu (33), 1995

olej na sklejce, 16,5 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

028
028

Bez tytułu, 2020

olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

029
029

Jerzy DMITRUK (ur. 1960, Sępopol)

Z cyklu: Drzewa Objawień „Wielorodzinne gniazdo bocianie”, 2024

akwarela, 26,5 x 39 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

030
030

Bez tytułu, 2005

inkografia, e/a 2, 54,7 x 69 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

031
031

„Relaks”

grafika komputerowa, e/a, 65 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

032
032

„Ex porifirus…”, 2011

litografia, ed. 12/15, 66,5 x 49 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

033
033

Kazimierz DREJAS (ur. 1937, Bydgoszcz)

„Przy stole XXIII”, 2014

olej, żywica na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

034
034

Blanka DUDEK (ur. 1983, Opole)

„Kompozycja muzyczna”, 2012

olej na płótnie, 35 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

035
035

Mariusz DYDO (ur. 1979)

„Gamma Bear- model Snake”, 2024

ceramika szkliwiona, złocona, 19,5 x12 x 12 cm
od spodu logo autora i opis numeryczny.

Cena wywoławcza:

300 zł

036
036

Bez tytułu, 2024

akryl na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

037
037

olej na płótnie, 24 x 31 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

038
038

Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)

Bez tytułu, 4.02.2016

grafika komputerowa, e/a, 28 x 19 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

039
039

Marek FIREK (ur. 1958, Kraków)

„Komplet 2- częściowy, biustonosz, figi”, 2000

akryl na kartonie, 60 x 20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

040
040

Andrzej FOLFAS (ur.1948r. w Witowie na Podhalu)

olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

041
041

Magdalena GEDROYĆ (ur. 1975 Zamość)

„I gwiazdkę z nieba”, 2020

olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

042
042

Simeon GENEW (ur. 1973, Wrocław)

„Urban life 3”, 2012

akryl na płótnie, 30 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

043
043

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)

„Tańcząca Carmen”, 2024

pastel na kartonie, 61 x 43 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

044
044

Ryszard GIERYSZEWSKI (1936 Warszawa - 2021 Warszawa)

„Kadr”

wypukłodruk, 17 x 29 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

045
045

„Himena- dziewczyny Szymanowskiego”, 2024

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

046
046

„Otwartość”, 2024

akryl na płótnie,50 x 40 cm, sygn.
Dodatkowo dwie książki autorki cz.1 i 2 pt. „Mamucie przysmaki”, 2019, z dedykacją.

Cena wywoławcza:

300 zł

047
047

Bez tytułu, 2024

akryl na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

048
048

Józef HAŁAS (1927 Nowy Sącz - 2015 Wrocław)

„Notatka artysty- Styczna, 1998

gwasz + tekst na papierze, 29 x 15 cm.
Dar Pani Ewy Kaszewskiej.

Cena wywoławcza:

300 zł

049
049

„Nastka 81”, 2018

fotografia czarno- biała, 3 x 40 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

050
050

Edward HARTWIG (1909 Moskwa - 2003 Warszawa)

fotografia barwna, 50 x 61 cm, opatrzone pieczęcią Autora, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł