Olej na płótnie, sygnowany pseudonimem: “J. Renard”.
Wymiary w ramie: 78x98 cm (60x80 cm)
6 800 zł
15-12-2023
Pierścionek złoty z koralami antykwarycznymi
Masa łączna : 10.200 g.
Próba : 0.585 "3"
3 szt. korale antykwaryczne, 7.2-8.5 mm.
Rozmiar : 22
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta
3 800 zł
14-12-2023
Galeria 32
Pierscionek złoty z szafirem i diamentami
Masa łączna : 3.370 g.
Próba : ok. 0.585
2 szt. diamentów, łącz. ok. 0.34 ct., J-K/SI-P
1 szt. szafir, ok. 0.28 ct.
Rozmiar : 20
3 000 zł
14-12-2023
Galeria 32
Pierścionek z brylantami
Złoto 14-karatowe, brylanty.
Waga: 3,93 g
Czystość: VS1
Rozmiar: 16
3 500 zł
14-12-2023
Pierścionek z brylantami
Złoto pr. 750, brylanty.
Masa kamieni: 0,4 ct
Rozmiar: 11/12
3 900 zł
14-12-2023
WALISZEWSKI Zygmunt (1897-1936)
Pościg
, 1917
akwarela, ołówek/papier;
sygn. i dat. p. d.: "Ziga 917" (cyrylicą);
wym.: 44 x 59,5
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kraków
32 000 zł
14-12-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
Jarmark
technika mieszana/papier;
sygn. l. d.: "Kanelba" (ołówkiem) oraz p. d.: "RK" (ołówkiem);
wym.: 21,5 x 26 cm w św. p-p.
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kanada
11 000 zł
14-12-2023
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
Miasteczko
olej/sklejka;
sygn. p. d.: "W. Velten";
wym.: 16 x 24 cm
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Kanada
9 000 zł
13-12-2023
SCHINAGEL (SZINAGEL) Emil (1899-1943)
Martwa natura na tle architektury
olej/płótno;
sygn. l. d.: "Schinagel";
wym.: 72 x 49 cm