Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2680)
PEŁCZYŃSKI Adam (1865 Gorlice -1926)
"Mała pastereczka" , 1896
olej na płótnie
100 x 55 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Adam Pełczyński | Munchen 96".

6 200 zł

11-08-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
"Powitanie wiosny" , 1920
olej na tekturze
64 x 92 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Mieczysław Reyzner | 1920".

8 600 zł

11-08-2020
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Melancholia"
olej na sklejce
25,5 x 34,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil Hofman".

36 500 zł

11-08-2020
Nowość
"Raniony" , 1915
ok. 1915 r.
olej na płycie
56 x 42 cm
niesygnowany.

22 000 zł

11-08-2020
Nowość
MISKY Ludwik (1884 - 1938)
"Stogi"
olej na tekturze
68 x 98 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "LMISKY".

9 500 zł

11-08-2020
Nowość
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
"Wierzby" , 1937
olej na sklejce
40,5 x 50,5 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "KAMOCKI | KRZĘCIN | 1937".

11 000 zł

11-08-2020
Nowość
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
"Irysy w wazonie" , 1917
technika mieszana (akwarela, pastel, gwasz) na papierze
63 x 46,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, górnym rogu: "Sichul17".

16 500 zł

11-08-2020
Nowość
KONARSKI Marian (Marzyn) (1909 - 1998)
"Ogrodnik" , 1951
olej na płótnie
100 x 72 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "M. Konarski | 51.".

16 000 zł

11-08-2020
Nowość
MOKWA Marian (1889 - 1987)
"Jesień pod Wawelem" , 1980
olej na płótnie
75 x 120 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Mokwa 1980".

12 500 zł

11-08-2020
Nowość
/298
liczba obiektów: 2680