Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Srebro, pr. 3, stalowe ostrza; 30 sztuk (zestaw po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek); waga netto ok. 1210 g, z ostrzami 1500 g. Znakowanie: w prostokącie W, główka kobiety i 800, oraz FH (Hefra)- 800.W pudełku, Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, lata 80-e

4 000 zł

27-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Młynek do pieprzu, Francja, XIX wiek
Cylindryczny młynek na trzech nóżkach, dekorowany medalionami oraz girlandami na giloszowanym tle, korbę zdobią trójwymiarowe skrzydlate putta; srebro puncowane.

Wysokość: 12 cm

Waga: 312 g

3 100 zł

27-02-2020
Nowość
Obraz pt. "Bonsai" z 2020 roku , 2020
Obraz wykonany w technice mieszanej olej + akryl na płótnie pt. "Bonsai" Wojciecha Muda/Munke.
Praca w formacie 25 cm × 30 cm, sygnowany na froncie w lewym dolnym rogu.

5 000 zł

26-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
Cukiernica, J.L.Herrmann, Wiedeń, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa na czterech nóżkach z grawerowaną dekoracją floralną; plater sygnowany.

J.L.Herrmann – wiedeńska manufaktura, która została wchłonięta przez odlewnię Arthura Kruppa Berndorfa na krótko przed I wojną światową.

1 600 zł

26-02-2020
Nowość
CHOMA Klaudia (ur. 1988, Warszawa)
Że , 2016
Obrazy - olej na płótnie

Rozmiar 70 cm x 60 cm x 3 cm

Rok: 2016

2 000 zł

25-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
Tak , 2016
Obrazy

Rozmiar 73 cm x 54 cm x 2 cm

Rok: 2016

1 800 zł

25-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
Kaczka , 2019
Obrazy

Rozmiar 100 cm x 70 cm x 2 cm

Rok: 2019

2 800 zł

25-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
Koliber , 2019
Obrazy

Rozmiar 40 cm x 50 cm x 1.5 cm

Rok: 2019

1 600 zł

25-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
GOLOR Iwona (ur. 1991, Tarnowskie Góry)
Warszawa, BUW , 2019
Obrazy - olej na płótnie

Rozmiar 30 cm x 40 cm x 2 cm

Rok: 2019

2 200 zł

25-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
/445
liczba obiektów: 4000