13.11.2024 środa
12:00
Stowarzyszenie WIELKIE SERCE
ul. Szwedzka 42
30-324 Kraków
Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00
Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00
13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00
Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)
WARUNKI SPRZEDAŻY:
PODATKI I OPŁATY:
FINAŁ I DOGRYWKA:
LICYTACJA
akwarela, 28 x 37,5 cm, sygn.
olej na płótnie (mały hologram), 70 x 30 cm, sygn.
litografia, Epr. d’a, 53,5 x 39,5 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.
akryl na płótnie, 55 x 46 cm, sygn.
Nr kat. XVIII 467-1068.
akwarela, 29 x 39 cm, sygn.
cement, akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
olej na płótnie wklejanym na tekturę, 30 x 24 cm, sygn.
gwasz, 29,5 x 20 cm, sygn.
Dar Rodziny.
olej na płótnie, średnica 24 cm, sygn.
serigrafia, 67 x 83 cm, sygn.
tempera jajowa na kartonie, 50 x 70 cm, sygn.
akryl, olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
fotografia, 35 x 34,5 cm, sygn.
ceramika szkliwiona i złocona, 36 x 29 x 22 cm, seria numerowana, nielimitowana.
brąz patynowany, wys. 35 cm, sygn.
olej na papierze, 60 x 80 cm, sygn.
kredki, farby na papierze, 43 x 61 cm, sygn.
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
akryl na płótnie, technika własna, 33 x 41 cm, sygn.
gwasz na kartonie, 23,2 x 32,2 cm, sygn.
Praca opatrzona certyfikatem autentyczności.
inkografia, I/XX, 59,7 x 42 cm, sygn.
olej na płótnie, 80 x 60 cm, sygn.
grafika, 9/50, 70 x 100 cm, sygn.
technika własna na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
akryl na płótnie, 38 x 33 cm, sygn.
grafika, 30 x 40 cm, sygn.
węgiel na papierze, 90 x 65 cm, sygn.
tempera jajowa na kartonie, 23 x 31 cm, sygn.
akryl na płótnie, 30 x 70 cm, sygn.
aluminium cięte laserem, element srebrny poddany jest szkiełkowaniu, elementy białe, lakierowane proszkowo,
1 moduł, 65 x 75 cm, nie sygnowane.
Dar osoby prywatnej
tusz na papierze, 21 x 29 cm, sygn.
Dar żony Artysty oraz Galerii Olimpus z Łodzi.
serigrafia, 5/20, 70 x 100 cm, sygn.
pastel, akryl na papierze, 50 x 70 cm, sygn.
kompozycja z kamieni na kartonie, 77,5 x 60 cm, sygn.
akryl na płótnie, 20 x 20 cm, sygn.
akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.
collage na płótnie, 50 x 37 cm, niesygnowana.
Dar Rodziny.
olej, kolaż na płótnie, 24 x 56 cm, sygn.
drewno, wys. z postumentem 36 cm, sygn.
65 x 81 cm, sygn.
Dar żony Artysty.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.
tempera, 42,4 x 59,3 cm, sygn.
Dar Rodziny.
olej na płótnie, 60 x 60 cm, sygn.
tempera na płótnie, 20 x 20 cm, sygn.
fotografia kolorowa, 29,5 x 44,5 cm, sygn.
sitodruk na papierze c-mat 150, 6/10 A.P., 59,4 x 42,5 cm, sygn. i numerowana edycja 15 szt. + 10 A.P.
akwaforta, akwarela, e/a, 38 x 43 cm, sygn.
olej na płótnie, 60 x 50 cm, sygn.