Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)
"W drodze"
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "K. Kossak".

Wymiary w ramie: 37x46 cm (22x31 cm).

3 200 zł

14-08-2019
Nowość
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
" Błękit", 2019 , 2019
akryl, płótno, sygn.l.d
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
+48 504 006 630

2 200 zł

14-08-2019
Nowość
Warsaw Art Gallery
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

13-08-2019
Nowość
Fajans w oprawie ze srebra, sygnowany.

Wysokość: 17 cm

1 300 zł

13-08-2019
Nowość
Wazon secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe w oprawie z cyny złoconej.

Wymiary: 40x17 cm

3 900 zł

12-08-2019
Nowość
Patera, Wiedeń, 1866 r.
Patera; szkło, srebro.

Średnica: 24 cm

1 850 zł

12-08-2019
Nowość
Humidor, pocz. XX w.
Stojak na cygara; drewno, mosiądz.

Wymiary: 28x16x16 cm

1 700 zł

12-08-2019
Nowość
Cukiernica, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa, złocona wewnątrz, wsparta na czterech nóżkach, grawerowana; srebro pr. 800.

Wymiary: 13x15x10 cm

Waga: 320 g

3 900 zł

09-08-2019
Nowość
SKARZYŃSKI Andrzej
Pejzaż zimowy
olej, płyta; 28 x 38 cm (w świetle oprawy)(50x60 cm z ramą); sygn. p. d.: A. Skarzyński.

1 200 zł

07-08-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
/445
liczba obiektów: 4000