Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2680)
Automat . Złoto pr. 750, skóra; śr. koperty 3,5 cm., na odwrociu medalion z wizerunkiem obserwatorium astronomicznego, na tarczy napis: Omega, AUTOMATIC / CHRONOMETRE / OFFICIALLY / CERTIFIELD / Constellation/CALENDAR. Szwajcaria, lata 60 XX w.

7 000 zł

08-11-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Awake" , 2018
Obraz olej na płótnie pt." Awake" autorstwa Tomasza Sętowskiego z 2018 roku. W rozmiarze 30 cm x 40 cm. Praca sygnowana przez artystę - front lewy dolny rog T. Sętowski oraz na rewersie Tomek Sętowski "awake" olej, płótno
40 cm x 30 cm.

22 000 zł

07-11-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
"MARTWA NATURA Z PUTTEM"
akwarela na papierze o wym. 54,5 x 85 cm, sygnowana po prawej na dole "Eugeniusz Geppert 1969. Praca oprawiona w kremowe passe-partout i listwową ramę.

9 800 zł

07-11-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Kraków (IX) , 2018
Obraz olejny na płótnie autorstwa Edwarda Dwurnika pt. Kraków (IX) z 2018 roku, sygnowany w prawym dolnym rogu oraz na rewersie 2018 E. Dwurnik"Kraków" Wymiary 46 cm x 55 cm

35 000 zł

06-11-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
"Feniks" , 2018
Obraz olejny na płótnie autorstwa
Zdzisława Majrowskiego-Meyro pt. Feniks z 2018 roku. Format 40 cm x 50 cm. Sygnowany w prawym dolnym rogu

5 500 zł

06-11-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
KANN Ewa (1923 Warszawa – 2006 tamże)
Czarna kawa , 1984
Olej na płótnie ,73 x 50 cm,1984 rok.

Obraz oprawiony.

6 000 zł

05-11-2019
Nowość
Galeria Bellotto
KIRILENKO Roman
Wysypisko zbędnych liter , 2016
Olej na płótnie , 81 x 100 cm 2016 r.

Obraz opisany,sygnowany.

7 500 zł

05-11-2019
Nowość
Galeria Bellotto
KIRILENKO Roman
Wieczór , 2009
Olej na płótnie , 97 x 116 cm, 2009 r.

Obraz opisany,sygnowany.

8 500 zł

05-11-2019
Nowość
Galeria Bellotto
Halina Korbik (1923 -1989) Celina , 1988
Płótno, olej, o wymiarach 80 x 60 cm, 1988 rok,
obraz oprawiony, sygnowany.

5 000 zł

05-11-2019
Nowość
Galeria Bellotto
/298
liczba obiektów: 2680