Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
FRAGET Józef (1797-1867)
Plater na mosiądzu, wys. 55, rozstaw ramion 8 cm. Puncowanie; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w prostokącie plater i nr. 2, plater. Łampada Warszawa Fraget lata 1860-1896

1 200 zł

14-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
LEDRU Auguste
brąz patynowany, 25x40,5x6 cm, sygn. l.: Ledru plakieta - płaskorzeźba secesyjna. Francuski rzeźbiarz Ledru August 1860 Paryż-1901

4 700 zł

14-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Szkatułka porcelanowa w okuciu z brązu XIX w.
Kasetka brąz, porcelana z motywami kwiatowymi, ślady złocenia, wym.: 13 x 16,5 x 11,5 cm; skrzynka kluczykowa, brak kluczyka, Francja ?, ok. 1870.

1 100 zł

14-05-2021
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
"W kinie"
monotypia jednobarwna na papierze
19,5 x 29 cm
sygnowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "WWeiss".

4 800 zł

14-05-2021
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
MARTWA NATURA Z MIMOZAMI
olej/tektura, wymiary: 50 x 70 cm, 62 x 77 cm w oprawie.

3 800 zł

12-05-2021
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
KOWALSKI Leon (1870-1937)
JESIEŃ NAD STRUMYKIEM
pastel na tekturze, wymiary: 37 x 54 cm w świetle passę-partout, 66 x 84 cm w oprawie.

3 500 zł

12-05-2021
Nowość
LUSTRO ART DECO, Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
wymiary: 40 x 83 cm.

2 400 zł

12-05-2021
Nowość
CUKIERNICA SREBRNA, Rosja , 1895
srebro pr. 84, złocone wnętrze, wymiary: 7,5 x 11,5 x 7,5 cm, waga: 270 g.

1 500 zł

12-05-2021
Nowość
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
Ałutoportred
Wymiary pracy: 42 x 30cm,
Technika: flamaster, karton
Sygnatura: H. Płócienniczak
Praca z cyklu ,, Rozmowy Henryka Płóciennika z Krzysztofem Gockiem “
Do pracy dołączone zdjęcie Artysty w trakcie tworzenia tego rysunku.

1 400 zł

12-05-2021
Nowość
artofpoland.pl
/445
liczba obiektów: 4000