Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2661)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Kompozytor , 2018
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 30 cm na 40 cm z 2018 roku. Sygnatura w lewym prawym rogu.

18 000 zł

30-07-2019
Galeria Foksal 17
STREITT Franciszek (1839 - 1890)
"Wiosenne porządki" , 1870
olej na płótnie
29 x 24 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "F. Streitt 1870".

26 000 zł

30-07-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
"Po bitwie"
olej na desce mahoniowej
16 x 21 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "L. Gędłek. Wien".

28 500 zł

30-07-2019
KOSSAK Juliusz (1824-1899)
"Książę Józef Poniatowski na Szumce"
akwarela, gwasz na papierze
28,5 x 22,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Juliusz Kossak".

48 000 zł

30-07-2019
KOSSAK Juliusz (1824-1899)
"Tadeusz Kościuszko na czele kosynierów"
akwarela, gwasz na papierze
29,5 x 22,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Juliusz Kossak".
Na odwrocie lakowa pieczęć własnościowa.

46 000 zł

30-07-2019
SZUKALSKI Stanisław (1895 - 1987)
"Przerwa w pracy" , 1916
ołówek na papierze
23 x 13,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "S. Szukalski 1916.".
Na odwrocie szkic pejzażu z wtórnym dopiskiem ołówkiem: "A fine drawing by | Stanislaw Szukalski 1916".

9 500 zł

30-07-2019
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
"Per Adriano" , 1992
brąz patynowany, kamień
24 x 15 x 8 cm
sygnowany u dołu: "MITORAJ 92".

36 000 zł

30-07-2019
KONIECZNY Marian (1930 Jasionowo - 2017 Kraków)
"Akt" , 1991
brąz patynowany
62,5 x 12 x 11,5 cm
sygnowany i datowany na podstawie: "MKonieczny 91", na tyle podstawy wybity numer i seria: "3/8".

7 000 zł

30-07-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
"Rybacy ciągnący sieci"
olej na tekturze
54 x 78 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "F. M. Wygrzywalski senior".

18 500 zł

30-07-2019
liczba obiektów: 2661