CIEŚLAK Krzysztof (ur. 1962, Golub-Dobrzyń)
Krzysztof Cieślak
Spatia antiqua XXIV
olej, akryl/płótno
50/40
Uprawia malarstwo sztalugowe, fotografię, grafikę komputerową
zajmuje się także projektowaniem wydawnictw (www.studiowena.com). Od 1992 roku jest członkiem ZPAP okręgu Toruńskiego. Miał 16 wystaw indywidualnych, między innymi w Toruniu, Włocławku, Sopocie, Malmö (Szwecja), Lubostroniu. Brał udział w ponad 30. wystawach zbiorowych, między innymi w Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Lens (Francja), Warszawie i Gliwicach. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych i muzealnych. Jest zafascynowany sztuką antyku.