Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2700)
KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
Łąka , 1968
akryl, sklejka, wym. 61x61 cm

25 000 zł

17-01-2020
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Czarny trójkąt , 1968
akryl, sklejka, wym. 61x61 cm

25 000 zł

17-01-2020
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
Biały rynek , 2018
olej, płótno, wym. 73x50 cm

17 500 zł

17-01-2020
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Wspomnienie , 2019
olej, płótno, wym. 61x64 cm

15 000 zł

17-01-2020
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Osobliwe zdarzenie XXVII , 2013
akryl, płótno, wym. 37,5x37,5 cm

6 800 zł

17-01-2020
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Osobliwe zdarzenie XXVI , 2013

6 800 zł

17-01-2020
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
TEMIDA , 2018
Olej na płótnie pt. "Temida" autorstwa Edwarda Dwurnika w formacie 27 cm x 33 cm z 2018 roku,
Sygnowany przez artystę, front: E.Dwurnik - 2018/ rewers - 2018 - E.Dwurnik - "TEMIDA" - NR.XXIII-1566 - 7487

22 000 zł

17-01-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
„ZWYCIĘZCA”
Autor nieznany
Polska, Warszawa
Firma „Aleksander” Nowy Świat 21
Lata 30-te. XX w.
Nie sygnowana.
Wymiary: wysokośc całkowita 45 cm.
Znana jest identyczna rzeźba z sygnaturą odlewni warszawskiej „Aleksander”.

9 000 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Bez tytułu(sygnowana przez autora)
Grafika cyfrowa (fotomontaż) 40 cm x 30 cm, sygnowana przez Zdzisława Beksińskiego w dolnej centralnej części pracy.

6 000 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
/300
liczba obiektów: 2700