KOTARSKI Marcin (1952 Warszawa - 2013 Warszawa)
olej na płótnie, wymiary: 79 x 47 cm, sygnowany w lewym dolnym rogu: "M. KOTARSKI 87".
Architekt i malarz, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Malował przede wszystkich weduty i widoki morskie.