Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
OWCZAREK Łukasz (ur. 1983, Inowrocław)
Rysunek XVI

1 300 zł

27-01-2020
Nowość
Galeria Maya
MUCHA Grażyna
Iguana

3 200 zł

27-01-2020
Nowość
Galeria Maya
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Lato - Summer , 1994

4 000 zł

27-01-2020
Nowość
Galeria Bellotto
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Pejzaż , 2020

2 000 zł

27-01-2020
Nowość
Galeria Bellotto
skrzyneczka na cygara i papierosy , drewno, srebro ,wym.5,5 x 18,5 x 12,5 cm waga:492 g, wkład drewniany, srebro cechowane w okręgu pięcioramienna gwiazdka i w pięciokącie cecha 17 i B. Hiszpania po 1934r.

1 400 zł

27-01-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
DOBRIAK Michał (1904-2001)
Latem nad Strugą, 1952
olej na płótnie 67x38 cm.(77x49cm) na odwrocie naklejka ;Wystawa obrazów Michała Dobriaka , Kalisz Muzeum 15 II - 8 III 1953 ,technika olej l.p.86 tytuł "Latem nad strugą" sygn. p.d. "M.Dobriak 1952"

5 000 zł

27-01-2020
Nowość
RZEŹBA APOSTOŁA, XVIII w. Polska
Drewno polichromowane, wys. 57,8 cm Postać świętego w antycznych szatach z księgą w dłoni. Figura usytuowana na wtórnym wysokim cokole ustawionym na szerokiej kwadratowej plincie.

3 500 zł

27-01-2020
Nowość
Łyżka do kawioru, Rosja, XIX w.
Łyżka do kawioru; srebro pr. 84, emalia komórkowa.

Waga: 29 g

Długość: 15 cm

1 500 zł

27-01-2020
Nowość
WEIMANN Paul (1867 Wrocław - 1945 Jelenia Góra ?)
DOM W OGRODZIE
obraz malowany techn. olejną na płótnie o wym. 52 x 40 cm, sygnowany monogramem i datowany l/d " P.W./36"

4 800 zł

24-01-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
/445
liczba obiektów: 4000