Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara (Katowice, 1927-2010, Zakopane)
Waleria , 2001
tusz, papier
wymiary: 66 x 50 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

1 200 zł

06-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ENS Karl
Figurka porcelanowa. porcelana farby podszkliwne wym. 21x28x11 cm. Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny z literami ENS i nr. 7862 . Papuga czerwona duża Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa

1 500 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
Figurka porcelanowa LEWA. porcelana farby podszkliwne wys.21 cm. Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny z literami ENS i 7191 . Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 200 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Dzbanek do wina . Niemcy po 1888 r.
szkło szlifowane i rżnięte; srebro pr. 800; wys. 27 cm, na wieczku herby, sygnowany; półksiężyc, korona , 800 Niemcy po 1888 r.

1 250 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
porcelana farby podszkliwne wys.30 cm. Syg: pieczęć : z literami ENS . Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 400 zł

05-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ZDOBYLAK Dawid (ur. 1993)
We dwoje , 2020
olej, płótno
wymiary: 70 x 100 cm

2 700 zł

05-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ZDOBYLAK Dawid (ur. 1993)
Drzewo , 2020
olej, płótno
wymiary: 80 x 100 cm

2 900 zł

05-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ZDOBYLAK Dawid (ur. 1993)
Aleja drzew , 2020
olej, płótno
wymiary: 60 x 70 cm

2 200 zł

05-08-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
PROBST Georg Balthazar (młodszy) (1732-1801)
Guckkastenblatt "WIDOK WSCHODNIEJ CZĘŚCI RYNKU... , 1760
Guckkastenblatt "Widok na wschodnią część rynku wrocławskiego ukazany od południa", miedzioryt kolorowany na papierze, karta o wym. 36 x 45,5 cm Wg. rysunku Friedricha Bernharda Wernera, wydawca Georg Balthasar Probst w Augsburgu. 1760 lub po.

3 200 zł

31-07-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 4000