Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
GŁADYSŁAW Jan Henryk (ur. 1909)
"Martwa natura z bukietem" , 1931
olej na płótnie
47 x 32 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "H. Gładysław | 1931 Rakówek".

1 750 zł

05-01-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
"Pejzaż zimowy"
akwarela na papierze
41 x 56,5 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "H. Epstein".

4 800 zł

05-01-2021
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Z podkrakowskiej wsi"
akwarela, gwasz na papierze
29 x 44 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

4 500 zł

04-01-2021
AMAZONKA
Amazonka rzeźba odlew w brązie ,patynowany. Rzeźba na marmurowym postumencie. Wys. całkowita 33 cm, sama rzeźba z brązu- 28 cm). Europa 2 poł. XIX w.

1 600 zł

30-12-2020
Antykwariat Garbary
BINDER Wilhelm
srebro pr.800 wym. 24 (z rączką 31)x24x17 cm., waga 1034 g., sygn. półksiężyc, korona , 800 znak warsztatowy WTB oraz FRIEDLANDER - znak berlińskeigo sklepu.Schwäbisch Gmünd, Silberwarenfabrik Wilhelm Binder (czynna od 1869)

4 000 zł

28-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Cerkiew w Krynicy"
ołówek na papierze
21 x 15 cm
opisany autorsko u dołu kompozycji: "KRYNCRWIEŚROSYTASEŁO | 100 ZŁ".

3 100 zł

23-12-2020
BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
"Napad wilków"
olej na płótnie
70 x 100 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

4 200 zł

23-12-2020
"Wczesna jesień"
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

2 800 zł

23-12-2020
"Zima w polu"
olej na płótnie
50 x 70 cm

3 200 zł

23-12-2020
liczba obiektów: 4000