Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

XXXIII Aukcja Wielkiego Serca

13.11.2024 środa

12:00

Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

ul. Szwedzka 42

30-324 Kraków

Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00

Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00

13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

FINAŁ I DOGRYWKA:

LICYTACJA

215 obiektów
151
151

Jacek SIENICKI (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

„Dachy”

węgiel, pastel, tusz na papierze, 28 x 20 cm, autentyczność potwierdzona przez córkę Artysty.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

152
152

Jacek SIKORA (ur. 1967, Łódź)

„Wirtualna asystentka”, 2023

olej na płótnie, 100 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

153
153

Mira SKOCZEK-WOJNICKA (ur. 1959, Kraków)

„Słoneczne popołudnie- Różany krzak”, 2022

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

154
154

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947, Kraków)

„Grzyby”, 1988

miedzioryt, e/a, X/X, 19,5 x 19,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

155
155

„Opowieść o pięciu kulkach”, 2024

olej na desce, 24 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

156
156

farba olejna w sprayu, 70 x 50 cm.

Cena wywoławcza:

300 zł

157
157

Michał SMÓŁKA (ur. 1957, Krzeszowice)

„W Wenecji”

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

158
158

Leszek SOBOCKI (ur. 1934r.)

„Portret trumienny”, 2011

olej na pilśni, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

159
159

„Dziecko” KL.I, BL.IV, p. III, M. 86, 2015

akwaforta z akwatintą, e/a, 70 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

160
160

„Szczęśliwej podróży”, 1972

akwaforta- akwatinta barwna, 79,3 x 59,3 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

161
161

„Wędrowiec”, 2024

olej na płycie, 37 x 52 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

162
162

Jerzy Adam STAJUDA (1936 Falenica- 1992 Warszawa)

akwarela, 29,5 x 42 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz

Cena wywoławcza:

300 zł

163
163

Artur SUDAK (ur. 1965)

„Dziecięce marzenia”, 2024

olej na płótnie, nr kat. K-14/8-24, 70 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

164
164

Bez tytułu, 2023

akryl na papierze, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

165
165

olej na płótnie, 40 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

166
166

olej na desce, 71,5 x 27 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

167
167

„Cerkiew w Gładyszowie”, 2021

tusz na kartonie, 41,5 x 29,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

168
168

Bez tytułu, 2017

akryl, pastele olejne na płycie, 39x 56 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

169
169

Monika SZWED (ur. 1978, Poznań)

„Kiedy jestem sama rozkwitają we mnie raje wszystkich religii świata” , 2021

pastel olejny, 100 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

170
170

Martyna ŚCIBIOR (ur. 1985, Lublin)

„Clair de Lune”, 2024

technika własna na płótnie, 100 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

171
171

Dariusz ŚLUSARSKI ( ur. 1979, Częstochowa)

„Wybacz kochanie”

akwaforta, e/a, 27 x 20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

172
172

Jan ŚWIDERSKI (1913 - 2004)

pastel suchy na papierze, 50 x 35 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

173
173

Jerzy ŚWIECIMSKI (1927 Warszawa - 2012 Kraków)

Bez tytułu, 2004

olej na płótnie, 30 x 24 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

174
174

Jan TARASIN (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

serigrafia biało-czarna, 41,7 x 30,7 cm, autentyczność potwierdzona przez syna Artysty.
Dar Pana Jakuba Tarasina.

Cena wywoławcza:

300 zł

175
175

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)

Bez tytułu, 1992

tusz na papierze, 42 x 30 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

176
176

„Puella XXX”, 2024

olej na płótnie, nr kat. 489/10/24, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

177
177

„Uta”, 2024

płaskorzeźba- marmur syntetyczny, 26 x 20 cm.

Cena wywoławcza:

300 zł

178
178

„Mój świat”, 2024

olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

179
179

„Krąg”, 2004

technika własna na papierze, 23,5 x 23,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

180
180

„Portret z pamięci”, 2019

olej na podkładzie malarskim, 25 x 25 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

181
181

Marta WAKUŁA-MAC (ur. 1979, Nisk)

„Pink M”, 2021

akwaforta, 1/20, 37 x 37 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

182
182

Zuzanna WALAS (ur. 1990, Kraków)

„Kora 1”, 2021

akryl na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

183
183

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009)

„Ex libris Krystyny Kluczewskiej żony artysty”, 1936

miedzioryt, 9,8 x 6,7 cm, sygn.
Dar „Eugeniusz Waniek- Fundacja”.

Cena wywoławcza:

300 zł

184
184

akwarela, 70 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

185
185

Z cyklu: „Od kuchni”, 2012/2013

olej na płótnie, „no 0”/9, 60 x 100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

186
186

„osiemsetósma”, 2024

akwaforta z akwatintą, 1/1, 27 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

187
187

Bez tytułu, 2018

technika własna na kartonie, 35 x 24,7 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

188
188

Bez tytułu, 2024

olej na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

189
189

Urszula WILK (ur. 1959)

Bez tytułu, 2004/2020

olej na płótnie, 60 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

190
190

„Nikt nie przegoni tych koni”, 2024

technika mieszana na papierze (tusz, tempera, akryl, pastel)
31 x 40,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

191
191

„Poznanie”, 2024

kompozycja z kamieni na kartonie, 78,5 x 60,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

192
192

Bez tytułu, 1994

technika mieszana na papierze, 35 x 47 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

193
193

Bez tytułu, 2023

monotypia, 1/1, 23 x 18 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

194
194

„Wiosna nad ruinami”, 2011

olej, akryl na płótnie, 100 x 120 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

195
195

Bez tytułu, 2021

rysunek na papierze (tusz, akryl), 28,5 x 38 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

196
196

„Dalmatia”, 2005

akryl na desce, farby wodne, 42 x 25 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

197
197

Ryszard WOŹNIAK (ur. 1956 r., Białystok)

Z cyklu: ”Witalność gwiazd”, 1998

tempera na kartonie, 30 x 21 cm, sygn.
Dar Galerii Muzalewska.

Cena wywoławcza:

300 zł

198
198

„Ulica Lubicz- Kraków”

olej na płótnie, 51 x 33 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

199
199

„Małomówny Billy”

akryl, sztuczna gąbka na płótnie, 48 x 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

200
200

„Szpilki czarne (14)”, 2024

rysunek przez kalkę maszynową + papier samoprzylepny na papierze, 34,5 x 49 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł