pastel/tektura;
sygn. l. g.: "Teod. Grott";
wym.: 84 x 71 cm
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kraków
Grot T., "Wystawa Jubileuszowa. Malarstwo. Grafika. Rysunek", katalog wystaw Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, Kraków 1960.
35 000 zł
13-12-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Polne kwiaty
, 1922
olej/tektura;
sygn. i dat. l. d.: "a. karpiński. 1922. II";
na odwrocie oznaczenie: "T / 31" oraz napisy;
wym.: 68 x 98 cm
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kraków
45 000 zł
13-12-2023
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Widok
olej/tektura;
sygn. monogramem wiązanym l. d.: "WW";
wym.: 35 x 51 cm
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kraków
22 000 zł
13-12-2023
Pierścionek z szafirem
Złoto pr. 585, szafir, kryształy górskie.
Rozmiar: 14
3 300 zł
13-12-2023
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
“Warszawska kapliczka”, 1945 r.
Olej na kartonie, sygn. p.d. „Błażej Iwanowski 1945”.
Wymiary w ramie: 54x39 cm (49x34 cm)
4 900 zł
13-12-2023
WERNER August Teodor (1836 Warszawa - 1902 Warszawa)
Chochla srebrna Warszawa, Teodor Werner 1874 r.
łyżka wazowa Srebro złocone, próba 84, waga 236 g. dł.34 cm. czarka 10x8 cm. puncowanie: WERNERiSa/OC/1874/84/ dwugłowy orzeł;, Warszawa, Teodor Werner 1874 r.
1 900 zł
12-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM, OKRES MIĘDZYWOJENNY
żółte i białe złoto pr. 0,585
1 diament ~ 0,80 ct J/SI2
rozmiar: 21
masa: 4,42 g