13.11.2024 środa
12:00
Stowarzyszenie WIELKIE SERCE
ul. Szwedzka 42
30-324 Kraków
Start licytacji: 13 listopada, godz. 12:00
Finał licytacji: 23 listopada, godz. 16:00
13 - 22 listopada 2024 r., w godz. 12:00 - 19:00
Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15
(Budynek „G” wejście od ul. Gazowej 4)
WARUNKI SPRZEDAŻY:
PODATKI I OPŁATY:
FINAŁ I DOGRYWKA:
LICYTACJA
fotografia barwna, 34,3 x 50,4 cm, opatrzona pieczęcią Autora, sygn.
fotografia czarnobiała, 37,9 x 28,7 cm, opatrzone pieczęcią Autora, sygn.
Dar Rodziny.
akryl na płótnie, 30 x 30 cm, sygn.
tempera na papierze, 24,5 x 24 cm, sygn.
olej, akryl na płótnie, 60 x 50 cm, sygn.
akryl na płycie, 90 x 60 cm, sygn.
olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygn.
emalia na metalu, 60 x 81 cm, sygn.
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
olej na płycie, 25 x 40 cm, sygn.
grafika, 70 x 50 cm, autentyczność potwierdzona przez żonę Artysty.
Dar żony Artysty.
szkic, gwasz na papierze, 30 x 35 cm, sygn.
olej na płótnie, 27 x 27 cm, sygn.
akryl na płótnie, 34,5 x 34,5 cm, sygn.
rzeźba z brązu, wys. 23,5 cm, sygn.
olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygn.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
akryl na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
akwarela, 30 x 40 cm, sygn.
technika własna na płycie, 32 x 49 cm, sygn.
olej na płótnie, 24 x 18 cm, sygn.
fotografia, e/a , wydruk pigmentowy, 32 x 32 cm, sygn.
ceramika szkliwiona, 12,5 x 7 x 7,5 cm
od spodu logo autorki, studia i opis numeryczny.
olej na płótnie, 60 x 40 cm, sygn.
technika mieszana na papierze, 61,8 x 48,4 cm, sygn.
Dar Rodziny.
akryl na desce, 105 x 84 cm, sygn.
akryl, olej na płótnie, 100 x 90 cm, sygn.
olej na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.
akryl na płycie, 55 x 49 cm, sygn.
rzeźba drewniana, wys. 27 cm, sygn.
tusz na papierze, 94,5 x 62 cm, sygn.
akryl na desce, 27 x 25 cm, sygn.
akryl na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.
akryl, papier, kredka na papierze, 63 x 70 cm, sygn.
gwasz, werniks na płótnie, 20 x 20 cm, sygn.
olej na desce, N0 199, 101 x 81 cm, sygn.
Praca przekazana przy udziale Galerii Kersten w Krakowie.
akryl na płótnie, 70 x 55 cm, sygn.
technika własna na kartonie, 37,7 x 31,1 cm, sygn.
odbitka cyfrowa, wydruk pigmentowy/archiwalny na papierze barytowym, 36,4 x 46,4 cm, sygn.
olej na płótnie, 100 x 70 cm, sygn.
kolaż fotograficzny, technika własna na papierze,50 x 70 cm, sygn.
collage na desce, 30 x 30 cm, sygn.
fotografia barwna, 20 x 30 cm, sygn.
akwarela, 27 x 29 cm, sygn.
Dar Rodziny.
olej na płótnie, 65 x 105 cm, sygn.
olej na płótnie,100 x 120 cm, sygn.
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.