Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
WAŚKOWSKI Tadeusz (1883-1966)
„Widok na miasto o zachodzie słońca”
autor: Tadeusz Waśkowski
Olej na tekturze
Lata 20/30-te. XX w.
Sygnowany w prawym górnym rogu: T. Waskowski
Obraz po konserwacji.
Wymiary: 30 x 42 cm.
Rama przedwojenna.

2 400 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Duży „Słoń”, brąz, kość, Wiedeń, ok. 1900 r.
Duża, bardzo realistycznie i dokładnie wykonana rzeźba słonia.
Odlew z brązu, polichromowany na czarno.
Oryginalne kły z naturalnej kości zwierzęcej.
Wiedeń
Około 1900 r.
Wymiary: wys. 28 cm, szer. 34 cm.
www.galeriadas.pl

3 300 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
LESKI Jerzy (1906 Skierniewice - 1969 Warszawa)
Brąz, podstawa z szarego marmuru.
Odlew z pracowni Władysława Miecznika, Warszawa.
Lata 40/50-te.
Bardzo dobrej klasy dokładny odlew z ładną patyną.
Wymiary: samej rzeźby bez podstawy: 23 x 25 cm, podstawa: wys. 4 cm, podstawa 26 x 13,5 cm.

3 800 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
ORDA Napoleon (1807-1883)
„Warszawa”, litografia, lata 1873-1883
Grafika z „Albumu Widoków historycznych Polski”.
„Warszawa nad Wisłą”
Lata 1873-1883
Litografia na papierze.
Sygnowana na płycie lewy dół: Rys. z natury N. Orda
Wymiary: w świetle passe partout 25 x 28,5 cm, całość z oprawą: 41 x 45 cm.

1 200 zł

18-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!

1 490 zł

17-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ŻARDINIERA MAJOLIKA
Jardiniera majolika, z plastyczna dekoracją, malowana, szkliwiona, wys. 27,5 cm. Gerbing & Stephan, Bodenbach, Niemcy k. XIX w.

1 200 zł

17-02-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
Inkografia pt. "Pozostałość kompromisu ( A.P.... , 2018
Inkografia Edycja Autorska 1/3. Format zadruku 70 cm x 100 cm numerowana w lewym dolnym rogu A.P. 1/3, w prawym dolnym rogu sygnowana: Olbiński.
Obiekt został sprzedany

5 000 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Obraz olejny na płótnie pt. "Harfy eolskie" , 2019
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 30 cm x 24 cm z 2019 roku pt. "Harfy eolskie" artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

3 000 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Cicha noc" , 2019
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 24 cm x 18 cm z 2019 roku pt. "Cicha noc" artysty Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Obraz sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

17-02-2020
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 4000