Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2574)
OPAŁA Jacek
Anioł kobieta , 2020
ceramika, wym.: 65 x 62 x 36 cm, 2020, sygn. JO M8

10 000 zł

05-10-2020
Sopocki Dom Aukcyjny
OPAŁA Jacek
Krowa ozdobna , 2020
ceramika, wym.:65,5 x 47 x 44 cm, sygn.: JO K4

10 000 zł

05-10-2020
Sopocki Dom Aukcyjny
Srebro, pr. 84
Carska Rosja, Moskwa
Lata 1899-1908
Srebro grawerowane, wnętrze złocone.
Punce na spodzie (84 w kokoszniku), na uchach, na wieku oraz na rancie.
Złotnik o monogramie IH (cyrylicą „NX”)
Waga: 530 g.
Wymiary: 10 x 14,3 x 9,5 cm.

5 900 zł

30-09-2020
Galeria D.A.S.
KUCZMA Marian Waldemar (ur. 1967, Sanok)
Patagonia , 2009
technika mieszana na płótnie, 157 x 220 cm, 2009

13 000 zł

29-09-2020
Platon Galeria Sztuki
KWAPISZ-GRABOWSKA Magdalena (ur. 1974)
Hanami , 2020
olej na płótnie, 100 x 100 cm, 2020, syg. lewy dolny róg obrazu

5 100 zł

29-09-2020
Platon Galeria Sztuki
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Grafika Komputerowa SYGNOWANA przez autora , 2001
Oryginalna SYGNOWANA grafika komputerowa znakomitego artysty Zdzisława Beksińskiego w formacie 30 cm × 40 cm z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17. Praca z 2001 roku SYGNOWANA w dolnej, centralnej części pracy.

7 000 zł

25-09-2020
Galeria Foksal 17
POPCZYK Józef (1890 - 1971)
"Bukiet"
olej na desce
46,5 x 37 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "J. Popczyk".

14 500 zł

17-09-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
BERLEWI Henryk (1894 - 1967)
"Krzesło z czerwoną draperią"
litografia barwna na papierze
38 x 27,5 cm
sygnowana, datowana i numerowana ołówkiem poniżej kompozycji: "57/150 | H. Berlewi 1953". Dodatkowa sygnatura na kamieniu w prawym, dolnym rogu: "H. BERLEWI 1950"

6 800 zł

17-09-2020
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
"Widok na Wawel"
olej na płótnie
64 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jan Rubczak".

21 000 zł

17-09-2020
liczba obiektów: 2574