Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2669)
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Wesoła sanna"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "Cz. Wasilewski"

Wymiary w ramie: 56x84 cm (32x70 cm)

24 000 zł

29-07-2020
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Polowanie z psami", 1945 r.
Olej na tekturze, sygnowany i datowany pd. "Jerzy Kossak 1945"
Na rewersie na odwrocie dwukrotny stempel potwierdzający autentyczność: "Stwierdzam autentyczność tego obrazu Jerzy Kossak oraz pieczęć herbowa Kossaków"
Wymiary w ramie: 50x65 cm (35x50 cm)

18 800 zł

29-07-2020
Nowość
"Patrol na koniu", 1929 r.
Olej na tekturze, sygnowany i datowany pd. "Jerzy Kossak 1929"

Na rewersie nalepka lwowskiego Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa, numer "216" oraz pieczątka składu materiałów Aleksandrowicza w Krakowie.

26 000 zł

29-07-2020
Nowość
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Perseusz rok 1988, edycja 297 tel. 0048 511... , 1988
Perseusz. Brąz patynowany (zielony) na kamiennej podstawie
48,5 x 26,5 cm. Sygnowany po prawej, u dołu: "MITORAJ", z tyłu wybita seria i numer 297/1000

29 999 zł

24-07-2020
Nowość
Fibonacci Art Studio. Galeria Sztuki Współczesnej
srebro, pr. 3, stalowe ostrza; sztuk 39 waga 2,22 kg. zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek do herbaty, kawy widelczyków do ciast oraz chochla, widelec i łyżka półmiskowa; puncowany; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka W cecha Warszawska

7 500 zł

23-07-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
DALI Salvador (1904-1989)
Odyseusz i Syreny
litografia barwna, papier; wym.: 62,7 x 48,3 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "Dali"; oznaczenie edycji l. d.: "4/195"; sucha pieczęć z monogramem l. d.: "DALI"

9 000 zł

23-07-2020
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DALI Salvador (1904-1989)
Czyściec, Pieśń XXI, z cyklu: Dante, Boska Komedia
drzeworyt barwny, bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives; wym.: ok. 25,5 x 17 cm (odcisk), ok. 33 x 26,2 cm (arkusz); sygn. p. d.: "Dali" (niebieskim tuszem); okrągła sucha pieczęć z napisem w otoku p. d.: "FORTI ARTE MODENA"

5 000 zł

23-07-2020
Portret syntetyczny , 1975
drewno polichromowane na złoto; wym.: 28 cm x 34 cm (wymiar z podstawą); pod podstawą: "PORTRET SYNTETY… / GODŁO [?] „EWA” 1975 / 57/Rz/ [?]"

10 000 zł

23-07-2020
BACHANEK Tomasz (ur. 1962 r.)
Play, pay and keep the distance 3 , 2020

6 900 zł

23-07-2020
Galeria Maya
liczba obiektów: 2669