Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2560)
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
"Krakowianka"
olej na tekturze
53,5 x 72 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Wodzinowski".

12 000 zł

24-04-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Wrzosowisko"
olej na tekturze
36 x 57 cm
sygnowany u dołu: "WIKTOR KORECKI".

7 800 zł

24-04-2021
ORŁOWSKI Paweł (ur. 1975r.)
Swinging Woman , 2020
Brąz patynowany (Bronze)
61 x 30 cm (20.1 x 11.8 in)
ea 4/8
sygnowany

19 000 zł

23-04-2021
Galeria van Rij
ORŁOWSKI Paweł (ur. 1975r.)
Baryshnikov , 2020
Barysznikow (Baryshnikov)
2020
Brąz patynowany (Bronze)
61 x 40 x 24 cm (20.1 x 15.7 x 9.45 in)

19 500 zł

23-04-2021
Galeria van Rij
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Olej na płótnie pt. "Podróże Guliwera" 24 x... , 2017
Obraz Tomka Sętowskiego pt. "Podróże Guliwera" z 2017, praca wykonana techniką olejną na płótnie. Sygnowany na rewersie oraz na froncie w lewym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

28 000 zł

22-04-2021
Galeria Foksal 17
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
GALERIA Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

8 000 zł

21-04-2021
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JAKUBCZAK Piotr (ur. 1968)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

9 000 zł

21-04-2021
"We włoskich Alpach"
Obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym. 108 na 85 cm, (wym. w ramie 147 x 124 cm). M.N. 2 poł. XIX w.

6 000 zł

20-04-2021
Antykwariat Garbary
BUŁKA MATŁACZ Katarzyna
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl

17 000 zł

20-04-2021
liczba obiektów: 2560