Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
KRATOCHVIL Antonin (ur. 1947)
Bono
fotografia czarno-biała; 29,4 x 39,3 cm w św. p-p.; sygn. p. d.: "AKratochvil"; oznaczenie egzemplarza l. d.: "1/10"

4 900 zł

26-05-2020
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ESCH Hans Georg (ur. 1964 Neuwied, Niemcy)
Architektura
fotografia barwna; 58,5 x 83 cm w świetle ramy;
sygn. i oznaczenie egzemplarza w kompozycji p. d.: "H G Esch / 239/300"; napis tłoczony l. d.: "H. G. ESCH"

4 300 zł

26-05-2020
Nowość
JACHTOMA Aleksandra (ur. 1932r.)
gwasz, papier; 20,5 x 14,8 cm w św. p-p.; sygn. i dat. p. d.: "A JACHTOMA 1997" (ołówkiem)

2 500 zł

26-05-2020
Nowość
SKARŻYŃSKI Jerzy (1924 - 2004)
technika mieszana, gwasz, papier; 70 x 31 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "Lidia i Jerzy / Skarżyńscy / 75"

3 700 zł

26-05-2020
Nowość
Pierścionek złoty z szafirem i brylantami
złoto pr. 0.583 (14k),1 szafir caboszon, ok. 0.95 ct., 2/3, 6 szt. brylantów łącz. ok. 0.20 ct., K/SI-P, złotnik JS. (rozmiar 14)

2 300 zł

25-05-2020
Nowość
Galeria 32
Świecznik srebrny. Srebro, waga 267 g; wym; 23,5 x 9,3 x 9,3 cm. cechowany: RUDOLPH / BAUMANN; w owalu: …en? Polska, Poznań, złotnik Baumann, lata 30-40. XIX w.

1 700 zł

25-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Zegar kolumienkowy srebrny z lat 1963-1986
Zegar srebrny z lat 1963-1986 marmur, srebro pr. 3; wys. 20,6 cm, szer. 17 cm, głęb. 6,5 cm. Polska XX w.; punce z lat 1963-1986. oraz numer: "687";

2 100 zł

25-05-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Ułan i dziewczyna , 1930
Olej na płótnie, 25x35cm, sygnowany i datowany lewy dolny:
"A.Makowski 1930"
Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650

1 500 zł

24-05-2020
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Martwa natura z żółtą butelką

1 900 zł

24-05-2020
Nowość
Galeria Maya
liczba obiektów: 4000