Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Humidor, pocz. XX w.
Stojak na cygara; drewno, mosiądz.

Wymiary: 28x16x16 cm

1 700 zł

12-08-2019
Nowość
Cukiernica, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa, złocona wewnątrz, wsparta na czterech nóżkach, grawerowana; srebro pr. 800.

Wymiary: 13x15x10 cm

Waga: 320 g

3 900 zł

09-08-2019
SKARZYŃSKI Andrzej
Pejzaż zimowy
olej, płyta; 28 x 38 cm (w świetle oprawy)(50x60 cm z ramą); sygn. p. d.: A. Skarzyński.

1 200 zł

07-08-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
GILOT Francoise (ur. 1921, Neuilly-sur-Seine)
„Gourmet Gala”, 1981 r.
Litografia, sygnowana l.d „AP III/VIII” śr. d. „Gourmet Gala”, p.d. „Françoise Gilot”.

Wymiary w ramie: 68x59 cm (49x41 cm)

4 900 zł

06-08-2019
Cukiernica kawiornica srebrna XIX w. Niello
Niello , srebro pr. 12 waga 236 g. wys.10 cm. śr.14 cm. sygnatura nieczytelna i 12 w kwadracie. Austro Węgry ?

1 350 zł

02-08-2019
Wazon w stylu Art Deco, sygnowany; szkło gładkie, prasowane, barwione w masie na fioletowo, korpus fasetowany. Dekorowany pasem metalu złoconego przedstawiającego scenę rodzajową.

Wysokość: 20 cm

1 200 zł

02-08-2019
Lampa, Francja, ok. 1900 r.
Zelektryfikowana lampa; porcelana ręcznie malowana.

Wysokość: 85 cm

1 950 zł

01-08-2019
SKARŻYŃSKI Andrzej
SKARŻYŃSKI Andrzej Pejzaż zimowy

1 250 zł

01-08-2019
Zegar gabinetowy, Francja, ok. 1930
Zegar gabinetowy z dwoma przystawkami w stylu Art Deco; marmur, emalia komórkowa.

Wymiary: 21x32x10 cm

2 900 zł

01-08-2019
liczba obiektów: 4000