Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2694)
KWARCIAK Michał
Dama Karo , 2018

5 500 zł

20-09-2019
Nowość
Teutsch Gallery
JASIŃSKI Dominik (ur. 1981, Rzeszów)
Paola , 2017

13 200 zł

20-09-2019
Nowość
Teutsch Gallery
Zima (Winter) , 2016

10 600 zł

20-09-2019
Nowość
Teutsch Gallery
MOSZANT Filip (ur. 1987, Avignon)
ABR , 2019

8 000 zł

20-09-2019
Nowość
Teutsch Gallery
SZILKE Magdalena (ur. 1983, Warszawa)
Fioletowe światło , 2017

5 600 zł

20-09-2019
Nowość
Teutsch Gallery
NAROWSKI Dominik
Banan , 2019

5 000 zł

20-09-2019
Nowość
Teutsch Gallery
BATOR Lech (ur. 1986)
Czarny balon , 2010

22 000 zł

20-09-2019
Nowość
Teutsch Gallery
HERVÉ Jules René (1887 - 1981)
„Akt”
Olej na kartonie, sygn. p. d. „Jules Rene Herve”.

Wymiary w ramie: 68x75 cm (49x59 cm)

9 500 zł

20-09-2019
Nowość
KARBOWNICZEK Janusz (ur. 1950)
"Wieczór autorski" , 2016

12 000 zł

19-09-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
/300
liczba obiektów: 2694