Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Miłość II , 2018
Kamila Bednarska, Miłość II, 100 x 100 cm, technika mieszana na płótnie, 2018 r.

5 000 zł

17-10-2019
Nowość
NEXT Galeria Sztuki
Komplet do alkoholu art deco l. 30. XX w.
Karafka z kieliszkami 6, szkło przezroczyste w kolorze jasno różowym (łososiowym rozalinowy), szlifowane; karafka - wys. 18,5 cm, kieliszki (6szt.)- wys. 6,5 cm. karafka z korkiem i komplet 6 kieliszków Polska ? Moser ? l. 30. XX w.

1 000 zł

16-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wazon J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w. tzw. „cichodmuchany”, Kolor miodowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.

1 500 zł

15-10-2019
Nowość
kolor rozalinowy., matowany. Wysokość: 16,5 cm. Numer katalogowy 1309. RZADKOŚĆ Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w.
Obiekt został sprzedany

1 600 zł

15-10-2019
Pierścionek ręcznie wykonany, ażurowy, złoto, próba 3, waga. 11,54 g, kuncyt ,rozmiar 16, wym. 20x24 mm. cechowany; znaki WARMETU, 3, głowa rycerza i W , cecha probierni Warszawskiej lata 1963-1986.

1 550 zł

15-10-2019
Nowość
Pierścionek ręcznie wykonany, ażurowy, złoto, próba 3, waga. 11,04 g, aleksandyt ,rozmiar 17, śr.18 cm., wym. 23x20 mm. cechowany; znaki WARMETU, 3, głowa rycerza i W , cecha probierni Warszawskiej lata 1963-1986.

1 550 zł

15-10-2019
Nowość
korpus pękaty, zdobiony motywami wachlarzy - kwiatów, niska, wąska szyjka, szeroki wylew z wygiętą krawędzią, szkło fioletowe, "cichodmuchane" matowane, wys. 22,5 cm Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. RZADKOŚĆ kolekcjonerska
Obiekt został sprzedany

2 000 zł

15-10-2019
Papuga, Karl Ens, po 1945 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wysokość: 25 cm

1 400 zł

15-10-2019
Nowość
szkło prasowane, bezbarwne, częściowo matowana, wys. 24 cm. Kompletny zestaw: karafka, 4 szt. kieliszków wys. cm. Zestaw do likieru. Huta J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te.

1 000 zł

14-10-2019
Nowość
liczba obiektów: 4000