Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2717)
inside baby
brąz polerowany, 1/3, wym.: 67 x 40 x 37 cm

22 600 zł

02-06-2020
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
part of body
red, aluminium, lakier samochodowy odcień Ferrari, 2/5, wym.:67 x 27 x 14 cm

10 900 zł

02-06-2020
Nowość
Sopocki Dom Aukcyjny
WOLF Maja (ur. 1981)
Listy z Sycylii - Cefalu I olej/płótno 100/80 cm. , 2020

6 900 zł

01-06-2020
Nowość
Galeria Maya
CZEDEKOWSKI Bolesław Jan (1885 Wojniłów - 1969 Wiedeń)
Portret kobiety , 1965
olej, płótno
wymiary: 55,5 x 46 cm
wymiary z oprawą: 66 x 56,5 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

5 800 zł

01-06-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
LAMBERT-RUCKI Jean (1888 Kraków - 1967)
Anioł
miedź patynowana
wymiary: 17 x 9,6 x 2,8 cm

9 000 zł

01-06-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Figura Cesarz rzymski
Marmurowa figura cesarza rzymskiego, możliwość zakupu z postumentem (wys. 157cm, cena 6500zł)

5 000 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
Port w Szczecinie

16 000 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
HARTIG Hans (1873 - 1936)
Dolina Odry

12 000 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki

6 500 zł

01-06-2020
Nowość
Antykwariat Marek Wyłupek
/302
liczba obiektów: 2717