Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
srebro próby 1 (950), złocona; wym.15x17x14 cm. waga 508 g. cechowana; punca państwowa francuska; głowa Minerwy w kartuszu z 1oraz w rąbie znak firmowy ED.T. Francja Paryż Edmond Tetard lata 1880-1903

3 700 zł

16-05-2022
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Szafirki 15 szt. srebro pr. 4 waga 257 g. wym. 19x16 cm. bez łańcuszka. puncowana. w wielokącie A głowa tygrysa i 4, oraz złotnik JB. Torebka o splocie kolczugowym z zatrzaskowym zapięciem,. Wewnątrz podszewka. Austria

1 200 zł

13-05-2022
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Ołtarzyk podróżny
Wykonany z mosiądzu ołtarzyk z ruchomymi skrzydłami, z malowaną na porcelanie Madonną z Dzieciątkiem, wzorowaną na "Madonnie Sykstyńskiej" Rafaela Santi. Ramka zdobiona techniką filigranu, z tyłu ruchoma podpórka.
Okres powstania - koniec XIX w.

1 600 zł

13-05-2022
Nowość
Silesia Art Antyki
KASPROWICZ Jan Michał (1905 - 1975)
"Rozmowa na arabskim targu"
olej na sklejce
36 x 50 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "J. M. Kasprowicz".

2 500 zł

12-05-2022
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
ŁAZOREK Stanisław Jan (1938 Aksamanice - 2000 Kazimierz Dolny)
"Jesień"
olej na płótnie
30 x 40 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "ŁAZOREK".

3 400 zł

12-05-2022
Nowość
"Rynek w Kazimierzu Dolnym"
olej na płótnie
30 x 40 cm

3 600 zł

12-05-2022
Nowość
REMBIELIŃSKI Piotr (ur. 1956, Warszawa)
Tytuł pracy: Warszawa Plac Trzech Krzyży
Wymiary pracy: 60x80cm
Technika: olej, akryl na płótnie
Sygnatura: rembieliński

4 800 zł

12-05-2022
Nowość
artofpoland.pl
CHLEBUS Józef (1893 Rudze -1945 Melk (oddział obozu Mauthausen-Gusen))
Pejzaż śródziemnomorski
Nastrojowy pejzaż przedstawiający zachód słońca nad morskim wybrzeżem. Olej na dykcie, sygnowany w lewym dolnym rogu "Chlebus", 35 x 30 cm.

3 500 zł

10-05-2022
Nowość
Silesia Art Antyki
SZPYT Stefan (ur. 1938)
Chłód
drewno; wys. z podstawą: 45,5 cm;
pod podstawą nalepka z opisem: "art. STEFAN SZPYT / "CHŁÓD" / SZ,. r. 198 [?]"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

4 000 zł

06-05-2022
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
/445
liczba obiektów: 4000