Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2595)
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; sztuk 24; waga netto z ostrzami 1360 g. Znakowanie: w owalu W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra)- 800 i ostrza HEFRA stainless Poland., Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963r.

5 500 zł

20-10-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
BAKALARZ Adam (ur. 1989, Tychy)
RMMNJNK
brąz patynowany
wymiary podstawy: 30 x 8 x 2,5 cm
wysokość z podstawą: 36 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

9 000 zł

20-10-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
R.FL
brąz patynowany
wymiary podstawy: 36,5 x 12 x 3,5 cm
wysokość z podstawą: 24,5 cm
długość: 38 cm

9 000 zł

20-10-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
SYGNOWANA grafika - Bez tytułu , 2001
Fotomontaż komputerowy (Grafika) w najwyższej rozdzielczości HD. Wydruk z matrycy cyfrowej Autora (22MB) na specjalnie preparowanym papierze (gramatura 280) Grafika podpisana własnoręcznie przez artystę. Praca z 2001 roku w formacie 48 x 48 cm.

12 000 zł

16-10-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Obraz (szkic akwarelowo - rysunkowy) pt.... , 2020
Oryginalny szkic akwarelowy wykonany technikami mieszanymi (akwarela + piórko). Tomka Sętowskiego pt. Podniebny flirt z 2020 roku w formacie 24 x 33 cm. Praca tytułowana: front, lewa, górna część pracy: "Podniebny flirt"
Sygnatura: front, prawy dolny róg

6 000 zł

14-10-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
"Wieża Bramna w Łucku" , 1935
olej na tekturze
33 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "S. Batowski 12 IX | Łuck 1935".

5 800 zł

12-10-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Autoportret" , 1910
olej na płótnie
70 x 54 cm
sygnowany u dołu: "Wlastimil | Hofman"

42 000 zł

12-10-2020
Nowość
"Chrystus z kielichem" , 1956
olej na tekturze
66 x 55 cm
sygnowany i datowany w lewym , górnym rogu: "1956 | Wlastimil | Hofman".

32 000 zł

12-10-2020
Nowość
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
"Kirasjer pytający o drogę" , 1932
olej na tekturze
54,5 x 44,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Wojciech Kossak | 1932".

35 000 zł

12-10-2020
Nowość
/289
liczba obiektów: 2595