Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
ERO , 2008
linoryt+monotypia

1 900 zł

12-08-2020
Nowość
Galeria Maya
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
W galerii , 2006
linoryt+monotypia

1 900 zł

12-08-2020
Nowość
Galeria Maya
PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)
Akt

1 600 zł

12-08-2020
Nowość
Galeria Maya
CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
Jesienny pejzaż nad wodą
Olej, tektura; 50 x 35 cm. (z ramą 59x44 cm.) Sygnowany p.d.:W.Chorembalski

2 200 zł

12-08-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
WIERCIAK Zygmunt (1881-1950)
"Wędziska łamią tylko łososie" , 1946
akwarela, gwasz, tusz, ołówek na papierze
43 x 51,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Zygmunt Wierciak | Kraków | XII/1946".

1 800 zł

11-08-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
DELEKTA-WICIŃSKA Izabela (ur. 1921)
"Na plaży" , 1959
gwasz na papierze
34 x 49 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Wicińska 59".

1 600 zł

11-08-2020
Nowość
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Przed chatą"
akwarela na papierze, wymiary w świetle ramy 15 x 30 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu A. Setkowicz, rama z epoki.

2 850 zł

11-08-2020
Nowość
Galeria 32
"Na polowanie"
akwarela na papierze
15 x 30 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

3 000 zł

11-08-2020
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Japończyk w Galicji" , 1903
cynkografia na papierze
28 x 14 cm
sygnowana na płycie w prawym, górnym rogu: "LWyczół".

4 600 zł

11-08-2020
Nowość
/445
liczba obiektów: 4000