13.11.2024 środa
12:00
Stowarzyszenie WIELKIE SERCE
ul. Szwedzka 42
30-324 Kraków
Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00
Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00
13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00
Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)
WARUNKI SPRZEDAŻY:
PODATKI I OPŁATY:
FINAŁ I DOGRYWKA:
LICYTACJA
węgiel, pastel, tusz na papierze, 28 x 20 cm, autentyczność potwierdzona przez córkę Artysty.
Dar Rodziny.
olej na płótnie, 100 x 80 cm, sygn.
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
miedzioryt, e/a, X/X, 19,5 x 19,7 cm, sygn.
olej na desce, 24 x 30 cm, sygn.
farba olejna w sprayu, 70 x 50 cm.
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
olej na pilśni, 50 x 50 cm, sygn.
akwaforta z akwatintą, e/a, 70 x 100 cm, sygn.
akwaforta- akwatinta barwna, 79,3 x 59,3 cm, sygn.
Dar Rodziny.
olej na płycie, 37 x 52 cm, sygn.
akwarela, 29,5 x 42 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz
olej na płótnie, nr kat. K-14/8-24, 70 x 70 cm, sygn.
akryl na papierze, 70 x 50 cm, sygn.
olej na desce, 71,5 x 27 cm, sygn.
tusz na kartonie, 41,5 x 29,5 cm, sygn.
akryl, pastele olejne na płycie, 39x 56 cm, sygn.
pastel olejny, 100 x 40 cm, sygn.
technika własna na płótnie, 100 x 50 cm, sygn.
akwaforta, e/a, 27 x 20 cm, sygn.
pastel suchy na papierze, 50 x 35 cm, sygn.
Dar Rodziny.
olej na płótnie, 30 x 24 cm, sygn.
Dar Rodziny.
serigrafia biało-czarna, 41,7 x 30,7 cm, autentyczność potwierdzona przez syna Artysty.
Dar Pana Jakuba Tarasina.
tusz na papierze, 42 x 30 cm, sygn.
Dar Rodziny.
olej na płótnie, nr kat. 489/10/24, 50 x 50 cm, sygn.
płaskorzeźba- marmur syntetyczny, 26 x 20 cm.
olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.
technika własna na papierze, 23,5 x 23,5 cm, sygn.
olej na podkładzie malarskim, 25 x 25 cm, sygn.
akwaforta, 1/20, 37 x 37 cm, sygn.
akryl na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.
miedzioryt, 9,8 x 6,7 cm, sygn.
Dar „Eugeniusz Waniek- Fundacja”.
akwarela, 70 x 50 cm, sygn.
olej na płótnie, „no 0”/9, 60 x 100 cm, sygn.
akwaforta z akwatintą, 1/1, 27 x 30 cm, sygn.
technika własna na kartonie, 35 x 24,7 cm, sygn.
olej na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.
olej na płótnie, 60 x 70 cm, sygn.
technika mieszana na papierze (tusz, tempera, akryl, pastel)
31 x 40,5 cm, sygn.
kompozycja z kamieni na kartonie, 78,5 x 60,5 cm, sygn.
technika mieszana na papierze, 35 x 47 cm, sygn.
monotypia, 1/1, 23 x 18 cm, sygn.
olej, akryl na płótnie, 100 x 120 cm, sygn.
rysunek na papierze (tusz, akryl), 28,5 x 38 cm, sygn.
akryl na desce, farby wodne, 42 x 25 cm, sygn.
tempera na kartonie, 30 x 21 cm, sygn.
Dar Galerii Muzalewska.
olej na płótnie, 51 x 33 cm, sygn.
akryl, sztuczna gąbka na płótnie, 48 x 35 cm, sygn.
rysunek przez kalkę maszynową + papier samoprzylepny na papierze, 34,5 x 49 cm, sygn.