Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2663)
Różowy pomost , 2016
olej na płótnie 45 x 55 cm/więcej prac artysty na www.tabot.pl 606353521

23 000 zł

15-10-2019
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)
Bubby's Burritos , 2018
akryl, płótno, wym. 81x100 cm

12 500 zł

09-10-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
KARPOWICZ Katarzyna (ur. 1985, Kraków)
Pocałunek , 2019
olej, płótno, wym. 90x90 cm

12 500 zł

09-10-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
KARPOWICZ-WESTNER Anna (ur. 1951 Kraków)
Lekcja muzyki , 2019
olej, płótno, wym. 60x101 cm, oprawiony

14 500 zł

09-10-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Pracownia w górach II , 2019
olej, płótno, wym. 38x46 cm, oprawiony

6 900 zł

09-10-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Na sofie z listem , 2019
olej, płótno, wym. 42x50 cm, oprawiony

8 900 zł

09-10-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
TUREK Piotr (ur. 1961, Łódź)
Paralele , 2016
Olej, płótno, o wymiarach 116 x 89 cm

9 000 zł

09-10-2019
Galeria Bellotto
SZCZUROWSKI Marian
"Przycinanie kwiatów", ok. 1910 r.
Pastel na papierze, sygnowana pd. "M. Szczurowski".

Wymiary w ramie: 115x83 cm (96x65 cm).

7 800 zł

09-10-2019
Pejzaż miejski Helena Jawniszko (1866 - 1935)
Olej na płótnie, 50 x68 cm
sygnowany,oprawiony

9 000 zł

09-10-2019
Galeria Bellotto
liczba obiektów: 2663