Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

XXXIII Aukcja Wielkiego Serca

13.11.2024 środa

12:00

Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

ul. Szwedzka 42

30-324 Kraków

Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00

Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00

13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

FINAŁ I DOGRYWKA:

LICYTACJA

215 obiektów
101
101

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948, Kotlice)

„Wiatr w Spale”, 2024

akwarela, 28 x 37,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

102
102

„Ciemnia”, 2024

olej na płótnie (mały hologram), 70 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

103
103

Lucjan MIANOWSKI (1933 Strzemieszyce - 2009 Poznań)

„Spacer”, 1973

litografia, Epr. d’a, 53,5 x 39,5 cm, sygn.
Dar osoby prywatnej.

Cena wywoławcza:

300 zł

104
104

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

„Czerwone”, 2024

akryl na płótnie, 55 x 46 cm, sygn.
Nr kat. XVIII 467-1068.

Cena wywoławcza:

300 zł

105
105

Dariusz MILIŃSKI (ur.1957, Cieplice)

„W niebo wzięci”, 2022

akwarela, 29 x 39 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

106
106

Bez tytułu, 2020-24

cement, akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

107
107

Jan MIODUSZEWSKI (ur. 1974, Warszawa)

Bez tytułu (Hectror Guimard), 2024

olej na płótnie wklejanym na tekturę, 30 x 24 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

108
108

Jan MŁODOŻENIEC (1929 Warszawa - 2000 Warszawa)

gwasz, 29,5 x 20 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

109
109

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956, Warszawa)

Bez tytułu, 2024

olej na płótnie, średnica 24 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

110
110

„June Boogie”, 2010

serigrafia, 67 x 83 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

111
111

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955, Warszawa)

„Wędrowcy- szkic”, 2023

tempera jajowa na kartonie, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

112
112

Z cyklu: „Sen”, nr 103/2023

akryl, olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

113
113

„Islandia planeta żywiołów”, 2016

fotografia, 35 x 34,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

114
114

Z serii: Safari „Krowa Ankole- Watussi”, 2024

ceramika szkliwiona i złocona, 36 x 29 x 22 cm, seria numerowana, nielimitowana.

Cena wywoławcza:

300 zł

115
115

Z cyklu: ”Świątynia sztuki”, 2024

brąz patynowany, wys. 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

116
116

Zdzisław NITKA (ur. 1962, Oborniki Śląskie)

„Mężczyzna i pies”, 2015

olej na papierze, 60 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

117
117

„Trzy kółka”, 2022

kredki, farby na papierze, 43 x 61 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

118
118

Bez tytułu, 2024

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

119
119

„Zimowa dolina”, 2013

akryl na płótnie, technika własna, 33 x 41 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

120
120

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 Kraków - 2011 Kraków)

„Ikonostas”, 1950

gwasz na kartonie, 23,2 x 32,2 cm, sygn.
Praca opatrzona certyfikatem autentyczności.

Cena wywoławcza:

300 zł

121
121

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

inkografia, I/XX, 59,7 x 42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

122
122

Lucjan ORZECH (ur. 1946r.)

„Schyłek lata”, 2022

olej na płótnie, 80 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

123
123

Henryk OŻÓG (ur. 1956r.)

„Psy Vladimira”, 2013

grafika, 9/50, 70 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

124
124

„Znaki na żółto- złotym tle”, 2023

technika własna na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

125
125

„Qui pro quo”, 2022

akryl na płótnie, 38 x 33 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

126
126

„Tank”, 2024

grafika, 30 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

127
127

Antoni Janusz PASTWA (ur. 1944, Brzóza)

węgiel na papierze, 90 x 65 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

128
128

Olga PAWŁOWSKA (ur. 1988, Kraków)

„Góry brunatne”, 2024

tempera jajowa na kartonie, 23 x 31 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

129
129

„Perfect body”, 2016

akryl na płótnie, 30 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

130
130

„Reflex”, 2015

aluminium cięte laserem, element srebrny poddany jest szkiełkowaniu, elementy białe, lakierowane proszkowo,
1 moduł, 65 x 75 cm, nie sygnowane.
Dar osoby prywatnej

Cena wywoławcza:

300 zł

131
131

Ireneusz PIERZGALSKI (1929 Łódź - 2019 Łódź)

Bez tytułu, 1965

tusz na papierze, 21 x 29 cm, sygn.
Dar żony Artysty oraz Galerii Olimpus z Łodzi.

Cena wywoławcza:

300 zł

132
132

„Oranges 3”, 2015

serigrafia, 5/20, 70 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

133
133

„Wyjazd na krótko”, 1997

pastel, akryl na papierze, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

134
134

„Człowiek i kamień”, 2024

kompozycja z kamieni na kartonie, 77,5 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

135
135

„Chmurniki”, 2024

akryl na płótnie, 20 x 20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

136
136

„Pejzaż monochromatyczny”, 2023

akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

137
137

„Miłosna przełęcz”, 2023

olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

138
138

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

collage na płótnie, 50 x 37 cm, niesygnowana.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

139
139

„Dziewczyna blacharza”, 2022

olej, kolaż na płótnie, 24 x 56 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

140
140

drewno, wys. z postumentem 36 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

141
141

Allan RZEPKA (ur. 1940r.)

„Tajemnice starych skrzypiec”, 2018/VI

65 x 81 cm, sygn.
Dar żony Artysty.

Cena wywoławcza:

300 zł

142
142

Tomasz SADLEY (ur. 1964r.)

„Ognie”, 2023

akryl na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

143
143

Wojciech SADLEY (1932 Lublin - 2023 Warszawa Wesoła)

„Kolekcja wiosenna”, 2018

tempera, 42,4 x 59,3 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

144
144

„Nadzieja”, 2024

olej na płótnie, 60 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

145
145

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2014

tempera na płótnie, 20 x 20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

146
146

Beata SARAPATA (ur. 1957 r.)

„Regaty II”, 2024

Cena wywoławcza:

300 zł

147
147

„Taniec”- Australian Ancien Tree, 2024

fotografia kolorowa, 29,5 x 44,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

148
148

Wilhelm SASNAL (ur. 1972, Tarnów)

sitodruk na papierze c-mat 150, 6/10 A.P., 59,4 x 42,5 cm, sygn. i numerowana edycja 15 szt. + 10 A.P.

Cena wywoławcza:

300 zł

149
149

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961, Częstochowa)

„Babilon”

akwaforta, akwarela, e/a, 38 x 43 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

150
150

Arkadiusz SIARKOWSKI (ur. 1981, Lublin)

„Dama Kier”, 2020

olej na płótnie, 60 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł