Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

XXXIII Aukcja Wielkiego Serca

13.11.2024 środa

12:00

Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

ul. Szwedzka 42

30-324 Kraków

Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00

Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00

13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

FINAŁ I DOGRYWKA:

LICYTACJA

215 obiektów
051
051

„South Dakota Deadwood”, 1990r.

fotografia barwna, 34,3 x 50,4 cm, opatrzona pieczęcią Autora, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

052
052

„Włoska uliczka”, lata 50te

fotografia czarnobiała, 37,9 x 28,7 cm, opatrzone pieczęcią Autora, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

053
053

Ilona HERC (ur. 1972, Chrzanów)

„Z głową w chmurach”, 2024

akryl na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

054
054

Bez tytułu, 2018

tempera na papierze, 24,5 x 24 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

055
055

„Jezus Cię kocha”, 2022

olej, akryl na płótnie, 60 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

056
056

Joanna JAKOWLEW-STOŻEK (ur. 1948, Kraków)

„Nikt”, 2008

akryl na płycie, 90 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

057
057

„Głowa anioła”, 2019

olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

058
058

„Koziołki- Spotkanie”, 2016

emalia na metalu, 60 x 81 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

059
059

Z cyklu: Doniczkowe plantacje „Kraina czterech donic”, 2024

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

060
060

Magdalena JĘDRZEJCZYK (ur. 1990, Warszawa)

„Eternit IV”, 2014

Cena wywoławcza:

300 zł

061
061

Adam JOB (ur. 1966)

„Pejzaż”, 2017

olej na płycie, 25 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

062
062

Jerzy KAŁUCKI (1931 Lwów - 2022)

grafika, 70 x 50 cm, autentyczność potwierdzona przez żonę Artysty.
Dar żony Artysty.

Cena wywoławcza:

300 zł

063
063

„Bizon”, 2020

Cena wywoławcza:

300 zł

064
064

Arkadiusz KARAPUDA (ur. 1981, Żyrardów)

„The truth # 3”, 2017

szkic, gwasz na papierze, 30 x 35 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

065
065

„Dwa kwiaty”, 2024

olej na płótnie, 27 x 27 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

066
066

olej na płycie, 40 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

067
067

Bez tytułu, 2020

akryl na płótnie, 34,5 x 34,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

068
068

„Nike”, 2020

rzeźba z brązu, wys. 23,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

069
069

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977r.)

„Pejzaż metafizyczny”, 2009

olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

070
070

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976, Szczecin)

„Rejs”, 2024

akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

071
071

Krzysztof KONICZEK (ur. 1955, Olecko)

„Fala…”, 2018

akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

072
072

„Majówka”, 2023

akwarela, 30 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

073
073

„Orbium Coelestium”, 2009

technika własna na płycie, 32 x 49 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

074
074

Bez tytułu, 2024

olej na płótnie, 24 x 18 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

075
075

Bez tytułu, 2023

fotografia, e/a , wydruk pigmentowy, 32 x 32 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

076
076

„Sówka- model Black Rg, 2022

ceramika szkliwiona, 12,5 x 7 x 7,5 cm
od spodu logo autorki, studia i opis numeryczny.

Cena wywoławcza:

300 zł

077
077

Paweł KOTOWICZ (ur. 1968 r. Chrzanów)

„San Quirico d Orcia”, 2023

olej na płótnie, 60 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

078
078

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

„Tekst chiński”, 1999

technika mieszana na papierze, 61,8 x 48,4 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

079
079

Bez tytułu, 2024

akryl na desce, 105 x 84 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

080
080

Anna KRUSZAK (ur. 1982)

„Stella Matutina”, 2023/2024

akryl, olej na płótnie, 100 x 90 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

081
081

Monika KRZAKIEWICZ (ur. w 1969, Ustrzyki Dolne)

„Muskana wiatrem”

olej na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

082
082

Leszek KUCHNIAK (ur. 1951, Żary)

„Lajkonik”, 2015

akryl na płycie, 55 x 49 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

083
083

Stanisław KULON (1930 - 2022)

„Wiewiórka”

rzeźba drewniana, wys. 27 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

084
084

Ewa KURYLUK (ur. 1946, Kraków)

„Różowa”, 1965

tusz na papierze, 94,5 x 62 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

085
085

„Święta Rodzina”, 2024

akryl na desce, 27 x 25 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

086
086

Henryk LASKOWSKI (ur. 1951, Żary)

„Kasjopea”, 2017

akryl na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

087
087

akryl, papier, kredka na papierze, 63 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

088
088

gwasz, werniks na płótnie, 20 x 20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

089
089

Jacek (Jack) LIPOWCZAN (ur. 1951, Istebna)

„Rozmowa między Żydem Panem i Plebanem”, 2023

olej na desce, N0 199, 101 x 81 cm, sygn.
Praca przekazana przy udziale Galerii Kersten w Krakowie.

Cena wywoławcza:

300 zł

090
090

„Wakacje do korekty”, 2021

akryl na płótnie, 70 x 55 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

091
091

Bez tytułu, 2010

technika własna na kartonie, 37,7 x 31,1 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

092
092

„Portret dłoni Łukasza Stokłosy”, 2019

odbitka cyfrowa, wydruk pigmentowy/archiwalny na papierze barytowym, 36,4 x 46,4 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

093
093

Krzysztof ŁOZOWSKI (ur. 1970 Sosnowiec)

„Woda”, 2024

olej na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

094
094

Kryspinów „Szczere Pole”, 2016

kolaż fotograficzny, technika własna na papierze,50 x 70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

095
095

Z cyklu: Kartki z kalendarza „Jesienne listy czytane dotykiem I”, 2018

collage na desce, 30 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

096
096

„Lustro”, 2010

fotografia barwna, 20 x 30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

097
097

„Spiska Bela”, 1989

akwarela, 27 x 29 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

300 zł

098
098

„Piknik nad Wisłą”, 2023

olej na płótnie, 65 x 105 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

099
099

Bez tytułu, 1999

olej na płótnie,100 x 120 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł

100
100

„Korale II”, 2022

olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

300 zł