Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (3069)
Stół, XIX w.
Bogato rzeźbiony, rozkładany stół mahoniowy.

Wymiary blatu: 120x80 cm

Wysokość: 75 cm

5 900 zł

28-02-2024
Nowość
Ernest Jean Delahaye “Bitwa pod Marengo” 1920 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany “E.J.DELAHAYE 19V20”.

Wymiary w ramie:60x80 cm (43x60 cm)

13 000 zł

27-02-2024
Nowość
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
„Pocałunek”, 1955 r.
Akwarela, tusz na papierze, sygn. i dat. „maja 55”.

Wymiary w ramie: 31x36 cm (13x18,5 cm)

5 500 zł

27-02-2024
Nowość
Ichihara Nagamitsu - Tantō, Japonia, ok. 1930 r.
Drewno, stal, skóra.

Sygn. "長光道" - "Nagamitsu michi"

Długość całkowita w pochwie: 45 cm, dł. bez pochwy: 41 cm, dł. głowni: 27 cm.

8 500 zł

26-02-2024
Nowość
Masa łączna : 12.930 g.
Próba : ok. 0.750
5 szt. brylantów, łącz. ok. 0.26 ct., H-I/VS
1 szt. szafir łezka
2 szt. turmaliny łezki
1 szt. cytryn (kwarc) łezka
Wymiar : śr. 40 mm.
Do wyrobu dołączamy certyfikat eksperta diamentów i gemmologa SRJ

7 900 zł

25-02-2024
Nowość
Galeria 32
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Wenecja
Wieczorny widok na Pałac Dożów, rozświetlony plac św. Marka i kampanilę od strony Canale Grande, olej na tekturze o wym. 21,5 x 28 cm. Sygnowany l/d "B.RYCHTER - JANOWSKA".Obraz po konserwacji.

9 000 zł

22-02-2024
Nowość
Antykwariat Garbary
WICHMANN Georg (1876-1944)
"Martwa natura z książką"
"Martwa natura z książką" olej/ sklejka, 61x71 cm, sygn. l.d.: Georg Wichmann. Na odwrocie naklejka z D.A. Artessia.

6 800 zł

22-02-2024
Nowość
Antykwariat Garbary
Srebrna waza Buggellati
masa: 1,830 kg
kraj: Włochy,
czas: XX wiek,
Firma: Buggellati,
próba: 0,925,
wymiary:
śred.: 24 cm
wys.: 22 cm

9 000 zł

22-02-2024
Nowość
Silesia Art Antyki
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Kazimierz nad Wisłą , 1976
Kazimierz nad Wisłą, 1976
olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
na odwrocie:
- sygn., dat. i opisany: JACEK / SIENICKI / KAZIMIERZ / II / 76;
- pieczątka [nieczytelna];
- nalepka: Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author

9 000 zł

22-02-2024
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
/341
liczba obiektów: 3069