Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2661)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Święty Hubert"
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Jerzy Kossak".

Wymiar w ramie: 47x65 cm (35x50 cm).

Na rewersie autorska pieczęć.

14 000 zł

14-08-2019
Nowość
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Odwiedziny , 2018
Jarosław Jaśnikowski ,,Odwiedziny''
Technika: olej/płótno
Wymiary: 60x80 cm (84x105 w ramie)
Obraz oraz rama są w stanie idealnym.

15 000 zł

13-08-2019
Nowość
Galeria Maya
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
„Wnętrze”
Olej na tekturze, sygnowany p. d. „ B. RYCHTER-JANOWSKA”.

Wymiary w ramie: 38x48 cm (25x35 cm)

9 300 zł

06-08-2019
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Tulipan 1111" , 2018
Olej na płótnie pt. "Tulipan 1111" Edwarda Dwurnika, rok 2018, wymiary 13 cm x 18 cm.
Obiekt został sprzedany

6 000 zł

06-08-2019
Galeria Foksal 17
Wiosna idzie , Roztopy
Akwarela na kartonie , 102 - 69 cm , sygnowany lewy dolny róg
Feliks Szewczyk ,
Nalepki z wystaw .

13 000 zł

05-08-2019
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
ARNEGGER Alois (1879 Wiedeń - 1963 Wiedeń)
"Innsbruck - Nordkette"
Olej na płótnie, sygnowany p. d. "A.Arnegger" oraz zatytułowany na krawędzi "Innsbruck Nordkette".

Wymiary z ramą: 90x120 cm (70x100 cm)

12 000 zł

02-08-2019
SOBCZYK Marek (ur. 1955, Warszawa)
Schody w willi Sonnevelda. Kroki w willi... , 2019

22 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Kaczki na poziomach i pionach Mondriana, 150x73... , 2019

22 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
Raster, 150x75 cm, płótno , 2019

22 000 zł

31-07-2019
Galeria MILANO
/296
liczba obiektów: 2661